Şimdi Ara

Maximum limit artırımına 150₺ maxipuan (kişiye ö)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
4
Favori
2.003
Tıklama
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş
Mesaj
 • Kampanya Detayları:

  1. Hediye MaxiPuanlarınız 28 Aralık 2020 tarihinde yüklenecektir. Yükleme sırasında kredi kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
  2. Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve sadece bir kez MaxiPuan kazanabilir.
  3. Kampanya kapsamında kredi kartı limitinin 2000 TL ve üzerine artırılması durumunda 4 – 24 Aralık tarihleri arasında İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile yurt içinde yapılan alışverişler dikkate alınacak ve toplamda 2.000 TL harcamanın tamamlanması halinde MaxiPuan kazanımı geçerli olacaktır. Kredi kartı limiti artırımı olmaksızın artı bakiye yaratılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  4. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır, kullanılan MaxiPuanlar ise karta borç kaydedilebilecektir
  5. Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
  6. Maximum Mobil ana ekranında “Kartlarım” sekmesi altındaki “Limit Artışı’ seçeneğini tıklayarak tanımlı kredi kartlarınızdan dilediğinizi seçerek kartınızın limitini artırma talebinizi iletebilirsiniz.
  7. Sahip olduğunuz tüm kredi kartlarınızın limitlerinin toplamı aylık ortalama net gelirinizin 2 katını geçemez, ikinci ve sonraki yıllar içinse 4 katını aşamaz. Diğer bankalardaki limitlerinizin yüksek olması durumunda limitiniz artmayabilir. Bu durumda  dilerseniz, diğer Bankalardaki kartlarınızın limitini düşürebilir veya ek başka geliriniz varsa ek gelirlerinizi belgeleyerek limit artış talebinizi Bankamıza ayrıca iletebilirsiniz.
  8. Kredi kartı limit artırım taleplerinin değerlendirilmesinde , yasal mevzuat ve Bankanın tahsis kuralları çerçevesinde değerlendirme yapılacak olup,  durum bilgisi  “Başvurum Ne Durumda” alanından takip edilebilecektir.
  9. Kampanya kişiye özel olup; yalnızca SMS ile iletişim kurulan müşterilerimize özeldir.
  10. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 7 Ocak 2021 (bu tarih dahil)’dir.

   

  Maximum limit artırımına 150₺ maxipuan (kişiye ö)  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starboy10 -- 5 Aralık 2020; 21:52:57 > • Kişiye özel galiba bende çıkmadı kampanya
 • Kişiye özel kampanya

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Özel kişiye

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • KİŞİYE ÖZEL !!!@

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • 2.000 TL limit arttır ve 2.000 TL varca 150 TL kazan diyor özetle doğru mu?

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Benim limiti artırsınlar da puan istemiyorum ama artırmıyorlar diğer kartımı kapattım yine artırmadılar

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.