Şimdi Ara

Maximum yeni yıl kampanyası 100tl maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
9
Favori
3.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda
  • Ücretsiz SMS numarası neydi.

Bu arada kampanya benim hoşuma gitmedi. İlk 100 lira üstü alışveriş boşa gidecek ondan sonraki 100 lira ve üzeri alışveriş başına 10 tl verecek.
  • Çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Ücretsiz SMS numarası neydi.

Bu arada kampanya benim hoşuma gitmedi. İlk 100 lira üstü alışveriş boşa gidecek ondan sonraki 100 lira ve üzeri alışveriş başına 10 tl verecek.
    Linkten katılabilirsiniz.
  • İlk 100 sonrasını okumadım.
  • parafın yanında tırt kaldı bu nedenle bu ay parafı kullanacağım.

maximum üye işyeri ve sektör kısıtlaması var. ayrıca 1. alışverişten sonrası de ilavesi.
  • Sektör kisiti var, üye is yeri şartı var... İşe yaramaz...
  • benzin olurmu acaba
  • Çöp
  • Ilk 100den sonraki diye baslayan tum kkarti kampanyalari benim gozumde 5 para etmez..

Maximum yeni yıl kampanyası 100tl maxipuan
  • aynı gün 2 adet 100tl harcamayacaksam. kesinlikle cebimden maksimum kartı çıkartıp almam. cebinde 3 4 tane kartı olan adama harcama yaptıramazsın bu kampanya ile. neden 100 liralık set koyuyorsun ortaya 100 e 10 liramı batacaksın hayret bi olay ya.
  • merhaba, maaş müşterisi olmayıp maximum kart kullanan ve yıllık kart aidatı ödemeyen var mı? bizim banka değişti ve işbank aidat talep edeceğini bildirdi 71 tl. iptal etmek istemiyorum açıkcası çok memnunum.
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    10 yıldır maximum var bende maaş müşterisi de değilim..şimdiye kadar hep aidatı para olarak iade ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

merhaba, maaş müşterisi olmayıp maximum kart kullanan ve yıllık kart aidatı ödemeyen var mı? bizim banka değişti ve işbank aidat talep edeceğini bildirdi 71 tl. iptal etmek istemiyorum açıkcası çok memnunum.

2tane otomatik ödeme tanımlarsanız sanırım ödemezsiniz. bir konuşun müşteri hizmetleri ile.
  • 3-Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.

Aynı gün aynı markanın farklı şubelerinden işlem yapsak sayılır mı? Worldcard'da sorun olmuyor. Maximum aynı marka olduğundan sorun çıkarır mı veya daha önce böyle vir sorun yaşayan oldu mu?
  • İlk alışverişten sonraki... Sanki yüksek oranda indirimmiş gibi ilk 100 ü de harcatacak. Worldcard alıştırdı bunları. Maximumaa selam Parafa devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan0635 -- 9 Aralık 2016; 15:38:8 >
  • Linkten katıldım ama kabul edildiğine dair bir sms gelmedi, size geldi mi?
  • Benzin yok

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.