Şimdi Ara

Maximum Mobil Temassız Ödemelerinize 28 TL MaxiPuan! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
8
Favori
7.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Dün yine alışveriş yaptim tekrar yapikrediden çekilmiş. Burada ki şokta yapıkredi posları var.sizde iş bankası posu ozaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemaster1 -- 12 Nisan 2017; 9:29:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chemaster1 C kullanıcısına yanıt
    bizim mağazada, yapı kredi mobil ödemede yapı krediden, işbnakası mobil ödeme işbankasından, cepte teb mobil ödemede bonustan çekiyor, ortak pos kullanılıyor diye biliyorum
  • Ben de 2 mi5 var biri benım biri eşimin bende ki avrupa surumu yanı her hafta guncelleme gelmıyor esımın telefonuna her hafta guncelleme gelıyor ve onun telefonda bu temassız kart muhabbetı calısıyor bende calısmıyor :D Beklemedeyız yenı guncelleme gelınce duzelıcek heralde. Telefonları aldıgınca benım telefonun kutusu hersey ingilizceydi onunkinde cin can con yazıları vardı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElcaseJaws

Ben de 2 mi5 var biri benım biri eşimin bende ki avrupa surumu yanı her hafta guncelleme gelmıyor esımın telefonuna her hafta guncelleme gelıyor ve onun telefonda bu temassız kart muhabbetı calısıyor bende calısmıyor :D Beklemedeyız yenı guncelleme gelınce duzelıcek heralde. Telefonları aldıgınca benım telefonun kutusu hersey ingilizceydi onunkinde cin can con yazıları vardı :D

Mi5 leresanirim güncelleme gelecekmiş maximum mobil için

• Nfc acik ama ödeme olmuyor.kartıda yükledi. Ödeme yen ekstra bişey mi yapıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: miller49

Nfc acik ama ödeme olmuyor.kartıda yükledi. Ödeme yen ekstra bişey mi yapıyoruz.

herşey ayarlı ama ödemeyi kabul etmiyorsa pos makinesi. uygulamayı silip tekrar yükle o zaman düzeliyor. bende öyle oldu
  • 3 defa yaptım hocsm

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Bizim Şok'ta hep yapıkrediden çekiyor, başka mağaza deneyeceğim. Teşekkür ederim cevabınız için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Önce 100 tl demedim limit uyarısı nedeniyle işlem olmadı sırada insanlar iade falan bu arada uygulamayı kaldırdım yeniden kurdum bu kez 40 tl demedim oldu ama bu sefer işlem temassız da görünüyor diğer şok kısmında görünmüyor. Can sıkıcı bir durum

Az önce başka bir şok tan 100 tl üzeri temassız yaptım.hiç sorun olmadan işlem oldu ve üç kampanya da da harcama görüldü. Yanı anlamak çok güç bir önce ki şok un ne farkı vardı da şok kampanyasına saymadı alışverişimi? Pos cihazı desen aynı cihaz hatta az önce yaptıklarımın üzerinde yapı kredi yazıyor. Onu bunu bilmem kendime şok u not aldım iş bankası kampanyasına bu mağazadan katılırım artık. Alında iyiki limit sorunu yaşamışım baksana yüz tl kampanyasına saymayacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrky45 -- 13 Nisan 2017; 13:16:33 >

• bataryada bir NFC anteni mevcuttur ve bu anten, cihazınızın diğer NFC teknolojisine sahip cihazlar ve aksesuarlarla iletişim kurmasını sağlar.

Nfc de problem yaşayan arakdaşlar bataryanızdan kaynaklanıyor olabilir.ben bataryayı degiştirdim.Sorun düzeldi.
  • ElcaseJaws kullanıcısına yanıt
    benimkinde on kapakta cince yqaziyor hocam android 7 ye de giuncelledim yinede maxsimum mobilde nfc ayari cikmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şoktan 41.65 tl tutarında alışveriş yaptım. p9 lite telefon nfc ile sıkıntısız ödedi. maximum mobilde hem temassız alışverişte hem de şok kampanyasında gözüküyor.
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Ben suan kontrol ettım dokundur öde kısmında maxımum uygulaması gozukuyor ama odeme yapmayı denesem ıs yaparmı bılmıyorum. Uygulamayı yukledım kart bılgılerımı ve sıfremı olusturdum suan sıkıntı yok gıbı ama acaba calısıcak mı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElcaseJaws -- 13 Nisan 2017; 16:39:2 >
    o bizde de gozuyor maximum mobil icinden kart ayarlarinda mobil odemyi acip limit tanimladiniz mi

• Arkadaslar bizim buradaki sokta daha once yapmamislar ama pos cihazina temassiz odeme diye gondertip tutari ekranda gorebiliyorum.bu durumdan itibaren ne yapmak gerekiyor nfc acikken pos cihazina mi yaklastiracagiz sifre vs girilecek mi.tesekkurler

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin ekranda sadece kartın limitiyle ilgili alan var. yani limit artış talebi yapabiliyorsunuz sanırım. Temassız limit ile ilgili bir alan göremedim. Buraya tıklayınca temassız limit güncelleme alanı mı çıkması lazım. Bende o yok. Vodafone smart ultra 6 telefonum
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    iste o cikmadigi icin yapamiyoruz usttteki mesajlara bak cikanlarda farkli

baya yukarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 13 Nisan 2017; 19:22:33 >
  • Lg g2 de " Teknik bir hatadan dolayı tamamlanamamıştır" hatası alıyorum. Lg g2 kullanıp yapabilen var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfc yi actigimda hep yapikrediden cekmeye çalışıyor. Varsayilan sanırım yapikredi bunu nereden degistiriyoruz bilgisi olan? (lg g4)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.