Şimdi Ara

Maxipuan Sorunsalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, birikmiş 200 kadar maxipuanım var 11 şubatta kullanım süresi doluyor. Gittidiyor yada n11de almak istediğim birşey var ancak puanımı kullanamıyorum? Örneğin gittigidiyor kullanarak maxipuan kazanabiliyorum ancak bunları burada kullanamıyorum. Maxipuan kulanabileceğim internet siteleri ve giyim mağzaları nelerdir? Şimdiye kadar sadece yemeksepetinde kullanabildiğimi gördüm :) yardımcı olursanız sevinirim.

• Gittigidiyor ve n11'de iş bankası maxipuanlar kullanılamıyor. Hepsiburada'ya da geçen bakmıştım, orada da yoktu. Ben böyle süresi dolmaya yakın puanlarım olduğunda genelde Migros'a gidiyorum. Kasada puanı düşüyorlar. Harcayacak bir yer bulamazsanız bu şekilde kullanın derim boşa gitmesin
  • Sağolun AVM'de tek tek mağazalara sorup nerde kullanıldığını öğrenmeyi planlıyorum 1 yıl öncede 500 küsür puanım boşa gitmişti bu sefer harcamak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muymut kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanacak yer bulamazsanız turna.com a puanlarınızı atıp 2 yıl içinde uçak bileti almak için kullanabilirsiniz. Puan kazanırsam harcayacak yer bulmaya çalışmıyorum direk buraya aktarıp uçak bileti almak için kullanıyorum. Yer aramaya yoruldum artık :(
  • Sok ve bimlerde kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.