Şimdi Ara

MAZDA 3 SERİSİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
59.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3200YTL web sitesindeki liste fiyatı üzerinden peşin inecekse fiyat süper yoksa liste indirimli hali mi?
    M3 sınıfının en iyisi gibi bir de şu yakıt tüketimi fazla olmasa.
  • model ve son fiyat ne oldu..renk ne

nerden aldın...
    bravo benden cesurmuşsun

quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

bir son nokta da benden. nisan 12' de mazda 3' ü alıyoruz, pazarlık bitti, kapora yatırıldı... istek gelirse izlenimlerimi yazarım.

herkese teşekkürler...
  • Herkese slm,

uzun bir süredir Mazda 3 hakkında bilgi edinmeye calisiyorum ve yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum,

Mazda 3 almaya karar verdim ve kendi adıma bir otomobilden beklediğim herşey bu araçta var,
    ancak ;
    Süpheyle yaklaştığım bir iki konu var ve bu konuda fikir sahibi arkadasların bana yardımcı olmasını rica ediyorum;
    Aracın kasası ne zaman degisecek ?
    Bu arac gercekten çok mu gürültülü ?
    32000 ytl Dynamic modeli fiyatı mı? benim bu model için aldığım en iyi fiyat 34900 ytl (liste 35.300),

değerli yorumlarınızı bekliyorum, tşkr
  • Arkadaslar,

www.mazda3fanclub.com adresinde istemediginiz kadar bilgi, fotoğraf, inceleme, kullanıcı yorumları var,

Ben de bir ara Mazda3 siparişi vermiştim, fakat maddi sebeplerden dolayı iptal ettirmek zorunda kalmıştım. Zamanında çok inceledim, sınıfında alınabilecek en iyi arabadır, görünüşüne diyecek yok zaten
  • Bence dış görünüş olarak süper bi araba ama cidden fiyat baya bi uçuyo bu arabalarda ama siyah rengi bu arabaya koydunmu bakmıcan insan tanımıyorum süper bi model.

fiyatlar daha düşük olsa düşünmeden al arabayı(tabi benim görüşüm )
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Bence dış görünüş olarak süper bi araba ama cidden fiyat baya bi uçuyo bu arabalarda ama siyah rengi bu arabaya koydunmu bakmıcan insan tanımıyorum süper bi model.

fiyatlar daha düşük olsa düşünmeden al arabayı(tabi benim görüşüm )

bence de biraz pahalı ama deger bu arabaya
  • Kasası 2008 den once makyajlanmayacakmıs arkadaslar , gecenlerde mazda bayiinde yetkili ile konustum :) Guzel arac , ses sistemi pek ii diil gibime geldi sadece , +bose muzik sistemine de 3500 ytl dedi :
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyle_

Çok güzel ama sınıfına göre uygun değildir fiyatı ..

neden ya full otm 31.5 mu ne
  • bir başka topic te bir başka arkadaş bir başka bayinin mazda3 ün kasasını 2009 yılında değişeceğini söylediğini yazmıştı.ya bu bayilerin birbirlerinden haberi yok.yada elindeki araçları satmak için size yalan söylüyolar.yada iki bayiden biri haklı. mazda bayilerini kınıyorum
  • quote:

neden ya full otm 31.5 mu ne

yok yaw o kadar da değil full 1.6 A/T Dynamic 37000 YTL civarında

Aslında kasa değişimi ya da makyajı beklemeye gerek yok. Bu model gayet güzel değişmesin daha iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leboss1

bir başka topic te bir başka arkadaş bir başka bayinin mazda3 ün kasasını 2009 yılında değişeceğini söylediğini yazmıştı.ya bu bayilerin birbirlerinden haberi yok.yada elindeki araçları satmak için size yalan söylüyolar.yada iki bayiden biri haklı. mazda bayilerini kınıyorum

makyajlısı 1-2 ay sonra yurt dışında kesinkes çıkacak ama şöyle bir olayda var buraya getirmeyebilirlerde...ama bunuda satış temsilcilerinin bilmesine imkan yok...onlar sıkıyor sen bakma...
  • sizce gelirse fiyatı nekadar olur arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: aligfb_07

