Şimdi Ara

mazda 6 passat 2005 peugeot 407 arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
13.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toyota carina e ile 3 takla attıktan sonra canım arabamız pert oldu tek başınaydım kemerim olmadığı halde burnum dahi kanamadı öyle güzel şanslı bir arabaydı bizim için. Gelgelelim yeni bir otomobil almamız gerekli
    yeni passat için daha çocukluk sendromları var diolar doğrudur büyük ihtimalle.Piyasaya yeni çıkan otomobile hemen yapışmamak lazım.
    passat 2005 yani eski kasa olan çok güzel bir araç sağlam 1.8 t leri piyasadaki çogu araçtan daha hızlı ve güvenli sayılabilir ama çok klasik oldu heryerde var ve pahalı
    Mazda 6 beni çok etkiledi park sensörü deri koltuk ve sunroof dışında tüm akseeuar standart abs ebd esp tcs bunların hepsi + 4 hoparlör + 2 tweeter + 1 subwoofer BOSE müzik sistemiyle gelior.Tek eksik park sensoru yok
    SON olarak pegueot 407 güzel bir otomobil yine bir çok şey standart hatta fazlası bile var ama kokpiti biraz banal geldi ayrıca burun çok uzun manevra probleminden korkuyorum.
    Bu araçları kullanan arkadaşlar varsa herkes yorumlarını eksik yönlerini yazarlarsa bilgilenmiş oluruz.

• Bir tercih yapacak olsam yeni passat'ı tercih ederdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafakilic

Bir tercih yapacak olsam yeni passat'ı tercih ederdim.

Bencede passat sana katılıyorum...Kardeşim
    Süper bu passat bence...
  • ben mazda6 tercih ederdim.tasarımı hepsine göre çok güzel,donanım kalite eksiği yok.hem daha az var,daha dikkat çekici bi araç
  • kardes ben 2 ay once bu 3 aracida inceledim ve su an bir pejo 407 aracim var ve bir eksigi disinda menmunum diesel araba ama gazi duzenli kullanmazsan cok yakiyor cok guvenli ve cokta suratli ara hizlanmalar mukemmel zaten 320 nm tork olmasi bunu acikliyor ses sistemi mukemmel dis gorunumu zate n harika direksiyon super manevralari rahatlikla donebiliyorum uzun araba olmasina ragmen frenleri ve guvenlik sistemi uyumlu calisiyor eger karli iklimi olan sehirde yasiyorsan esp yi kapatip arabayi rahat bir bicimde kardan cikarabiliyorsun 50 km den sonra tekrar devreye giriyor otomatik olarak vites gecisleri cok iyi helede yyol tutusu mukemmel 120 ile bir viraja girdim bana bu vizz gelir dedi araba...
  • passat
  • Ben 407 diyorum .
    Ayrıca ufak bi bilgi ekliyim park sensörünü güzel ve kalite olanından 120 milyon civarına taktırabilirsin kafana takma . ( Gerçi bi işede yaramıyo gibi bişi körler için gibi geliyo bana ... )
  • yaa bence siz 407 alın araba daha iyi ve güzel.Bizde de 407 var konfor felen full tavsiye ederim...
  • park sensörü olana değil olmayana bak bence sen. çocuk oyuncağı gibi bip bip bip insanın kafasını ütülüyor. kullananlar çok şikayetçi. geri manevra yaparken arkaya bakmaya üşenenler şoför tutsunlar bir zahmet.
  • mazda 6 tabikİ..
  • normalde Passat derdim ama 407'lerde bayağı indirim var, Full + full alıyorsun 58-59 civarına mı ne geliyor, arabada yok yok.. Bindim gerçektern kaliteli bir araç, çok da şık ve şekil fakat ilerde sorun çıkarır mı onu hiç bilmiyorum..
  • abi mazda6 al derim
  • Bu sölediğin 3 arabada mükemmel araclar.Herkese göre degişir tercih mesela ben bu listeye bide honda accord eklerim.Harika bir araba ayrıca 407 içlerinde daha oturaklı ve karizma duruyor
  • 407 . manyak karizma var arabada hemde kalite
  • 2005 PASSATTercıh ederdım
  • MAzda tabiki sorusu bile olmaz mazda asti kendini tipini beyeniorsan mazda 6 cunku daha sportif kacior diger araclara gore

407 de opsiyonel olarak Jbl muzik sistemi war o da cok iyi bir arac burnun uzunluguna alisiorsun aslinda pek uzun degil ama yapisindan dolayhi uzun gozukuor...
  • spor bişeyler olsun diyosan mazda 6 yada benim favorim honda accord alabilirsin hatta hondaya gidip direk 4 tane mugen jant attırdınmı pistten fırlamış gibi duruyor dehşet bi makina sorunsuzluğunu zaten kanıtlamış bi araç

yok konfor olsun diyosan passat derim nerdeyse mercedes s serisi kadar ışıklarda s320 ile yan yana duruyolardı passat daha iri duruyordu
  • içim peugeot 407 diyor
    Tasarımı CLS i andırıyor sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: attractivegipsy

içim peugeot 407 diyor
    Tasarımı CLS i andırıyor sanki

+1
  • Sen içlerinden sevdiğini al derim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.