Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.564
Cevap
494
Favori
747.711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İş bankası Maximumda aynı gün yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yeni yıl kampanyası kapsamında 10 tl maxi puan gelmiş.ilginç ilk kez böyle bir olay gördüm iş bankasından hayret.
  • Arkadaşlar bankamatik kartı ile telefondan mobil ödeme yapabilen var mı yapıp da puan yükleniyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • loyalmale kullanıcısına yanıt
    hocam ben kaç defa denedim hep hata veriyor maalesef
  • Kırşehir81 kullanıcısına yanıt
    bana da 10 tl. gelmiş sabahtan beri düşünüyorum 100+100 tl. alım yaptım mı diye :)
  • Arkadaşlar bu kartta faizsiz 3 taksit kampanyası yokmu

• mx0131 kullanıcısına yanıt
    Dostlar bu sıkıntı bendede oluyordu uygulamanızı komple kaldırın kurarkende ödeme aracı olarak maxımum mobili seçin benim telefonda beş tane ödeme aracı gözüküyordu ilk sırada yada öncelikli maximum mobil olmalı yoksa ödemiyor. Bunun dışında bir hatanız yok yani limit falan değil sorun yada pos cihazı değil telefonda problem.
  • İş Bank ne uyuz banka karta başvuruyorum şubeye teslim ettiler aldım. temassız değilmiş dönüşmüyor da. tekrar sıfırdan başvur diyor bana. Ayar ettiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartım temassız değil ama 5/25 kampanyaları telefondan temassız şekilde ödüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Ben de geçenlerde temassız kullanamadım kart temassız 2tane 30tl işlem yaptım 3. Yu 30 yapacaktım olmadı 1tl denedim oldu. Tuhaf bir sistem

Hocam sorununuzu çözebildiniz mi?

Cumartesi migrosta 5 dakika ara ile 2 adet temassız ödeme yaptım;herhangi bir sıkıntı olmadı..O günden beri başka herhangi bir işlemim olmadı..Bugün yine migrosta farklı 2 kasada denememe rağmen temassız ödeme yapamadım..Sorun nerden kaynaklanıyor acaba?Arada şifreli işlem mi yapmak gerekiyor acaba?sistem üst üste temassız işleme onay vermiyor mu ki?

• ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    Deneme fırsatım olmadı bir daha. Yeni kampanya döneminde belki deneriz

• quote:

Deneme fırsatım olmadı bir daha. Yeni kampanya döneminde belki deneriz

Tamam hocam teşekkür ederim..Yarın 1 tl kartlı işlem yapıp sonrasında temassız deneyeceğim tekrar

• ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    mantıklı gelmiyor toplu taşımada devamlı temassız arka arkaya yapılabilir bunun kısıtlı olmaması gerekir çünkü

• O farklı olay. Çalınmaya karşı olabilir bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Temassız ödeme yapıyorum. Bazen şifre istiyor bazen istemiyor. Tuhaf.

Şok,özdilek,migros,Carrefour temassız ödeme gerçekleştirdiğim AVM ler.

25/5 olması ayrı bir güzellik. İnşallah her ay devam eder.

• Arkadaşlar haftasonu restoran kampanyası için maximum mobil den katıldım gittiğimiz yerde iş bankası pos cihazından çekildi ama görünmüyor programda yapmamış gibi görünüyor ne yapayım

• quote:

mantıklı gelmiyor toplu taşımada devamlı temassız arka arkaya yapılabilir bunun kısıtlı olmaması gerekir çünkü

Belki aynı sıkıntıları yaşayan başka arkadaşlar da vardır diye sizin mesajı alıntıladım hocam..

Sorunu çözdüm..bugün işbankasına gittim..sistem üzerinden kontrol ettik..benim temassız ödeme limitim 100 tl imiş ki çoğunuzun da öyle olabilir..bu bir güvenlik önlemi imiş ki bana da mantıklı geldi..89 tl harcama yapmışim ve temassız limitim 100 tl olduğu için sistemde kullanılabilir temassız limitim 11 tl görünüyordu..bunun tekrar 100 olması için şifreli işlem yapmak gerekiyormus..migrosa gittim ve 27.75 tl alışverişin 2.75 ini şifreli çektim..geri kalani temassız...şifreli işlemden sonra limit tekrar 100 oluyor..bunun akabinde 42 lik bi temassıza da sistem onay verdi...biraz uzun yazı oldu kusura bakmayın..aynı sikintilari yasayan arkadaşlar icin teferruatlı yazdım

• Maximum kartı yeni aldım ve kullanmaya başladım.Kart aidatı ne zaman yansır?
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    12ay sonra demişlerdi bana

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    1 yıl sonra.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.