Şimdi Ara

Mazda 323 HB ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    130 Mesaj
    S.a arkadaşlar. ilk arabamı almaya karar verdim. Uzun süredir araştırma yaptım Tofaş, Honda, vb. arasında mantıklı mazda geldi. bütcem 6-7 bin.

323 HB ler çok hoşuma gidiyor, bu yaz kesin almaya kararlıyım.

Bu aracı kullanan veya araba hakkında bilgileriniz varsa açıklaya bilirmisiniz ? Hangi model, hangi renk alınmalı, alınırken en çok neyine dikkat edinmeli ?

20 senelik araba Km si de oldukça fazla olabilir normal olarak ama yine de 200-300 bin Km de bir "Mazda" Alınır mı ?

|
    |

bende 94 323 sedan var. 300.000 km de yeni rektefiye yaptırdım. Tofaş ve renaulta göre hem donanımlı hem kaliteli araç kendimde var diye söylemiyorum. japon grubunda en sağlam ve uzun malzeme ömürlü araç mazda.
    daha önceleri 2. araç olarak toyotada aldım. honda da ama mazda gerçekten bir başka. 8 sene sonra ön takım değiştirdik. aracımda daha çürük yok. aracıma yıllık bakım dışında ilk defa 10. yılında masraf yaptık ama binici iken seni huzursuz etmiyor. ama şu var 6-7 bine satılan araçlarda malzeme ömrü dolduğundan bakımları yapılmış bi araç alman yada kendim de yaptırırım dersen karar sein
    |
    |
    Oktylmz95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.