Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.564
Cevap
494
Favori
747.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30/5 ve 50/5 temassız kampanyaları mobil temassız ile ödenirse birleşiyor mu arkadaşlar bilgisi yorumu olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firsat34

Müşteri hizmetlerini ara. Kartı kapattiracagim de bir takım opsiyonlar sunuyorlar sen ikna olmazsan en sonunda tekrar bir bakalım diyorlar ve iade işlemini gerçekleştiriyorlar. Ama sundukları opsiyonlar da güzel. Örneğin 9 ay taksitli 1000 tl kredi veriyorlar faizsiz oduyorsun.tabi 90 tl yi geri vermedikleri için faiz yerine bunu sayabilirsin.ama kabul etmezsen iade işlemi yapıyorlar.bana iade işlemi yaptılar

Hocam mh ile görüştüm durumu bildirdim özür dilediler hemen geri yatırdılar kesilen ücreti ama görmesem gittiydi 90 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Doc_tor

30/5 ve 50/5 temassız kampanyaları mobil temassız ile ödenirse birleşiyor mu arkadaşlar bilgisi yorumu olan?

Birlesmez

• Metro kampanyası puanları yatan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çet71

GG de oto lastik alıp puan gelen var mı??

banka ne aldığınla ilgilemez hocam
  • Arkadaşlar merhaba, maximum kredi kartlarından birine başvurmak istiyorum ancak en avantajlısı hangisi acaba? Daha çok puan ve sinema avantajlarından yararlanmak istiyorum. Birde aidatsız olan maximum kartı istersen yine sinema bileti alımında avantaj sağlıyor mu? Şimdiden teşekkürler.

• Maxipuan N11, HB ve GG'de kullanılamıyor. Daha önce kullanılabildiğine eminim ama enteresan şekilde hangisinde denesem kabul etmedi. Bilgisi olan var mı?

• Doc_tor kullanıcısına yanıt
    Birisi kart kullanarak temassız, diğeri mobil ödeme temassız kampanyası nasıl birleştireceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadıkakyol

Arkadaşlar merhaba, maximum kredi kartlarından birine başvurmak istiyorum ancak en avantajlısı hangisi acaba? Daha çok puan ve sinema avantajlarından yararlanmak istiyorum. Birde aidatsız olan maximum kartı istersen yine sinema bileti alımında avantaj sağlıyor mu? Şimdiden teşekkürler.

aidatsiz olanda sinema yok. aslinda kampanyalarin neredeyse hicbiri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocelik -- 23 Mart 2018; 0:30:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Bana ayın 22'sinde yattı puanlar. Normalde 21 Mart yazmışlardı.
  • artık market akaryakıt kampanyasını tamamen bıraktılar galiba ,oğlanın axess olmasa işim sakat :)
    akaryakıt yapıyorlar ama market yok ,sadece hafta sonları 3 günlüğüne uyduruk bir kampanya oluyor
  • mobil temassiz odemede 30 a 5 puan.. 50 ye 5 puan diye aktif iki kamp. var suan.. 50 tl ustu yapinca 5+5 puan gelir mi ki?

• sadıkakyol kullanıcısına yanıt
    maxmumda puan olayı tırtbankamatik kartlarıda sinemada geçiyor galiba.hiç kartın yoksa alabilirsin aidatı diğerlerine göre düşük.

• ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    zaten adiosdan cekti.. maximumu ayarladim oysa..niye oyle oldu anlamadim gitti..

• MAXIPUAN'ların kullanılabildiği bir site kaldı mı acaba? Hiçbir yerde geçmiyor maalesef ki.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Migros sanal market hocam.
  • Maximum karta başvuru yaptım hala tamamlanma aşamasında diyor nasıl hızlı tamamlanır

• arkadaşlar şu an maximum kart için temassız 50tl üzeri 5tl ve mobil temassız 30tl üzeri 5tl puan var.direk 50tl temassız yapsak 2 kampanya için sayar mı.yani 10 puan gelir mi.

Bir de kampanya şartlarında aynı gün ya da farklı günlerde diye yazmıyor.aynı işyerinden aynı gün ard arda 50 50 temassuz yapsak puanlar gelir mi
  • Akaryakıt kampanyası bekliyorum hâlâ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar maximum kart limitim 1000 tl karta para göndersem 3000 tl lik alışveriş yapabilir miyim daha önce 1280 tl civarı yaptım

axess te 2 katı kuralı var onu biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 27 Mart 2018; 17:21:29 >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.