Şimdi Ara

Maybachlere AKP'li eski bakandan tepki (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
59.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Habere bak anasını satayım, birde tıra arka arkaya yüklememişlerde tek tek yüklemişler onuda ayrıntı olarak veriyor :D

Tahminimce yine siz fetöchdpkklpgiüiea cüleri galeyana getirmek için üretilmiş bir haberdir bu :) Doğruysa da ihtiyaç var ki alınmış diye düşünmek lazım, yeni başkan yardımcıları içindir diye tahmin ediyorum.
  • Yakışır reise, kıskanın.
  • Brent petrol 65 dolar olmuş. 7 kuruşla kalmaz bu zam. Bu hafta 2 kere zam gelir. En az 30 kuruş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "HERKES İŞİNE BAKSIN YAVUUU, İSRAFLA UĞRAŞIP ZAMAN HARCAMAYUUUUNN, REİS ÖLE EMRETTUUU!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 16 Eylül 2019; 10:44:46 >
  • Kudurun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devletin malı deniz yemeyen
  • Hep esas iyi niyeti kaçırıyorsunuz.
    1 Maybach üretmek için kaç tane gurbetçi kardeşimiz ekmek yiyor orada.. Biz almayalım kim alsın. Gurbetçiler işsiz mi kalsın.

İstihdam yaratılıyor

• itibardan i$raf olmaz
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 1:17:49 >
  • Sen fedöncü müsün yoksa bizim reisimiz bunları kendine mi alıyor sanki . Bunlar hep itibar işte .
  • Cumhurbaskani demeyecegim artik. Padişah diyelim. Oda bize kullarim desin. Biz onun refagi icin calisan kolelerden ibaretiz. Ara sira bize cogalin diyor . Daha fazla vergi alip ucak falan almak icin . Benden kesilen vergileri helal etmiyorum. Bu sekilde makam araclarina ve zevklerine gidenleri haram zikkim olsun diyorum
    Cunku malesef baska bir sey yapamiyirum . Isyan etsek iceri atarlar . Doverler hayatini karartirlar polis ' yargi hersey gostermelik ulkede hepsi akp ya calisiyor malesef

• Daha zırhlı araba yapamıyoruz. Bırak zırhlısını normalini yapamıyoruz. İthal ediyoruz. Bir de yerli savaş jeti yapacakmışız. Kim inanır buna.
  • Schindlerin listesinin son sahnesini hatırladım: "Şu araba, on insan ederdi. Bu rozet en azından bir insan ederdi ama yapmadım." 16 milyonu inşaata bile yatırsan 200 kişi (dolaylı olarak 800 kişi) en az üç sene ekmek yer be mübarek.

• Arkadaşlar sanırım Maybach'ların 4 lastiğini bana itelemişler.
    https://forum.donanimhaber.com/bir-garip-olaylar--140012469#140012572

Sizde e-Devlet'inizi kontrol edin size ne itelediler ?
  • Brain dead, eye drops
    Pain meds, cyclops
    They bed, iPod
    Maybach, my Bach
    Trainwrecks, sidewalks
    Payless, high-tops
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.