Şimdi Ara

Mayıs 2017 BTK'nın AKK düzenlemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
7.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

60 mbite kadar paket ama bana 75 mbit geliyor.

Neyse gecen hafta iki kez basima geldi.

Hizim birden 20 mbitlere dustu, ozellikle gunduz vaktiydi.

Bu dusus 3 mbit gibi degildi direk 75 Mbit gelen hiz modemde 20 felan gorundu.Modeme reset atinca eski degerlere geri dondu .

Ya yeni sistemi deniyorlar yada caktirmadan yogunluga gore hiz dusumu yapiyorlar.

Modeme gelen hizin 74960 den 20630 gibi bir orana dusmesi sirasinda hat koptumu hatirlamiyorum.

Ozellikle 20 mbitti iki seferdir ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni evime internet bağlatacağım.
    Sizce şimdi bağlatayım mı yoksa Mayısı bekleyeyip öyle mi internet alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_samur

Ben yeni evime internet bağlatacağım.
    Sizce şimdi bağlatayım mı yoksa Mayısı bekleyeyip öyle mi internet alayım?

acelen yoksa bekle mayısı
  • Süperonline Gece Kuşu kampanyası nolacak 00-06 arası AKK sayılmıyordu ve bunun için taahhüt falan verdik yani

• Konu hakkında birisi cevap verirse sevinirim.

Açıkçası şu şartlarda 25 mb bir bağlantı mantıksız değil gibi. Karara göre 24 mb kullananlarda AKK sonrası hız 8 mb düşecek. 29 Nisanda sözleşme bitecek ve acil karar vermem gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Konu hakkında birisi cevap verirse sevinirim.

Açıkçası şu şartlarda 25 mb bir bağlantı mantıksız değil gibi. Karara göre 24 mb kullananlarda AKK sonrası hız 8 mb düşecek. 29 Nisanda sözleşme bitecek ve acil karar vermem gerekiyor.

Evet 24mbps 8'e düşecek

• ReJim kullanıcısına yanıt
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx?ref=ttnet

35mb yalın 69,90, aklınızda bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caerium

Ayın son günü yaptığım indirmeleri ertesi aya kitlerken, 02:00 - 08:00 arası indirme miktarını nasıl gün içi normal kotadan ayıracaklar acaba? 7:59 da modem mi kapatıp açacağız? Merak konusu.

02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarının AKN’ye dâhil
    edilmemesi ve AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN
    sonrası indirme hızı kısıtlarının uygulanmaması,
  • caerium C kullanıcısına yanıt
    Bence saat 01:59 (gibi) aç kapa yapmazsak akk mız dolmamışsa saat 02:00 dan sonra tam hız kullanırız ama akk dan dolar (50,75 gibi)

Aynı diğer aya devretmemesi için aç kapa yaptığımız gibi. Gece 2 olmadan aç kapa yapılması gerekir gibime geliyor.
  • Bu 12 saat log olayı da ayrı yalan uyku yok var bende 00.00 09.00 arası akn yok pc 8.45 de kapanıyor 1 kere bile normal kotama yansımadı boyle çakallık yapmaya kalkmasınlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar herkes full download yapsa bu firmalari etkilemez.mesele su ki bir kisi eve internet alip butun komsulara dagitmasin diye akk var.olay sadece bundan ibaret.

• Konu biz yokken kaynıyor ama şu an hızı 3 ten 5 e çıkarmaları bile onlara zarar olarak giriyor ya mis olsun dahası adamlar 5. Im altında hizmet veriyor yani yine kural acigindan faydalaniyor lar operstorler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.