Şimdi Ara

mazda 3 mü golf 7 mi (karar verildi MAZDA alınacak) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
11.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superstreet

Golf nere mazda nere ya

Biri at biri eşşek VW ayrıcalıktır

VW'ye eşek diyerek haksızlık etmişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Biz ne desek boş ben test sürüşü derim.

Sonuçta şu var bu araca 5 yıl binmek zorundasınız şayet DSG sorun çıkarırsa Golf sizi üzebilir o nedenle dikkatli düşünmek lazım.

Mazda3 ise güzel hoş bir araç sorunsuz 5 yıl kullanımda sıkıntı çıkaracağını düşünmem.

Ama şu da var siz bir ekonomik sorun yaşadınız diyelim ÖTV sini ödeyip aracı elden çıkarmak istediniz o zaman size Mazda değer kaybettirir bunun da farkındasınız

zaten yanlış anlamayın ama buraya yazmanız bizim görüşlerimizi amaçlı biliyorum.

Ama asıl karar sizin iç hesaplaşmanız Mazda aşkı mı? Golf 2.eli mi?

5 yıl bineceğiniz bir araç o nedenl test sürüşü şart bir de ben olsam yeni kasa bir araç almaya bakarım neden derseniz 5 yıl da aracın yüzü çok eski durmasın diye.

Estağfurullah ne yanlış anlaması. En az 5 yıl bineceğim belki 6-7 yıl. Eminim kullandığım süre boyunca her anından keyif alacağım. Bazen mantığı bırakıp aşkı seçmek gerekir ki hayatı doya doya yaşayalım. Bazen yapılmayanı yapmak Bazen de önden gitmek. Kendimi duygularının peşinden giden birisi olarak görüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

6 ayda bir servis zorunluluğu sorun değilse, yedek parça beklemek sorun olmaz diyorsan, ikinci elinin düşük olması sorun olmayacaksa, lastik sesinin kabinde dolaşması sorun değilse mazda 3 alın.

Gaziantep mazda servisinde 6 ay için bakıma çağırmıyorlar.
    Ben yine de bir kontrol edilsin diye gittim.Yağı suyu altı komple kontrol edildi.
    Ücret olarak da 50 TL verdim.
    Not:Araç 2012 mazda 3 dizel.

• quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

quote:

Orijinalden alıntı: superstreet

Golf nere mazda nere ya

Biri at biri eşşek VW ayrıcalıktır

VW'ye eşek diyerek haksızlık etmişsiniz

Bu güzeldi

• Mazda 3 ve golf resmen zıt kutuplar. Birinin ikinci eli ölü ve gırtlak donanım, diğeri ikinci eli iyi, araba iyi ama donanım olarak boş ve dsg soru işareti. Bence astra 1.4 turbo flexride şasi vs ekleyip özel donanımla sipariş edilebilir. Illa ikisinden biriyse golf al geç mazda elinde kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schayter

Çoğu kişi mazda'yı önerecektir. Ve tek bildikleri şey arabanın fotoğrafları. Mazda'yı pek bilmiyorum ancak inanılmaz bir değer kaybı yaşarsınız ve fazla şişirilmuş olduğunu düşünüyorum. Golf 7 diyorum

Golf donanımdan çalıyor ve çalmaya daha da devam edecek. 71000 lira veriyorsun ama çoğu şey yok. Doğuşun ülkeye armağanı

• Mazda hayat onda

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Mazda hayat onda

Honda slogansiz kaldi hocam.

• Otomatikte Vw tercih etmem. Ayrica otomatik benim için olmazsa olmaz değil. Golf alacaksam 1.2 Comfortline manuel + sunroof+u led'li bi xenon far 64-65'e tercihim olurdu.

Edit:Allahim Tuvneralasmakta miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinattimyalnizliga -- 17 Eylül 2014; 23:54:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

quote:

Orijinalden alıntı: suti0

Dizel düşünmüyorum dostum.

