Şimdi Ara

MAZDA 3 MEMNUNİYET (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.315
Cevap
22
Favori
359.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB dizel var ben bir sefer ilanda görmüştüm. Fiyatı da çok uygundu.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    YA BEN BU SAHİBİNDEN DEKİ İLANLARI ÇOK ANLAMIYORUM ... BNM FARK ETTİĞİMDE HB LERİN SEDANLARA GÖRE DAHA PAHALI OLDUĞU... GEÇEN GÜN SAMSUNDA NADİR DE OLSA BİRİNDE GÖRDÜM 2010 DİZEL 45000 LERDE 48000 FALAN DEDİ... YANİ AÇIKÇASI ANLAMIYORUM PİYASADAN... . İLANLARDA 2011 VE 2012 LERİN DİZEL HB LERİNİ HİÇ DENK GELMEDİM,GALİBA TÜRKİYEYE GELMEDİ...
    2010 DİZEL HB LERİN AŞAĞI YUKARI FİYATLARI NEDİR VAR MIDIR ÇEVRENİZDE GERÇEK SATICI... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: REMZİ5561

YA BEN BU SAHİBİNDEN DEKİ İLANLARI ÇOK ANLAMIYORUM ... BNM FARK ETTİĞİMDE HB LERİN SEDANLARA GÖRE DAHA PAHALI OLDUĞU... GEÇEN GÜN SAMSUNDA NADİR DE OLSA BİRİNDE GÖRDÜM 2010 DİZEL 45000 LERDE 48000 FALAN DEDİ... YANİ AÇIKÇASI ANLAMIYORUM PİYASADAN... . İLANLARDA 2011 VE 2012 LERİN DİZEL HB LERİNİ HİÇ DENK GELMEDİM,GALİBA TÜRKİYEYE GELMEDİ...
    2010 DİZEL HB LERİN AŞAĞI YUKARI FİYATLARI NEDİR VAR MIDIR ÇEVRENİZDE GERÇEK SATICI... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Piyasa allak bullak zaten, ilk kasa Mazda 3 fiyatına 47 bin lira yazan var. Dizel hb Mazda 3 bir defa gördüm sanırım doğu illerinde birindeydi ilanda sonrasında hiç rastlamadım. Dizel HB arıyorsan bu arayıştan vazgeçmen en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Orijinalden alıntı: REMZİ5561

Piyasa allak bullak zaten, ilk kasa Mazda 3 fiyatına 47 bin lira yazan var. Dizel hb Mazda 3 bir defa gördüm sanırım doğu illerinde birindeydi ilanda sonrasında hiç rastlamadım. Dizel HB arıyorsan bu arayıştan vazgeçmen en mantıklısı.

Gerçekten allak bullak,geçen arkadasa x bir markanın aracindan bakiyorduk bir cok kisi sifirindan pahalı 2.el olarak ilana koymus.

Sonra 2.el ölü, arabam satilmiyor diye aglayip sizlanirlar.Bende az daha sifir aliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2012 Dizel'i 40.000? Hocam maşallah, biz 50.000 civarına arıyoruz şuan kazasız/boyasızı. Sizinkinde var mıydı?
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    VAZGEÇMEK Mİ :D ZATEN TÜM SÜLALEYİ KARŞIMA ALIP NİYETLENDİM BU ARABAYA ŞİMDİ SEN BİLE VAZGEÇ BU SEVDADAN DİYORSUN :-(
    İLANDA VAR BİR ADET 160 BİNDE... BENZİNLİ&TÜPLÜ HB İÇİN YORUMLAR KAFA KARIŞTIRICI YOKSA ÇOK DA PROBLEM OLMAZDI AMA NE BİLİM.
    ŞUAN DA TAM DA NİYETLENMEDİM KESİN ALIYORUM DİYE. YOKSA HEPİNİZDEN YARDIM İSTİYECEM ;-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

2012 Dizel'i 40.000? Hocam maşallah, biz 50.000 civarına arıyoruz şuan kazasız/boyasızı. Sizinkinde var mıydı?

Biz öyle kazasız belasız olayına pek takılmıyoruz.

Fiyatı uygunsa boyada olsa alıyoruz, sonuçta sıfır araç değil.

