Şimdi Ara

Maxtor mu? Seagate mi? Samsung mu? Western mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 54
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mago (7 mesaj) ColdShadow (4 mesaj) theshiver (4 mesaj) MaTaDoR (3 mesaj) Evren Küçük (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Maxtor mu? Seagate mi? Samsung mu? Western mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sizce en iyisi hangisi?

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    wd western dijital
    |
    |
  • Yüzbaşı
    843 Mesaj
    ehuhe bende wester digital diyiceğim...... ama bunların arasına bilerek katmadıysan şöle bi eleme yaparsak,
    Seagate...
    |
    |
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben de western diyorum ama alacağım yerde western digital yok.
    3 ü var. samsung aldım bozuk çıktı. ( istemeyerek aceleden aldım ).
    ben de seagate var sorunsuz. 40 gb maxtor da 1 hafta da 6 gb bad oluşmuştu ondan da soğudum. kararsızım...
    |
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    ben seagate de sorun yaşadım o yüzden aman yaklaşma diyeceğim. hdd biras da şans işi galiba.. çünki yazdığın her 3 markadanda memnun olanda çok olmayanda.. ama w.digital dan memnun olmayanada rastlamadım hani.. :)
    |
    |
  • Yarbay
    2794 Mesaj
    bende 60 gb wd var, kac defa format cektim en az 80 defa ..cok memnunumunm sideetle hiddetle tavsiye ederim...tabi ki 7200rpm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    821 Mesaj
    Maxtor gibi harddisk hiç bi şey değişilmez. Düzgün baktıktan sonra nefis. Her harddisk de bozulmalar olur. Ama bu kadar hızlı formatlanan bu kadar hızlı işleyen bi hdd görmedim

MAXTOR 2B020H1
    |
    |
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    maxtor da sessizlik nasıl peki ? seagate kadar var mı?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    wd tabiiki ama seagatete fena deil
    |
    |
  • Yarbay
    2281 Mesaj
    hdd konusunda maxtor hariç digerlerine bakabilirsin ama benim ilk tercihim her zamn seagete den yana olur erişim süresi en yavaş olan hdd seagte dir bir de tabii ki western digital sagete den sonra ki ikinci tercihim dir sana
    |
    |
  • Yarbay
    2451 Mesaj
    maxtor almada ne alırsan al..
    bkz: imza..
    hayatımda gördüğüm en rezil hdd..
    arkadaşımda aynısından aldı ve hdd kafa atıyor durduk yerde
    |
    |
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj
    Bende Western Digital 80GB 7200rpm 8MB(WD800JB) kullanıyordum. Şu anda garantide, ilk aldığımda daha başta arızalı çıkmıştı. Ayrıca WD'ler çok da fazla ısınıyorlar. Diğer markalardan Quantum ve Maxtor bana göre daha sağlam diskler ama biraz yavaş çalışıyorlar gibi. Şimdi alacak olsam ben Seagate veya Samsung(?) alırdım herhalde...
    |
    |
  • Binbaşı
    1119 Mesaj
    segate 7200 rpm 7200.7 modeli ses yok
    |
    |
  • Teğmen
    249 Mesaj
    Maxtor;20 Gb 7200 Rpm Kullandım,sessiz,sorunsuz ve hızlı.Oda da iki tane daha 40 Gb 7200 Rpm Maxtor var onlarda gayet memnunlar.
    40 Gb 7200 Rpm
    Bu bilgisayarlar defalarca kargolandılar(Türkiye 'de kargo sirketlerinin nasıl tasıdıkları malum)Bir tanesi 1.5 m. düstü,Hddler de bad olusmadı.Demek istedigim dayanıklıda.
    |
    |
  • Yarbay
    5099 Mesaj
    bende maxtorun bi yamukluğunu görmedim.daha önce samsung vardı,ondan sonra oldukça sessiz geldi bana.hem sessiz hemde hızlı.
    western digital veya maxtor öneririm ben.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Bence seagate..Wd de iyidir ama erişim süresi bakımından seagate ağır basar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj
    maxtor alma ne alırsan al..ibm bulursan ibm al ..
    |
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    En uzun garanti süresini Samsung veriyor ve 3 yıl içinde kayıtsız şartsız değiştiryorlar,sırf bu yüzden alınabilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1458 Mesaj
    Maxtor alma.
    |
    |
  • Yarbay
    4676 Mesaj
    Beyler sanırım forumdaki birçok kişi Seagate'nin sessizlik ve stabilitesinde, western'in yüksek hızında, Maxtorun çok ısınmasında-düşük stabilitesinde ve Samsung'un yüzde elli ihtimal sessiz ve sağlam çıkabilecek disklerinde hemfikir. Bence baştan Maxtor ve Samsung'u elersek, performans için western, uzun yıllar hiç sorunsuz kullanım için seagate önerilir. O yüzden mago arkadaşım bu kriterlerden hangisi sana uyuyorsa, onu seçebilirsin. Saygılar...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.