Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.613
Cevap
498
Favori
755.844
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya sizde de oluyor mu bir suru maximum kampanyaya katildim gec yatirdiklari veya belli bir tarih olmadigi icin takip etme sansimiz olmuyor sanki kampanya kaciriyormusum gibi bir his var içimde sure bitince de kaldiriyorlar maximum mobilden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende henüz yatmadı gittigidiyor puanları

• Puanı yatmayanlar arasın bence. Bizimkiler dün gece 12 den sonra yattı çünkü. Temazsız ödeme puanlarıda az önce yattı bu arada

• arkadaşlar bu gittigidiyordan kazandığımız 30 tl maxi puanları sadece gitti gidiyor com da mı kullanabiliyoruz ?
  • gaddarbaba G kullanıcısına yanıt
    n11 den toplam maxipuanınızdan düşük tutarda alışverişlerde kullanılıyor.mobilde olmuyor ama masaüstü sürümde kullanılıyor.

• lord_of_darks kullanıcısına yanıt
    +1
  • maxipuan n11 de geçiyormu ?kartı giriyorum puan yeri çıkmıyor yukarıda da çıkıyor yazmıslar.
  • TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Aldığınız ürünün fiyatı sizin kredi kartının maxipuanından fazla olmaması lazın. Örneğin sepete 100tl bir ürün attınız kartdaki puanınız 150tl kullanabilirsiniz

• bu gittigidiyor puanlarını nerede kullanabiliriz arkadaşlar? tercihim akaryakıt ama hangisinde geçerli olur?
  • mediasten kullanıcısına yanıt
    Hocam ben genellikle shell veya javpet (petrol ofisi) de geçiyor puanlar. Kasada 100tl puan diyince adamlar şaşırıyor çoğu yerde geçer diye biliyorum yine yakıt almadan önce sorun kasaya

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Hocam ben genellikle shell veya javpet (petrol ofisi) de geçiyor puanlar. Kasada 100tl puan diyince adamlar şaşırıyor çoğu yerde geçer diye biliyorum yine yakıt almadan önce sorun kasaya

Ben geçen parafı totalde kullandım, gazıda iyi, maxipuan geçtiğini söyledi bana depoda yarıda önce puanı çektireceğim sonra yakıtı doldururum, sonra ay puan kulanılmıyor demesinler sinirden deli olurum.

Arabası olan için ne puan ne para harcamak dert değil.

Arabası olmayanda şimdiden parça süs yakıt falan alsın sonrada arabayı alır Şaka şaka ihtiyacınız yoksa bulaşmayın arabaya.

• Bankamatik kartı ile maximum mobilden market kampanyasına katıldım.ilk harcamadan sonra 3 kere daha harcama yapın 60 puan kazanın diye sms geldi fakat uygulamada yaptığım işlem sayısı sıfır görünüyor. Ayrıca bankamatik kartımda da bakiye olmasına rağmen bakiyem uygulamda yine sıfır görünüyor. Fikri olan var mı acaba?

• Özdilekteyim.com da 150 üstü 10 indirim 20 de maxipuan var. 150-10=140 ödenek maxipuan gelir mi

• ramazan puanları 400 e 60 bgn yatmayaçak mi?hala tık yok!

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

ramazan puanları 400 e 60 bgn yatmayaçak mi?hala tık yok!

6 sında yatacağı için tık yoktur

gelen mesajı da okumamışsınız sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer14 -- 1 Temmuz 2017; 18:42:7 >
  • Maximum kart aidatı kartı yeni alınca ne zaman yansıtıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

bana msg gelmedi!kamp şartlarından 24 ünden sonra 1 hafta diyor ben mi yanlış anlamışım

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=ramazanda-market-alisverisinize-60-tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MTQ4OQ%3D%3D-ISB

• Petrol ofisi kampanyasina katilan var mi? Dun plaka kaydi yaptim uygulama uzerinden. Baska yapmam gerek bir sey yok sanirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar n11 de maxi puanları kullananlar arkadaşlar nasıl kullandı acaba? Mobilden pc den mobil üzeri uygulama olmadan her yolu kullandım olmadı. Maksipuandan düşüktü miktarı almaya çalıştıklarımın. Puan sorgula kısmı çıkmıyor bir türlü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

bana msg gelmedi!kamp şartlarından 24 ünden sonra 1 hafta diyor ben mi yanlış anlamışım

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=ramazanda-market-alisverisinize-60-tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MTQ4OQ%3D%3D-ISB

aynen yanlış anlamışsınız

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecektir

---------------------------------------

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.