Motor ve mekanik benim için çok daha önemli.Arkadaşıma aldığım araç 3 parça boyalıydı. Y.servis bakımlıydı.

• Hayırlı olsun ediz, araba mı aldın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi

Hayırlı olsun ediz, araba mı aldın :)

Senin ne işin var buralarda pis Völvöcü ,

Konuya salça olma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 7 Nisan 2016; 11:31:59 >
  • Eski klapçıları görmek de güzel be.
  • quote:

Eski klapçıları görmek de güzel be.

Klapcilar bizi sevmez pek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Herkesin yolu izi ayrı, kişiler bir birini sevmek zorunda değil fakat saygı duymak zorunda bence. Ama bunu da bazen yerine getirmekte zorlanıyorlar. Kişisel olarak, Mazda'nın olduğu her yerde bulunmaya çalışan birisiyim. Klaptan çok Garaj zamanımı alır oldu, daha samimiler, daha sıcak bir ortam var, daha çözüm odaklılar ve hiç kimse Mazda haricinde bir şeyi ile övünmüyor. Böyle olunca doğal olarak kifayetsiz insanların gereksiz kişisel kaprislerini çekmek durumunda kalmıyor insan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Herkesin yolu izi ayrı, kişiler bir birini sevmek zorunda değil fakat saygı duymak zorunda bence. Ama bunu da bazen yerine getirmekte zorlanıyorlar. Kişisel olarak, Mazda'nın olduğu her yerde bulunmaya çalışan birisiyim. Klaptan çok Garaj zamanımı alır oldu, daha samimiler, daha sıcak bir ortam var, daha çözüm odaklılar ve hiç kimse Mazda haricinde bir şeyi ile övünmüyor. Böyle olunca doğal olarak kifayetsiz insanların gereksiz kişisel kaprislerini çekmek durumunda kalmıyor insan.

@e-rose,
    Dediklerine katiliyorum.Kimse kimseyi sevmek zorunda degil tabi ki.Saygi cok onemli evet.

• Ben her zaman söyledim... Aklıma bile gelmiyor o arkadaşlar artık... Ne zaman ki profilimizden özel mesajımızı okudu o muhterem arkadaş, benim için herşey bitti. Hakkımıda helal etmiyorum eğer benimnkini de okuduysa... Bir çok kişinin aksine ben mesajlarımı sildirdim... Silinmese çok büyüyecekti o iş zaten...

Velhasıl

Edindiğim güzel arkadaşlıklar var, onlar bana yeter. Ki çoğunluğu oradan daha eski bir site olan ACT'den... Şimdiwww.otogeyik.com da sadece 5-10 kişi takılıyoruz... Bir mazda forumu kursaydık emin ol başedemezdi kimse... Özellikle mazda ile ilgili olsun istemedik. Bu yüzden başka mazda forumunada üye olmadım zaten...

Mazda içinde uğraşamam... Müşteri bana mecbur, onlara lütfediyoruz tarzında bir anlayışları var. İtham edemiyorum, japonya kaynaklı da olabilir...

neticede ben müşteriyim, benden değerlisi olamaz. volvoya binince bir tarafım eksilmedi, proton, dacia bile aldım...

Çok sık araç değiştirdiğim için bütün araçların alternatifleri var...

Mesela Bravo mu mazda mı desem herkes çamur atar bravoya... Ama koyduk 2012 bravo ile mazda3ü (bacanağımın) emin ol kapılar falan daha iyi işçiliğe sahipti bravonun... Keza yalıtımda öyle... Her arabanın bir birine üstünlüğü var belli noktalarda...

• quote:

Ben her zaman söyledim... Aklıma bile gelmiyor o arkadaşlar artık... Ne zaman ki profilimizden özel mesajımızı okudu o muhterem arkadaş, benim için herşey bitti. Hakkımıda helal etmiyorum eğer benimnkini de okuduysa... Bir çok kişinin aksine ben mesajlarımı sildirdim... Silinmese çok büyüyecekti o iş zaten...

