Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Proprietor

Garanti bunlarda da çakal alışveriş yapıyorum bonus vermiyor iade ediyorum bonus alıyor bonus bakiyem eksiye düştü bunlar yüzünden ilerde gelip bunun faizi falan bindi demezler inşallah. Ayrıca sözde bana özel kampanya tanımlamışlar 425/25 diye 125 tl harcadım sadece 20 tlsini saymış yani sistemleri gerçekten kötü

Not: kayıt aç falan doyen olur kayıt açtım nerdeyse 1 hafta oldu arayan soran yok umursamiyorlarda en azından size bu kampanya dahilinde değil falan diyor garanti hiç benle muhatap bile olmuyor

bende bankamatiği var.maximumdan fazla puan alıyorum.kredi kartı gibi çoğu kampanyaya katılabiliyorum.opetin bonus kampanyasına bile katıldım.uygulamada bütün işlemler takip edebiliyorsun.hatta alışverişlerde kuruş iadesi bile yapıyor.ben memnunun.kişiye özel bonus teklifi geliyor bazen.

bonus flaşın kampanya takibi olayı baya güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendede is bankasinin bankamatik kartı var kredi kartı gibi nerdeyse her kampanyaya katilabiliyorsun (anlık olarak iş bankası bankamatik kartı ile Garanti bankamatik kartını karşılaştırirsak iş bankası daha yüksek çıkacaktır) opetin maxipuan kampanyasına bile katıldım Garanti gibi puan vermeden puan almayada çalışmıyor gayet güzel

Burda demeye çalıştığım gelip burda iş bankasıni kötülemeye gerek yok tahminimce maximum kartiniz aidatsiz Garanti kampanya takipde önde sadece oda düzgün çalışmıyor daha önce kuruş yoktan saymadigi işlemlerim oldu kampanyalarda işlem yapıyorum saymiyor mesela geçen okul kampanyasında 3 tane işlemin oldu hiçbirini saymadi bonusflash yani oraya gösterge koyacaklarina sistemi düzeltseler daha iyi olur

Neyse kısacası her bankanın kendine göre iyi yanı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Bendede is bankasinin bankamatik kartı var kredi kartı gibi nerdeyse her kampanyaya katilabiliyorsun (anlık olarak iş bankası bankamatik kartı ile Garanti bankamatik kartını karşılaştırirsak iş bankası daha yüksek çıkacaktır) opetin maxipuan kampanyasına bile katıldım Garanti gibi puan vermeden puan almayada çalışmıyor gayet güzel

Burda demeye çalıştığım gelip burda iş bankasıni kötülemeye gerek yok tahminimce maximum kartiniz aidatsiz Garanti kampanya takipde önde sadece oda düzgün çalışmıyor daha önce kuruş yoktan saymadigi işlemlerim oldu kampanyalarda işlem yapıyorum saymiyor mesela geçen okul kampanyasında 3 tane işlemin oldu hiçbirini saymadi bonusflash yani oraya gösterge koyacaklarina sistemi düzeltseler daha iyi olur

Neyse kısacası her bankanın kendine göre iyi yanı var

benim kötülediğim felan yok.kullandığım normal aidatlı maksimum.daha çok sinemada müzede felan işe yarıyor.

garantide zaten geçerli işlem yapınca mesaj geliyor,uygulamada bütün işlemleri adım adım takip edebilirsin.

okul alışveriş kampanyasına katılmadım,2 öğrencim var. .bilmiyorum belki marketlerde karışık ürünler satıldığı için olabilir.

garantide 5*100 şeklindeki kampanyalarda n11 de yaptığım alışverişler bile sayılmıştı.

maksimumun sevmediğim yanı çoğu yerde taksit yapmıyor,alışverişten sonra faizle taksit teklifi yapıyor.

garantinin kredi kartı olsun ,hatta 20 yıl yapı kredi kredi kartı kullandım böyle bişey hiç görmedim.

maximumda normal kredi kartı işte, ne iyi ne kötü.

• bugün yattı benim 60 tl puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

bugün yattı benim 60 tl puan

neyin puanı hocam?
  • yusuf07. Y kullanıcısına yanıt
    kayıt açtırmıştım. bugün mail geldi puanınız bugün yatacak diye ama baktım yatan henüz yok. akşama 17:00 gibi yatar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

bugün yattı benim 60 tl puan

Kayıt açtırmıştım mail gelmiş 11 ekimde yatacak demişler

• quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

kayıt açtırmıştım. bugün mail geldi puanınız bugün yatacak diye ama baktım yatan henüz yok. akşama 17:00 gibi yatar .

Eyvallah hocam teşekkür ederim habet verdiğiniz için. Ben de tetikte olayım akşam sonucu yazarım

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    bankamatik kartı ile mobil alışveriş yapılabiliyor mu ? 5 * 25 temassız veya mobil ödeme kampanyası kapsamında ???
  • kişiye özel 6-31 ekim aralığında 100 / 10 BANKAMATİK KART ( visa değil ) kampanya tanımlanmış,
    uygulamalarınızı kontrol ediniz
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım bemde nfc yok ama gelmişti banada kampanya hatla bana özel de geldi geçenlerde

• Benim 60 TL yatmış

• Benim 60 lira puan da yatmış bu akşam.

• N11 puanlarını Gece mi yatırıyor? 75 maxipuan 12 ekim diyordu. Sabah yatarmı acaba hemen?

• Kredi kartı aidatını kartımı kapatın dersem geri öderlermi dostlar.. Tecrübesi olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    Bende bugün müşteri hizmetlerini arayıp 153 tl lik kart aidatının iadesini istedim, her yıl sorunsuz iade ederlerdi ama bugün çok uğraştırdılar. Kart aidatı iade edilmez ise iptalini istedim. 1.000 tl faizsiz 6 taksit nakit avans yada 30 tl maxipuan teklif ettiler ben kapatmakta ısrar edince hatta bekletip birine danıştı herhalde sonrada aidatın iade işlemini yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokmantas

Bende bugün müşteri hizmetlerini arayıp 153 tl lik kart aidatının iadesini istedim, her yıl sorunsuz iade ederlerdi ama bugün çok uğraştırdılar. Kart aidatı iade edilmez ise iptalini istedim. 1.000 tl faizsiz 6 taksit nakit avans yada 30 tl maxipuan teklif ettiler ben kapatmakta ısrar edince hatta bekletip birine danıştı herhalde sonrada aidatın iade işlemini yaptı.

Çok sagolun hocam.. Yarın bi deneyeyim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5*25 mobil ödemeye 25 maxipuan ödül kampanysının yükleme tatihini bugüne not almışım ancak puan yüklenmedi ?
  • Hepsiburada maximum puanlar yatmış.
  • İşbankası hepsiburada maximum yatmamış hala başka yatmıyan varmı
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.