sizce gelirse fiyatı nekadar olur arkadaşlar

teknik olarak aynı olması lazım...çünkü rakipleri kasa değiştirdi fiyatı yükselirse zaten düşük olan satışları iyice düşer....zaten makyaj operasyonları kasa değiştiren rakiplerinin karşısına aracı daha güçlü çıkarmak için yapılır....yani teknolojik aletlerde(telefon vs) zamanla fiyat düşer ya bunda da fiyat düşmüyo ama yeni hediye niteliğinde özellikler ekleyip sürüyolar tekrardan....yani zamana karşı dayanması için makyaj yapılır.....fiyatının oynayacağını pek zannetmiyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mzr

quote:

bir başka topic te bir başka arkadaş bir başka bayinin mazda3 ün kasasını 2009 yılında değişeceğini söylediğini yazmıştı.ya bu bayilerin birbirlerinden haberi yok.yada elindeki araçları satmak için size yalan söylüyolar.yada iki bayiden biri haklı. mazda bayilerini kınıyorum

makyajlısı 1-2 ay sonra yurt dışında kesinkes çıkacak ama şöyle bir olayda var buraya getirmeyebilirlerde...ama bunuda satış temsilcilerinin bilmesine imkan yok...onlar sıkıyor sen bakma...

nasıl getiremeyeblirler mzr.benim bildiğim makyajlanmış bir aracın o andan itibaren diğer kasası üretimden kalkar ha dersenki avrupada elde kalmış eski kasa araçları getiriler o zamanda (afedersin lafım sana değil)
    oha be derim burası patagonyamı

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERDM -- 7 Nisan 2006; 19:08:11 >

• Y
    quote:

quote:

quote:

nasıl getiremeyeblirler mzr.benim bildiğim makyajlanmış bir aracın o andan itibaren diğer kasası üretimden kalkar ha dersenki avrupada elde kalmış eski kasa araçları getiriler o zamanda (afedersin lafım sana değil)

saygılar

EGER ÖYLE BİŞE YAPARSA HARBİDEN DE YUH BEE MAZDAYA YAKIŞMIYCAK BİR HAREKET OLUR

• 2008 yılında gelecek olan makyajlı mazdanın fotolarını 2006 yılında ne diye dolaştırsınlar ki?
  • quote:

quote:

quote:

saygılar

doğru haklısın makyajlı kasa çıktıktan sonra diğeri üretimden kaldırılır ama belli olmaz bu mermerlerin işi,bi yerlerden bulup getirir eski kasayı yine...gerçi ne diye özel bir çaba sarfetsinlerki bu iş için....avrupada elde kalmış eski kasaları getirme ihtimalleride var çünkü orda makyajlısı çıkınca eski kasa düşecek ellerinde kalacak bizimkilerde ucuz fiyata ordan alıp burda yükseğe satıp kar edebilirler....yani mermerler bu belli olmaz bu hıyarların işi....mazda türkiye piyasasına ilk giren japon otomobili olmasına rağmen bugün satışı çok gerilerde....bunun tüm nedeni mermerler....mazdanın bir hondadan veya bir toyotadan hiçbir eksiği yok fazlası var...

• bir süredir ulaşabildiğim bütün yabancı otmombil sitelerini inceliyorum. ve hepsind emazda3 facelift(mazda3 makyajlı). yazıyor ve görüntüleri var. yanında da 2006 yılı yazıyor.yani bu makyaj arkadaşlar bu sene oldu
  • quote:

bir süredir ulaşabildiğim bütün yabancı otmombil sitelerini inceliyorum. ve hepsind emazda3 facelift(mazda3 makyajlı). yazıyor ve görüntüleri var. yanında da 2006 yılı yazıyor.yani bu makyaj arkadaşlar bu sene oldu

bu sene oldu derken???.....yani bu sene ufak tefek makyajlamalar oldu(sustalı anahtar,şeffaf stoplar gibi)...ama bunun dışında değişiklikler yapılmadı....bizim bahsettiğimiz makyaj ise daha kapsamlı yenilikleri kapsıyor..
  • bugün 8 değişik yetkili satıcı şirketi aradım ve hepsi de '2007 model olarak agustos-eylül ayında Türkiye'ye geleceğini' söyledi,
    makyajlanmış mazda 3 resimlerini aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz

http://www.km77.com/marcas/mazda/2006/mazda3/gama/g01.asp
    http://www.km77.com/marcas/mazda/2006/mazda3/gama/g02.asp

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.