Velhasıl

Edindiğim güzel arkadaşlıklar var, onlar bana yeter. Ki çoğunluğu oradan daha eski bir site olan ACT'den... Şimdiwww.otogeyik.com da sadece 5-10 kişi takılıyoruz... Bir mazda forumu kursaydık emin ol başedemezdi kimse... Özellikle mazda ile ilgili olsun istemedik. Bu yüzden başka mazda forumunada üye olmadım zaten...

Mazda içinde uğraşamam... Müşteri bana mecbur, onlara lütfediyoruz tarzında bir anlayışları var. İtham edemiyorum, japonya kaynaklı da olabilir...

neticede ben müşteriyim, benden değerlisi olamaz. volvoya binince bir tarafım eksilmedi, proton, dacia bile aldım...

Çok sık araç değiştirdiğim için bütün araçların alternatifleri var...

Mesela Bravo mu mazda mı desem herkes çamur atar bravoya... Ama koyduk 2012 bravo ile mazda3ü (bacanağımın) emin ol kapılar falan daha iyi işçiliğe sahipti bravonun... Keza yalıtımda öyle... Her arabanın bir birine üstünlüğü var belli noktalarda...

Kendilerine cevap hakkı doğmasını istemiyorum bu yüzden klap ile ilgili bir şeyler yazmak istemiyorum sonuçta üyeliğim devam ediyor. Zaten cevap verince; çoğu şeyleri olduğundan farklı söylüyorlar bu yüzden küllenmiş olayı tekrardan alevlendirmek istemiyorum. Yazdıklarına tamamen ve harfiyen katılıyorum. Mazda'nın politikası ve felsefesi farklı. Fakat, Mazda sever olarak forumları takip etmek istiyorum ve fırsat buldukça takip ediyorum. Sizin orası daha şahsına münhasır insanlardan kurulu ve ayrı havası var. Klap daha snob gibi geliyor ve hep bir üstten bakma olayı seziyorum. Garaj ise daha samimi, içten ve statüko yok, yani insanlar sadece Mazda'nın etrafında toplanmış, siyaset, din, dil, ırk farkları gündeme gelmiyor, getirilmiyor bu en güzel olanı zaten, hır gür olmuyor. Garaj yönetiminin söylediğine göre, forumlardaki eksikliklerden arındırılmış Mazda forumu hedefliyorlarmış bende buna katılıyorum. Kısa zamanda gelinen nokta da bunu tarafsız gözle bakanlara gösteriyor zaten.

• İllaki orada sevenimiz sevmeyenimiz vardır... Selamlar arkadaşlara...

Bizim site forum havasında değil, eğlence olsun... Yaş ortalamamızda yüksek :) Saç popülasyonu az, beyazlar fazlalaşmış durumda :)
  • quote:

İllaki orada sevenimiz sevmeyenimiz vardır... Selamlar arkadaşlara...

Bizim site forum havasında değil, eğlence olsun... Yaş ortalamamızda yüksek :) Saç popülasyonu az, beyazlar fazlalaşmış durumda :)

Görmeyenleride ekleseydin bari,

Zaten ne olduysa gözlük kullanılmadığı için oldu

• merhabalar,

Mazda Ozan hakkında bilgisi olan var mı acaba forumda? güvenilir bir yer midir? araçlarında dediklerinden farklı şeyler çıkma durumu oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oprema

merhabalar,

Mazda Ozan hakkında bilgisi olan var mı acaba forumda? güvenilir bir yer midir? araçlarında dediklerinden farklı şeyler çıkma durumu oluyor mu?

Mazda Ozan eskidir epey, Baba çocukları ile yapıyor bu işleri.

Güvenilirdir, ama ufak tefek gözlerinden kaçan şeyler veya kaçırdıkları şeyler olabilir.

Fiyatları galeri oldukları için biraz pahalıdır tabi ki.

Kayınbiraderin arabasını satttılar 3 ay önce, alanda satanda memnundu aracılıklarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: oprema

merhabalar,

Mazda'nın ikinci eli olarak zaten iki yer var Türkiye'de; Mazda Ayhan ve Mazda Ozan. Her ikisini de tavsiye ederim. Yazdıkları dışında bir şeyin çıkma ihtimali ancak, gözden kaçmayla olabilir haricinde art niyetli bir şeyleri olmasına imkan vermiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.