Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayponunu 😃 aldin mi hocam hangisini kactan ne kadar puan ile kaca getirdin h.o ☺

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    altın alıp kurtuldum, kazanması dert harcaması dert

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Ayponunu 😃 aldin mi hocam hangisini kactan ne kadar puan ile kaca getirdin h.o ☺

Teşekkürler iphone 12 64gb aldım 10279 dan 400 puan gelmesi gerekiyor ama gelen giden bir şey yok henüz

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    400 ayrı gelecek puan mi o zaman uygun alınmış sanirim fakat işbankası posu falan diye sartlarda yaziyorsa mh arayip sormaliydin ben 500mp gelmezse diye hemen sordum sorun yok dediler yüklendi

10000 harcamaya 400muydu ben de 500mp alarak ip11 almistim halen o fiyatlara alinmiyor suan 😕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 19 Mart 2021; 0:26:39 >
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Maxipara kart işbank bankamatik kart yerine mi geçiyor? Benzinde maxipara kart yazmıyor dahil kartlarda?

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Şu anlık sıkıntı yok hocam sistemsel sorun olmuş yakında yüklenir vs dediler bakalım umarım öyledir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 3 tanesini birleştirdim sayıyor ancak maxi para kart kampanyası sadece o karta özel ve öde-geç ile yakıt aldığın takdirde kartı fiziken kullanmamış oluyorsun.
  • Gg 500/50 den faydalandıysam birde 1000/75 den puan verir mi? Daha önce deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

Gg 500/50 den faydalandıysam birde 1000/75 den puan verir mi? Daha önce deneyen oldu mu?

Daha onceki kampanyalarda birleşmişdi bunda da birleşir tahminimce

• ares24 A kullanıcısına yanıt
    KMpanya kurallarında 1 müşteri max 75 TL kazanabilir diyor şimdi gördüm 🙄
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

KMpanya kurallarında 1 müşteri max 75 TL kazanabilir diyor şimdi gördüm 🙄

1000 gg yapacaksin 750 de trendyol heem gg hemde eticaret kampanyasindan yararlanacaksin ben bunu kasteddim

• World, Axess ve Bonus kartım var, dün Maximum kart için başvuru yaptım.

Nasıl memnun musunuz?

Puanları her yerde harcayabiliyor musunuz?

Kart aidatını iptal de zorluk çıkartıyorlar mı?

• d.t.s. kullanıcısına yanıt
    21 yıldır kullanırım aylık gelirimin yaklaşık %80 i kart hesabında döner tek ay kart aidatı ödemedim burada puan kullanılmaz diyen hiçbir yere denk gelmedim ve memnunum
  • Merhaba, Acaba Airbnb konaklama sektörü kampanyalarında anlaşmalı işyeri olarak geçiyor mu. Bugün ödeme yaptım fakat sayaç işlemedi eğer geçerliyse kayıt oluşturayım diyorum

• Trendyol giyim mi sayılıyor?

• Pati kartı olanlar gördüm aldım da petshop alışverşine 200₺ ye 50₺ puan veriyor ek olarak 20₺ de genel kampanyada kazanılıyor.

Fiyatlar bir tık yüksek ama bununla birlikte çok avantajlı oluyor

• Dostlar Trendyol cüzdan yüklemeye puan alabiliyo muyuz, telefon alıcazda

• oozgurel kullanıcısına yanıt

Ben de 20 yıldır Maximum kart kullanıyordum, geçen yıla kadar kart aidatlarını iade ediyorlardı. Geçen yıl kartta 4 ayrı otomatik ödeme olmasına rağmen inatlaşıp iade etmediler. Zaten doğru doğru düzgün puan kullanamıyordum, bu yıl aidatsız karta geçip Maximum kartı iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 17 Nisan 2021; 11:0:21 >
  • Maximum n11 kampanyasinda sarikiz alsak puan gelir mi? Şartlarda gelmez diyor ama sizlere bir sorayim dedim.

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.