Şimdi Ara

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
13
Favori
37.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suleyman11

Ilk seanslarda 7 lira diyor . mesela bi film 4 salonda oynuyor . bi salonda 10:15 de basliyor .diger salonda 12:00 de basliyor . ilk seans dedigi salonlar arasindaki ilk seans mi yani 10:15 mi .yoksa her salonun ilk seansi mi

Galiba her salonun ilk seansi. Ama ilk seans 12 den sonra basliyorsa gecerli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suleyman11 kullanıcısına yanıt
    Her salon için 12:30'a kadar olan seanslar maximum seans sayılıyor.
  • Ne dersiniz bu kampanya 2016 yilindada devam eder mi?

• akinbalci A kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum 8 olabilir yeniyılda

• arkadaşlar cinemaximum mpx (mars premium experience) diye bir konsept yapmış bunda da geçerli midir 7 lira kampanyası?

imax'te geçerli neticede bunda da geçerli olması lazım.
  • Umarım önümüzdeki yıl da devam eder

• Parakod uygulamasıyla alan oldumu? Hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ademtulu

Parakod uygulamasıyla alan oldumu? Hata veriyor

bendede hata verdi dün hocam..gıcık etti.twitter'dan iş bankasına yazdım baktık ettik sorun gözükmüyor dedi..Bende sinirlendim sildim.Buglar için bir güncelleme yaparlarsa iyi olur.Ben ileri tarihli bi ilk seansa bilet almak istedim bende hata verdi...bilet seçin diyor lütfen bekleyin diyor o ekranda kalıyor

Genel not: parakod ile artık internet üzerinden maximum kart kullanıcıları 7 tl'ye ilk seansa bilet alabiliyor.1.5 tl hizmet bedeli edkliyo bide kekolar...8.5 tl oluyor bilginiz olsun.
  • Biraz ugraşıp aldim. 2 bilet icin 17tl ödedim. Mpx 3d vialand. Normalde 2si 41tl. 2016 dada devam eder insallah.

• ademtulu kullanıcısına yanıt
    inşallah :) hediye biletide kaptınız o zaman :) kredi kartınıza yüklenir yılbaşından sonra

edit: ilk defa bilet alıyorsanız parakoddan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 20 Aralık 2015; 11:33:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

inşallah :) hediye biletide kaptınız o zaman :) kredi kartınıza yüklenir yılbaşından sonra

edit: ilk defa bilet alıyorsanız parakoddan

Aynn. hediye bilette fena olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

İşte üniversiteli dahil değilmiş

O zaman bize çöp

• star wars 2 bilet 14 tl ye aldım mısır patlağı daha pahalı kilosu 4 liralık mısırın en küçük patlağı 12 lira bu soygunu almayarak protesto edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

star wars 2 bilet 14 tl ye aldım mısır patlağı daha pahalı kilosu 4 liralık mısırın en küçük patlağı 12 lira bu soygunu almayarak protesto edelim

https://www.sinemadafirsat.com

Böyle fırsat siteleri varken ne uğraşıyorsunuz ilk seans falan

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    istanbul izmir ankara'da oturanlar için pek bi farkı yok o sitelerin...7.90 TL ye satılan biletlerde gün sınırlaması var...gün sınırlaması olmayanlarda 14 tl....

allahtan forumda tanıdığım 2-3 tane sağlam kod satan arkadaşlar varda bunlarla uğraşmıyorum pek...lazım olunca whatsapp'dan yazıyorum 2 dk da alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

istanbul izmir ankara'da oturanlar için pek bi farkı yok o sitelerin...7.90 TL ye satılan biletlerde gün sınırlaması var...gün sınırlaması olmayanlarda 14 tl....

allahtan forumda tanıdığım 2-3 tane sağlam kod satan arkadaşlar varda bunlarla uğraşmıyorum pek...lazım olunca whatsapp'dan yazıyorum 2 dk da alıyorum.

İlk seansa girmektense hafta içi 7.90 daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademtulu

Biraz ugraşıp aldim. 2 bilet icin 17tl ödedim. Mpx 3d vialand. Normalde 2si 41tl. 2016 dada devam eder insallah.

hocam pm ye bi bakar mısınız
  • İzmit Dolphin de herkeze 8 tl ilk seans 11:00

• ssungur33 kullanıcısına yanıt
    İşte Üniversiteli aidatsız kartlar dahil değil galiba. Aidatı olanlar dahil.

Bir de arkadaşlar aynı anda aynı kart ile istediğimiz kadar bilet alabiliyoruz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

İşte Üniversiteli aidatsız kartlar dahil değil galiba. Aidatı olanlar dahil.

Bir de arkadaşlar aynı anda aynı kart ile istediğimiz kadar bilet alabiliyoruz değil mi?

İlk seanslar zaten ucuz oluyor en azından burda öyle

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.