Bunu okumayı özlemişim ya. :) mazda 3 kullanmadım ama 1.4 tsi turbo olduğu için atmosferik 1.5 benzinliden daha performansli olur. Yakıt ise kesinlikle kullanıma göre değişir ama 122 lik ile aynı yakıyor 7.5 - 8.0 lt. Doğru karar golf olucaktır gibi 2.el onemliyseki önemlidirde. Donanım yanıltmasın bana göre golfun sürüşü daha kaliteli.

Dizel sevdasını anlamıyorum bir türlü. Fazladan 10 bin verip kuruşun hesabını yapmak mantıklı gelmiyor bana. Hadi 3-4 bin olsa tamam. Bir de gazı köklediğinde kafayı koltuğa yapıştıracak. Bu yüzden benzinliyi seviyorum

•  mazda 3 mü golf 7 mi (karar verildi MAZDA alınacak)

• 3 veya 308.
  • Sabah mesajları cevaplayacağım cevap veren herkese teşekkürler. iyi geceler şimdilik dostlar.

• Herkes marjinal araç bakar.

Sonunda paşa paşa vosvos alırlar

Gidin Golf alın, hiç buraya sormaya gerek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

quote:

Dizel düşünmüyorum dostum.

Bunu okumayı özlemişim ya. :) mazda 3 kullanmadım ama 1.4 tsi turbo olduğu için atmosferik 1.5 benzinliden daha performansli olur. Yakıt ise kesinlikle kullanıma göre değişir ama 122 lik ile aynı yakıyor 7.5 - 8.0 lt. Doğru karar golf olucaktır gibi 2.el onemliyseki önemlidirde. Donanım yanıltmasın bana göre golfun sürüşü daha kaliteli.

Dizel sevdasını anlamıyorum bir türlü. Fazladan 10 bin verip kuruşun hesabını yapmak mantıklı gelmiyor bana. Hadi 3-4 bin olsa tamam. Bir de gazı köklediğinde kafayı koltuğa yapıştıracak. Bu yüzden benzinliyi seviyorum

ben şahsen o 10 bin tl yi sırf tork için verır yine veririm. auris beygır ancak tork değeri 160 yani yetersiz. ben şişman adamım, benzinli bana gelmiyor

• Bu mazda elinde kalır cümleleride sıkmaya başladı. 4 yıldır mazda binerim model yükselte yükselte gidiyorum ve hiçte elimde kalmadı satarken sıkıntıymış bilmem neymiş, hele bide istanbuldaysanız gider kolayca. Millet ne arabalar alıyor benim hiç dönüp bakmayacağım onların elinde kalıyor mu yok yani herşeyin bi alıcısı cıkar. Bende gold 7 ve yeni mazda 3 arasındayım ve golf e sırf piyasası var diye bakıyorum ama en sonunda mazda alırım gene diye düşünüyorum seneye almayı düşündüğüm için. Her baktığımda yeniden aşık olarak bineceğim arabamı yoksa satarken fazla zarar ettirmez diye bineceğim araba mı ?
  • hatta

mazda 3 mü golf 7 mi (karar verildi MAZDA alınacak)

• suti0 S kullanıcısına yanıt
    Mazda 3 Daha kaliteli sorunsuz araç ama Golf kötü mü tabiki hayır mazda 3 Segmnetinde kafaya oynarsa golfta Hemen altında kalite olarak yakın araçlar TSI 122 200 esnek motor ama mazda motoru daha uzun ömürlü olacağı aşikar daha iyi yol tutuşu olduğunu zaten test etmiştik.Ama Golfte alırsanız pişman olmazsınız orası DSG tabiki çok seri olur MAZDA ya göre ama manuelde Mazda 3 alınabilir.Ama sorunsuz olsun performans kaybıylarının önemsemem derseniz MAZDA 3 yoksa VW GOLF
  • Mazda Herşey Onda....

• Kesinlikle Golf
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.