Şimdi Ara

Konu Kapanmıştır. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
47.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AcilAkıllıAranıyor

quote:

Orijinalden alıntı: sayınalpbey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sayınalpbey

Ne olursa olsun imzamdakini tek geçerim

Onuda ben sevmiyorum, abi araba dedigin asfalti kazimali bence imzandaki arabanin sikleti düşük.

Bugatti Veyron SS ile kapışıyor araba.Sen ciddi misin ?

Ya tonajdan bahsediyorum araba dedigin agir olmali bence

Benim için çok farketmez o hzılı olsun + tipi olsun yeter

• arkadan batman in arabasina benziyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yat alınır bu paraya. arabayı ne yapayım :)
  • Askerde komutanlığını yaptığım biricik gözbebeğim 40 küsür tonluk 750 beygirlik 1951 üretimi M48-A5T2 tankım bile, 1 km'de 3 litre yakardı. Bu sebeple tankta yaklaşık 1500 L yakıt deposu vardı.

Bu araç için arkadaşın yazdığı 1 km'de 4 litre tüketim hatalı. Belki 20 yerine 2 yazmıştır; 20 km'de 8 litre, 100 km'de 40 litre yaparki, bu sefer mantıklı bir değer olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 16 Haziran 2012; 16:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brings Me Women

Böyle abuk subuk araçlar yapan bir firmanın tarihe gömülmesi ne hoş.

Alayına RR.

http://haber.gazetevatan.com/Haber/413656/1/Gundem
    http://www.forbes.com/sites/tamarawarren/2011/11/25/goodbye-maybach-says-mercedes-benz

• quote:

Orijinalden alıntı: Brings Me Women

Böyle abuk subuk araçlar yapan bir firmanın tarihe gömülmesi ne hoş.

Alayına RR.

http://haber.gazetevatan.com/Haber/413656/1/Gundem
    http://www.forbes.com/sites/tamarawarren/2011/11/25/goodbye-maybach-says-mercedes-benz

• quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

Askerde komutanlığını yaptığım biricik gözbebeğim 40 küsür tonluk 750 beygirlik 1951 üretimi M48-A5T2 tankım bile, 1 km'de 3 litre yakardı. Bu sebeple tankta yaklaşık 1500 L yakıt deposu vardı.

Bu araç için arkadaşın yazdığı 1 km'de 4 litre tüketim hatalı. Belki 20 yerine 2 yazmıştır; 20 km'de 8 litre, 100 km'de 40 litre yaparki, bu sefer mantıklı bir değer olur.

Dediğiniz gibi bu tüketim değerleri tamamen uydurma.Bu motorun bu kadar yakması mümkün değil. Belki anlık tüketimden bahsetmişlerdir mesela veyron son hızında km başına 1 litre yakıt tüketiyor bence bu araçta da bunu vurgulamak istemişlerdir..
  • Paspas+Park sensörü hediye ederlerse düşünebilirm
  • Beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Parantezi görünce gözlerim (Dünya'nın En Pahalı Arabası) değil de (Aziz Kancar) olarak okudu bilinçaltımıza işlemiş artık Aziz Kancar.

yarıldım
  • Bide yazmışlar tekerini onarıyo diye 8 milyon $ verdikden sonra her tarafını onarmalı
  • Başlığı (Dünya'nın En Pahalı Arabası) yerine (Dünya'nın En Tipsiz Arabası) olarak değiştirirsek daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaan1978

bi tüp taktırır mis gibi gezersin

100 km de 80 lt yakan araca anca böyle bir lpg tankı takılır

Konu Kapanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 18 Haziran 2012; 0:00:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

quote:

Orijinalden alıntı: hakankaan1978

bi tüp taktırır mis gibi gezersin

100 km de 80 lt yakan araca anca böyle bir lpg tankı takılır

Konu Kapanmıştır.

iyiymişte fotoğrafı smoll image içine alsaydın iyi olurdu sayfa boğulmuş ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin62

maybach faabrikayı kapatmamışmıydı yaa

Mercedes ve fabrika kapatmak ? çok mantıksız ? adam bi firmasından zarar etse dahi sırf rezil olmamak için gene kapatmaz ... mercedes çok büyük bir firma öyle birşey yapacağını sanmam ayrıca maybach in şuan web sitesi açık ve bütün fuarlarada katılmakta yeni kasa araçlarıyla ...

Marka 2011 Kasım ayı itibariyle kapandı dostum yani sitenin açık olmasının bir önemi yok. Çok severdim Maybach'ı çok lüks araçtı ama S Class'ın şişirilip makyaj yemiş hali olduğu için Prestij anlamında Rolls-Royce'dan geride kaldı. Çünkü yaklaşık 60 yıl kapalı kaldı marka yani bir tasarım geçmişine sahip değildi. BMW'nin Rolls-Royce'u satın almasından sonra Mercedes cevap vermek için Maybach'ı yeniden üretime aldı ama araç başına 500.000 $ evet yanlış duymadın araç başına 500.000 $ zarar edince Mercedes zarardan başka bir şey getirmeyen bu adımı geri aldı var markaya kilidi vurdu.

• bnm bildiğim kadarıyla dünyada sadece 8 adet var. kısaca konsept uçuk kaçık koleksiyonerler için bi araba. çok gereksiz yorumlar yapılmış bnce...
  • Fark ettiniz mı bilmiyorum ama kapı sesi iğrenç ilk video da çok belli oluyor

• yakıt tüketimini görünce almaktan vazgeçtim
  • Ya daha yeni gördüm kimse de uyarmamış.
    Hemen geçiyorum siparişi.

• varmı test eden
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.