Şimdi Ara

Mazda 3 satılır Mazda 3 alınır :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş ne bela sevdaymış bu mazda, satıyorum dostlar, çünkü kırmızı mazda 3 skyactiv rüyalarıma giriyor.
    İsteyen olursa yardımcı olurum,
    saygılarımla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2-sahibinden-tertemiz-bakimli-kazasiz-mazda3-sedan-otm-vites-265806577/detay/

• Allah gönlüne göre hayırlısını versin... Benim de gönlümü çelen kırmızı skyactiv ama ne borca girecek mecalim var ne de cesaretim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Allah gönlüne göre hayırlısını versin... Benim de gönlümü çelen kırmızı skyactiv ama ne borca girecek mecalim var ne de cesaretim.

Ben de konut kredisi ödüyorum ama ya allah dedim zaten 1 ay ilan var satılmazsa seneye kasım kampanyalarına gireceğim.
    Saygılarımla...
  • Hayırlı satışlar. Yeni mazda3 gerçekten çok farklı bir araç inşallah en kısa süre içerisinde alırsınız.
  • Hayırlısı olur inşallah diyelim skyactiv kullanıyorum 2 aydır, inanmazsınız ama neredeyse her gece çıkıp arabayla bir tur atıp gelsem mi diye içimden geçiriyorum, ilk günkü çocuksu heyecanım hâlâ devam ediyor Allah olmayanlara da nasip etsin, kazasız sürüşler.
  • şu okul bi bitsin 2006 mazda 3 ümü satıp gözü kapalı skyactive almayı düşünüyorum nasıl bir dizayndır arkadaş ya bu fıyata bu segmente alabilceğin en dolu performanslı araçtır kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ametkaan

şu okul bi bitsin 2006 mazda 3 ümü satıp gözü kapalı skyactive almayı düşünüyorum nasıl bir dizayndır arkadaş ya bu fıyata bu segmente alabilceğin en dolu performanslı araçtır kendileri

Performans?,ama diğer hepsine katılıyorum.Yakıtıda çok uygun.6,5-7lt arası şehir içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GungorAhmet G kullanıcısına yanıt
    kendi segmentlerinden birçok araç kullandım performans bakımından japon arabaları tatmin edici bence
  • Zaten kullananların hiçbirisi performansı vasat demiyor ki, sadece hayatı boyunca hiç mazdaya binmemiş forumdaşlar vasat diyor bence de yeterli performansı yani en azından söyledikleri gibi vasat felan değil. Forumda yazılanları okuyunca vazgeçmiştim mazda skyactivden ama iyi ki test sürüşüne çıkmışım.

• Ben Mazda 3 hayranı biriyim. Öyle ki öğrencilik yıllarımda fanclup larına bile üyeydim. Üniversite, askerlik filan derken nihayet biraz doğrulttuk kendimizi. Bi Mazda3 alalım dedik. O da ne fiyatlar uçmuş gitmiş. Askere gitmeden önce 27-28 bin TL ye alınan 2006-2007 comfort donanımlısı şuan 34-35 binden aşağı değil. 2004 temiz bir şey bulalım desen o da aynı 30.000 dan aşağı değil. Diğer markalara baktım, full sorunlu. Olmayanlarda ya km si çok fazla ya da tipini beğenmiyorsun. Mazda 3 nere bu nere diyorsun. Yani nerden tutsan elinde kalıyor. Bu gidişle alamayacağım sanırım. Biraz hayal kırıklığı var ya.

Kalın selametle...
  • Enki kullanıcısına yanıt
    İlk nesilde Comfort, İkinci Nesil Touring, Son nesilde de Soul'a hiç bulaşma derim.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    Hani paran olmaz da güzel bir kıyafet görür 'neyse sonra alırım' dersin. Sonra cebinde para olur ama alacak bir sey bulamaz elin bos çıkarsın ya benim islerim hep böyle. Ben ne zaman bir şeyi istesem vallaha hep ters gider. Nasip kısmet bakalım ;)

Önerinizi dikkate alacağım. Tesekkür ederim.

İyi geceler

• quote:

İlk nesilde Comfort, İkinci Nesil Touring, Son nesilde de Soul'a hiç bulaşma derim.

Merhaba, bu modellerle ilgili sıkıntı nedir acaba? Özellikle comfort ve touring için soruyorum. Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevtug

quote:

Merhaba, bu modellerle ilgili sıkıntı nedir acaba? Özellikle comfort ve touring için soruyorum. Tşk.

