Şimdi Ara

Mayıs ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mayıs ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Hem dünyada hem de Türkiye'de en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix'in, 2021 Mayıs ayında Türkiye'de yayınlayacağı özel içerikler belli oldu.

Ayrıca Bkz.Sonic The Hedgehog 2'den set görseli paylaşıldı: Knuckles'ın tasarımı ortaya çıktı

Mayıs ayı listesine baktığımızda dikkat çeken yapımlar şöyle:

• Sam'in Oğlu vakası diye adlandırılan seri katil David Berkowitz'in tutuklanmasının ardından olayları araştıran gazeteci Maury Terry'e odaklanan mini dizi "Sam'in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde" 5 Mayıs'ta yayında.

• Mark Millar ve Frank Quitely'nin çizgi romanından uyarlanan epik süper kahraman dizisi Jupiter's Legacy, 7 Mayıs'ta Netflix'te.

• Alexandre Aja'nın yönettiği Fransız yapımı Oksijen, kriyojenik bir kapsülde uyanan genç bir kadının hikâyesini anlatan, hayatta kalma temalı gerilim filmi 12 Mayıs'ta Netflix'te.

• Aynı isimli oyundan animeye uyarlanan Castlevania'nın dördüncü ve son sezonu 13 Mayıs'ta Netflix'te.

• İlk sezonu ile birçok izleyiciyi kendine hayran bırakan, her bölüm kısa kısa farklı konuların işlendiği animasyon dizisi Love, Death & Robots, ikinci sezonuyla 14 Mayıs'ta Netflix'te.

• Oyuncu kadrosuyla dikakt çeken gizem türündeki Penceredeki Kadın, 14 Mayıs'ta Netflix'te.

• Zack Snyder'ın zombi-soygun temalı yeni aksiyon filmi Army of the Dead, 21 Mayıs'ta Netflix'te. 

Mayıs ayında yayınlanacak olan tüm Netflix özel içeriklerini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Özel içerikler dışında bu ay her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek. 

• love death&robots hariç bir şey göremedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

love death&robots hariç bir şey göremedim ben.
    • Mark Millar ve Frank Quitely'nin çizgi romanından uyarlanan epik süper kahraman dizisi Jupiter's Legacy, 7 Mayıs'ta Netflix'te.

• Alexandre Aja'nın yönettiği Fransız yapımı Oksijen, kriyojenik bir kapsülde uyanan genç bir kadının hikâyesini anlatan, hayatta kalma temalı gerilim filmi 12 Mayıs'ta Netflix'te

• Zack Snyder'ın zombi-soygun temalı yeni aksiyon filmi Army of the Dead, 21 Mayıs'ta Netflix'te. 

Bu üç yapım da fena olmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

• Mark Millar ve Frank Quitely'nin çizgi romanından uyarlanan epik süper kahraman dizisi Jupiter's Legacy, 7 Mayıs'ta Netflix'te.

• Alexandre Aja'nın yönettiği Fransız yapımı Oksijen, kriyojenik bir kapsülde uyanan genç bir kadının hikâyesini anlatan, hayatta kalma temalı gerilim filmi 12 Mayıs'ta Netflix'te

• Zack Snyder'ın zombi-soygun temalı yeni aksiyon filmi Army of the Dead, 21 Mayıs'ta Netflix'te. 

Bu üç yapım da fena olmayabilir.

Alıntıları Göster

Gelince bakayım o zaman bunlara da. Teşekkürler :)

Sizin cümle başındaki noktalar kaymış, mobile de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz acaba bi bakayım.

• standart paketle birlikte gelen 1 koreli, 1 lgbt ve 1 latin unutulmuş bu sefer.

• Jupiters Legacy baya iyi olacakiğa benziyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Woman in the Window'u bir senedir bekliyorum ben.

• lütfen daha fazla animasyon gelsin artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahlat ağacı gelmedi bir türlü halbuki çok kaliteli bir film

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.