Şimdi Ara

MAZDA 3 SERİSİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
59.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: muratgüven

MP3 desteği yok ama çok önemli değil bence.Mazda 3 harika,tek eksiği park sensörü ve hız sabitleyici ama onların da çözümü var..

park sensörü var ben sizin yerinizde olsaydım ki ben öyle yaptım park sensörünü hediye aldım bayiden keşke sizde öyle yapsadınız
  • 2006 mayıstan beri mazda 3 kullanıyorum...
    daha tık demedi,maşallah:))......

mazda3 kullanıcıları resimlerini koyarsa süper olur bence
  • beyler sedan tiptronik mazda 3 almayı düşünüyorum , kullanıcılar bilgilerinini ve deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim
  • mazda3 yol tutuş konusunda sıfının en iyi araçlarından biri donanım olarakta sınıfındaki çoğu modelden aşağı kalır bir yanı yok yakıt konusunda biraz fazla yaka bilir 9 10 lt gibi şehir içinde at. için geçerli tip olarak çok beğendiğim bir araç beklentilerini bence karşılar başka sormak istediğin şeyleri yazarsan onlarıda cevablarım
  • Biraz fazla benzin tüketimi olduğu söyleniyor, hatta motorun ve dış ortamın sesinin de kokpite geldiği sıklıkla dile getiriliyor, ama bunlar önemli değil, bu araca sahip olmak istiyorum sadece

Yalnız 2. el mi alayım yoksa 0 km nin fiyatlarının düşmesini mi bekleyeyim karar veremedim
  • motorun sesi okadar abartılacak kadar gelmiyor içeri lastik sesi biraz geliyor onun sebebide arabanın üstünde bulunan turanzalar lastikler yüzünden eğer arabana yumuşak lastik takarsan bu seste azalıyor arabayı eğer eski kasadan istiyosan mecburen 2. el alıcaksın ama yeni kasayı beğendiysen şuan 2.el daha düşmedi bu yüzden sıfır alıcaksın ama dizel istersen biraz beklemen lazım
  • Bu konuda bilgileri bir konuda toplamaya gayret ederek aşağıdaki konuyu hazırladık.

Katkıda bulunmak isteyenler olursa yorumlarını bekleriz

http://www.mazdaclubtr.com/forum/mazda3/mazda3-hakkinda-bilmek-istedikleriniz-ne-kadar-yakar-artilari-eksileri-t14445.0.html
  • 2009 makyajlı kasa fiesta collection 1.4ie alamıştım 23 bin liraya.
    Şuan 3000 Km'de aracım.
    Mazda3'e aklım gidiyor.
    2009 çıkışlı full+full sunrooflu siyah bir mazda3'e fiesta+9000 lira istiyor.
    Resmen aşık oldum desem yeridir.
    Napacağımı şaşırdım??
  • araban daha yeni biraz daha kullan sonra satıp mazda3. al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MZR34 -- 16 Haziran 2009; 11:00:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MZR34

araban daha yeni biraz daha kullan sonra satıp mazda3. al

Fiestamdan soğudum desem
  • quote:

Orjinalden alıntı: R`meRt

quote:

Orjinalden alıntı: MZR34

araban daha yeni biraz daha kullan sonra satıp mazda3. al

Fiestamdan soğudum desem

haksız değilsin
  • Öncelikle Yeni Arabasına kavuşanlara Allahtan kazasız cezasız mutlu günlerde binmesini dilerim.
    Arabayla ilgili olan aşşağı yukarı herkes arabada dinlenebilecek baslı şarkılar arar,ben de kendi arşivimden sizler için özenle arabanızda büyük bir zevkle dinleye bileceğiniz tek tek yüklenmiş tam 70 adet yabancı seçme şarkı topladım çoğu kişinin seveceğine adım gibi eminim arkadaşlar şarkıların en büyük özelliği ise dinlene bilir olması yani her hangi bir linke tıkladığınızda karşınıza bir player çıkacak play tuşuna bastığınızda ise şarkıyı dinleme imkanınız olacak özellikle sizler için dinleme olanaklı bu siteye yükledim yani hangi şarkıyı beğenirseniz o şarkıyı download yazan yazıya basarak indire bileceksiniz kimilerinin tarzı farklıdır o yüzden beğenmediğiniz takdirde şarkıyı indirmeme gibi bir lüksünüz olacak 70 şarkıdan beğendiğiniz şarkıları seçerek indirme özelliğine sahip olacaksınız her bir şarkı tamamen bana ve arşivime aittir tamı tamına 4,5 saatte şarkıları tek tek dinleyerek size layık olacak en güzel şarkıları seçmeye özen gösterdim yaklaşık 4,5 saat gibide yükleme işini hallettim , inşallah çoğu kişinin zevkle aracında dinleye bileceği şarkılar seçmişimdir beğendiğiniz takdirde güzel yorumlarınızı okumak benim için en güzel hediye olacaktır.Paylaşmayı bilmek ve Paylaşmak en güzel şeydir Sevgi ve Saygılarımla ......
    Arkadaşlar tek yapmanız gerekenwww.vwcity.tr.cx sitesinden Ses Sistemi İçin Özel Seçim Şarkılar adlı konuyu tıklamak.
  • arkadaşlar.2004 focus ghia mı.(yaklaşık20000tl) yoksa 2004 mazda 3 dynamic mi.(22250 ye buldum.ama 19500 tl param var.borca girip arabayı kapının önündede yatırmak istemiyorum.
    aklım focus diyor
    kalbim mazda .
    bu arada satmayı düşünen arkadaşlarla görüşebiliriz.
  • konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Arkdaşlar 2005 model mazda 3 oto. vitesler nasıldır ? bütçem 25 bin lira . onun dışında başka bir araç olarak ne tavsiye edersiniz

4 seneye yakındır Mazdaclubtr'de takılıyorum . Yüzlerce Mazda3 kullanıcısı var 1 tane otomatik Vites Problemi görmedim duymadım. İstersen sende bak.
  • Mazda lar güzel arabadır . Bende de MAZDA3 HB dynamic var 2004 manuel. Tek kelimeyle mükemmel. Allah herkese böyle araba nasip etsin. Kazasız belasız sürüşler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.