Barındırmış olduğu kasanın en düşük donanımına sahip olmaları. Birinci nesilde Dynamic ve makyajlı olarak Touring, ikinci nesilde impressive alınabiliyorsa daha doğrusu bulunabiliyorsa mirai, yeni nesilde de Power veya power sense'yi tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Barındırmış olduğu kasanın en düşük donanımına sahip olmaları. Birinci nesilde Dynamic ve makyajlı olarak Touring, ikinci nesilde impressive alınabiliyorsa daha doğrusu bulunabiliyorsa mirai, yeni nesilde de Power veya power sense'yi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim. Makyajlı Touringler hangi yıllar acaba?

Ya da bilginiz varsa şöyle daha geniş bir soru sorsam.

Birkaç ay içinde araç almayı planlıyorum inşallah. 2-3 gün öncesine kadar kesinlikle aklımda mazda markası yoktu. Focus astra civic jazz. Bunlar üzerinden gidiyordum. Bi yerde tesadüfen mazda yorumlarına denk geldim. Araç ilgimi çekti. Alıcı gözle baktığımda tip olarak ve az sorun çıkarmasıyla son birkaç gündür mazda 3 e yöneldim. Türkiyede neden fazla tutulmuyor bilmiyorum ama tutulmamasının avantajı olarak fiyatlar muadillerine göre daha makul seviyede. Max 38-40 bin verebilirim arabaya. Fazla kilometre yapmış olmasını istemiyorum. Daha önce sıfır peugeot almıştım, 5 yıl kullanıp satmak durumunda kaldım maddi ihtiyaçtan. 10 yaş civarında bir mazda 3 alsam bir sıkıntı yaşar mıyım, istediğim performans ve sorunsuzluğu bulabilir miyim, en azından orta seviyede bir donanıma sahip olabilir miyim? Yıllık 8-10 bin km.yi geçmediğim için lpg olmasa da olur, hatta olmasa daha iyi olur. Bir de otomatik istiyorum ben, 2.el otomatikte herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Dezavantaj olarak ilerde satmak istediğimde hemen elden çıkaramayabilirim galiba ama onun üzerinde fazla durmuyorum. Uzun oldu biraz, bildiğiniz kadarıyla cevap verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim. Makyajlı Touringler hangi yıllar acaba?

Ya da bilginiz varsa şöyle daha geniş bir soru sorsam.

Birkaç ay içinde araç almayı planlıyorum inşallah. 2-3 gün öncesine kadar kesinlikle aklımda mazda markası yoktu. Focus astra civic jazz. Bunlar üzerinden gidiyordum. Bi yerde tesadüfen mazda yorumlarına denk geldim. Araç ilgimi çekti. Alıcı gözle baktığımda tip olarak ve az sorun çıkarmasıyla son birkaç gündür mazda 3 e yöneldim. Türkiyede neden fazla tutulmuyor bilmiyorum ama tutulmamasının avantajı olarak fiyatlar muadillerine göre daha makul seviyede. Max 38-40 bin verebilirim arabaya. Fazla kilometre yapmış olmasını istemiyorum. Daha önce sıfır peugeot almıştım, 5 yıl kullanıp satmak durumunda kaldım maddi ihtiyaçtan. 10 yaş civarında bir mazda 3 alsam bir sıkıntı yaşar mıyım, istediğim performans ve sorunsuzluğu bulabilir miyim, en azından orta seviyede bir donanıma sahip olabilir miyim? Yıllık 8-10 bin km.yi geçmediğim için lpg olmasa da olur, hatta olmasa daha iyi olur. Bir de otomatik istiyorum ben, 2.el otomatikte herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Dezavantaj olarak ilerde satmak istediğimde hemen elden çıkaramayabilirim galiba ama onun üzerinde fazla durmuyorum. Uzun oldu biraz, bildiğiniz kadarıyla cevap verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

İlk nesil makyajlı touringler 2007-2009 yılları arasında üretildi. Detaylar Mazda Garaj forumunda fazlasıyla mevcut, her modelin makyaj farkları, teknik özellikleri ile kullanıcı tecrübeleri var. Herkes yardımlaşmak için orada sanki, fazlasıyla sıcak ve güzel ortam tavsiye ederim.

Mazda ile ilgili aklındaki bütün soruların cevaplarıyla daha fazlasını bulabileceğini garanti ederim.

• Ok.Bakayım.Tşk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.