Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.613
Cevap
498
Favori
755.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal market harcaması yaptim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen yıl Ağustos ta aidat kesmişlerdi. 6 ay harcama sözüne iade ettiler. Bu ay daha Ağustos gelmeden tekrar aidat kesmisler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxipara puanları geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Ben çok memnunum her ay 200 ₺ ye 50₺ gördüm aldım oluyor onunla birleşen pati kart 100₺ ye 20₺ patipuan ve ek maximum 150₺ 20₺ yani 200 tl ye 90 oluyor

• Bugün Maximum iptal talebine 60 TL maxipuan aldım. Diretince 300-1500 TL arası 4 taksit faizsiz nakit veriyor, kabul etmezseniz maxipuan teklifi geliyor. Ararım diyen değerlendirsin. Bu arada kart yeniydi, daha önce hiç harcama falan yapmadım.

• rodmank kullanıcısına yanıt
    150/20 ve 100/20 her ay oluyor mu ilk kullanima veriliyor biliyorum hepsi birlesirse iyi gibi

Kart ucr 150tl var sanirim ne zaman aliniyor

• Cirrus- kullanıcısına yanıt

Maximiles select kartıma ücret ödemiyordum maaş müşterisi iken. Şirket bankayı değiştirdi geçen ay, değiştirdikten 10 gün sonra daha 1 ekstre bile geçmeden 250 lira ücret yansıttılar.

Ana kredi kartım değildi ama tesadüfen bu ay 5k harcama yapmıştım.

Aradım iptal edin dedim,

• faizsiz 3k kredi verelim dedi, iptal edin dedim,
    • 60 maxipuan verelim dedi, iptal edin dedim,
    • 250 liranın tamamını iade etti.

İptal etseler de yeni bankadan zaten aynı ayarda kartı ücretsiz alabileceğim için benim adıma sıkıntı değildi.

İsteyenler sonuna kadar diretsin :)

• Maximum kartı hangi kuryeye veriyorlar bilgisi olan var mı. Takip için mesaj gelmedi nerden bakabilirim. PTT mi getiriyor adrese teslim yoksa özel mi dağıtım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Madik1903

Maximum kartı hangi kuryeye veriyorlar bilgisi olan var mı. Takip için mesaj gelmedi nerden bakabilirim. PTT mi getiriyor adrese teslim yoksa özel mi dağıtım.

ptt getiriyor,

sms le bilgilendirildim, adrese teslim.

• Cirrus- kullanıcısına yanıt
    telefonla aramadan iptal edilebilirmi🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

telefonla aramadan iptal edilebilirmi🤔

İnternet şubesinde kayıp çalıntı bildiriminden yapabilirsiniz. Kartım yenilenmesin kutucuğunu işaretlemeniz gerekiyor. Direk iptal mi ediliyor yoksa sadece talep alınıp mh dönüşü sonrası mı iptal ediliyor denemediğim için bilemiyorum.

• Kampanyalar güzel ama keşke puanlar Axess'teki gibi süresiz olsa. 😐

• geçen ay arçelik beko kampanyasından beyaz eşya alışverişi yapanlara 100 tl puan geldi mi acaba? bugün yatması gerekirken halen bir hareket yok bende.

• İstanbulkart mayıs kampanyasında(21 mayıs-21 haziran) yükleme yapıp sayacı işleyen var mı? Yükleme yapıyorum ama sayaç ilerlemiyor:(

• ejoker kullanıcısına yanıt
    Aynen ilerlemiyor hala.

• ejoker kullanıcısına yanıt

benim ilerliyor yükledikçe sıkıntı yok

• Arkadaşlar MaximumMobil de otel ve konaklamada 75 tl Maxipuan kampanyası var

Bankamatik geçerli değil diyor açıklamasında ama ben uygulamadan kampanyaya katıldım

şimdi bankamatikle ödeme yapsam puan gelir mi

yoksa uygulamadan katılmış olmak puan yatacağı anlamına gelmez mi

• Bugün işcepte kampanyalar bölümünde kişiye özel 500 TL'ye 75 TL maxipuan teklifi çıktı. Katılınca ortadan kayboldu. Maximum Mobilden baktım katıldıklarımda falan çıkmıyor. Harcamayı yapsam mı yapmasam mı kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

Bugün işcepte kampanyalar bölümünde kişiye özel 500 TL'ye 75 TL maxipuan teklifi çıktı. Katılınca ortadan kayboldu. Maximum Mobilden baktım katıldıklarımda falan çıkmıyor. Harcamayı yapsam mı yapmasam mı kafam karıştı.

Geçen ay Maximum Mobilde 15 Mayıs'a kadar 100 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Maxipuan hediye edileceğine kazanılan puanında 21 Mayısta karta yükleneceğine, katılıma gerek olmadığına dair bir kampanya vardı. Harcamayı yaptım ama maxipuan falan yüklenmedi tabi, kayıt açtırdım 10 günü geçti hâlâ cevap yok. O yüzden benim iş bankasına çok güvenim yok, teyit ettirin isterseniz müşteri hizmetlerine ya da başka bir şekilde..

• quote:

Orijinalden alıntı: ATEŞ

Geçen ay Maximum Mobilde 15 Mayıs'a kadar 100 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Maxipuan hediye edileceğine kazanılan puanında 21 Mayısta karta yükleneceğine, katılıma gerek olmadığına dair bir kampanya vardı. Harcamayı yaptım ama maxipuan falan yüklenmedi tabi, kayıt açtırdım 10 günü geçti hâlâ cevap yok. O yüzden benim iş bankasına çok güvenim yok, teyit ettirin isterseniz müşteri hizmetlerine ya da başka bir şekilde..

Alıntıları Göster

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 10 Haziran 2021; 17:37:33 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.