Şimdi Ara

MAYLO 3 KATLI TUVALET KAĞIDI 32 ADET 108 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
8.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.migros.com.tr/maylo-3-katli-tuvalet-kagidi-32li-p-1d953db

• Trollerle uğraşmana değmez üstad. Sen bilgilendirmene devam et. Bu orada burada ona buna sataşıp lafını yiyip susup oturuyor. Ergen ergen muhabbetine çekmeye çalışıyor. Kendim adına teşekkürler sana.

Gram yararı olmayanların böyle başkalarına b*k atması ancak bizim ülkede var işte. Geleceğimiz bunlarsa vah ki ne vah. Milletin açtığı konulara damlayıp sosyal hayattaki başarısızlığını ona buna sataşarak örtmeye çalışan ergenleri kale almayın üstadım. Ailesi eve gelince anne baba 70 liraya tuvalet kağıdı aldım deyip aferin bekliyor bu :)

Okurken yarıldım.  

İnsanlar fırsattan faydalansın diye konu sahibi fırsat paylaşmış, sen de gidip aldığın için 'uyanık' oluyorsun öyle mi?

Kimse sana aldığın tuvalet kağıdı kötü de demedi. Sen kaostan beslenmeyi sevdiğin için ortalığı karıştırmaya çalışıyorsun. Arkadaş sağ olsun aldığınız malı diğer markalarla kıyaslamak için bilgi veriyor. Hatta belki daha sonra tuvalet kağıdı alacağın zaman doğru tercih yapman için de faydalı oluyor. Ama sen gidip kuduz köpek gibi saldırıyorsun millete.

Sen kötüsün kardeşim. Forumdaki tek amacın milleti kışkırtmak, başka bir halta yaradığın yok. Bloklayıp geçiyorum, daha fazla rahatsız edemezsin artık.

• 6N marketlerde 99 tl ..
  • stokta yok arkadaşlar

• Ben şuan ekledim ürünü .stokta görünüyor.

• A101 lerde Familia 40'lı 3 kat bambu özlü tuvalet kagıdı 109TL belirteyım 135 yaprak....

• Biçen marketlerde maylo 32’li 99,99₺
  • Dikkat edin Maylonun 2 katlısı da var.
  • şu an da 83,98 TL

• maylo nasildir bi papia kada varmi
  • 83,68TL ayrıca tıklagelal15 ile %15 daha düşüyor sepet toplamı.

https://www.migros.com.tr/maylo-3-katli-tuvalet-kagidi-32li-p-1d953db

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serqet -- 29 Eylül 2022; 10:22:13 >
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt

Link var mı hocam

• sepette 1 adet alıma izin veriyor
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

https://www.migros.com.tr/maylo-3-katli-tuvalet-kagidi-32li-p-1d953db

• şikayetvar üzerinden epey bi yorum var.. ağır bir koku geldiğine dair, bilginiz olsun.
  • serqet S kullanıcısına yanıt

Kod geçersiz diyor

• ne 108 YAF TIKLA GEL AL 15 KODU İLE 71 TL YE ALDIM UYUMAYIN ZATEN %40 İNDİRİMİ İLE 81 TL , %15 İLE 71 E DÜŞÜYOR AMA TEK ADET ALABİLİNİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomcruise55555 -- 29 Eylül 2022; 10:9:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3ASKAN

Kod geçersiz diyor

TIKLAGELAL15 olacak yanlış yazmışım.

• mami61off kullanıcısına yanıt

Şu an piyasada Sofia da dahil Papia normal kadar olan bir tuvalet kağıdı yok ağırlık bakımından.

• isikdeniz kullanıcısına yanıt
    ucuz etin yahnisi yenmez ucuz tuvalet kagıdıyla g*t silinmez . Bimde “blume” bile 126 lira papia alin gecin papia da en ucuz bizim market satiyo hic biyerde 32 lisi 140 a yok isteyen olursa yolliyim :D
  • mami61off kullanıcısına yanıt

70 lira nere 140 lira nere. Şaka yaptın sanırım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.