Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cinemaximum bileti internet ortamından kredi kartı ile kullanma imkanı varmı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

Cinemaximum bileti internet ortamından kredi kartı ile kullanma imkanı varmı beyler?

YOK HOCAM MAALESEF
  • Ya beyler yillardir killanmadigim maksimum banka kart var. Suan kampanya var. 3 adet 50 ye 25 tl veriyor ama hesap isletim ücreti nden korkuyorum. Bazi bankalar bu ucreti hesapta para olsa bile gunsonunda kesiyor kimiside hesapta para gorur gormez alir. Isbankta durum nedir bilgisi olan varmi? Hesaba 50 yatirip hemen islem yapmayi planliyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Ya beyler yillardir killanmadigim maksimum banka kart var. Suan kampanya var. 3 adet 50 ye 25 tl veriyor ama hesap isletim ücreti nden korkuyorum. Bazi bankalar bu ucreti hesapta para olsa bile gunsonunda kesiyor kimiside hesapta para gorur gormez alir. Isbankta durum nedir bilgisi olan varmi? Hesaba 50 yatirip hemen islem yapmayi planliyorum da

vadesiz hesap kartında oyle bır kampanya var sanırım ama kısıye ozel olabılır heap ısletım ucretı kesınlıkle alır parayı yatırır yatırmaz aynı gun ehsaptan alısverısı aynı saat yapın kı hesap ısletım ucretı kesemesın
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Ya beyler yillardir killanmadigim maksimum banka kart var. Suan kampanya var. 3 adet 50 ye 25 tl veriyor ama hesap isletim ücreti nden korkuyorum. Bazi bankalar bu ucreti hesapta para olsa bile gunsonunda kesiyor kimiside hesapta para gorur gormez alir. Isbankta durum nedir bilgisi olan varmi? Hesaba 50 yatirip hemen islem yapmayi planliyorum da

geçen yapı kredi hesabımdan iş hesabına gönderdim parayı. sms geldi para geldi hesabınıza diye. sonra bkm ile internetten alışverişimi yaptım. yani anlayacağın bilgisayar başında 3-5 dakikada yaparsan işini paran eksilmez.bankamatikten yatır falan onu bilemem, zaman kaybı.ham yapabilir.
  • Teşekkürler

• Arkadaslar bu maximiles kartindaki millerin gecerliligi nekadar sure ? Ve mesala 3 yil ise onceden haber verirler mi ? Kartimda 118tl tutarinda mil var 2 yili asti zamani birgun uyandigimda sifirlanmis olur mu die endiselendim. Alinti yaparsanz cok sevinirim tesekkurler

• mehmet0805 kullanıcısına yanıt
    Her mil yüklendikten sonra 2 yıl diye biliyorum bir an evvel kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxımum deneme yapmadım hiç

kampanya dönemlerinde malum ürüne puan veriyorlar mı acaba

bilen deneyen varsa pm atarsa sevinirim
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Genelde verdi hep ama klıksa değil hb ve gg

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    şok market puanları yatmış
  • arkadaşlar geçen sene benden aidat almıştı bu maximum, belirli aralıklarla 7-8 kez aradım ancak ortalama 15 dakika beklememe rağman bir türlü bağlanamadım bu müşteri hizmetlerine. şimdi baktım bu ay ki ekstrede de 45 lira aidat var. maximum bu konuda nasıl hemen iade yapıyor mu. yoksa kartı kapatalım mı diyor hemen. geçen sene ile beraber iade alma şansım var mı.
  • valihalil V kullanıcısına yanıt
    Evet yatmış bugün kullandım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Arkadaslar bu maximiles kartindaki millerin gecerliligi nekadar sure ? Ve mesala 3 yil ise onceden haber verirler mi ? Kartimda 118tl tutarinda mil var 2 yili asti zamani birgun uyandigimda sifirlanmis olur mu die endiselendim. Alinti yaparsanz cok sevinirim tesekkurler

Bende merak ediyorum
    Zaten 200liraya 1 lira veriyor
    110 lira milim var bide silinmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedebaba001

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

Arkadaslar bu maximiles kartindaki millerin gecerliligi nekadar sure ? Ve mesala 3 yil ise onceden haber verirler mi ? Kartimda 118tl tutarinda mil var 2 yili asti zamani birgun uyandigimda sifirlanmis olur mu die endiselendim. Alinti yaparsanz cok sevinirim tesekkurler

Bende merak ediyorum
    Zaten 200liraya 1 lira veriyor
    110 lira milim var bide silinmesin

Örneğin bu sene yani 2015 te mil kazandınız. Bu milleri 2017 sonuna kadar kullanmak zorundasınız.

• İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havalimanında yer alan Millennium Lounge ve Antalya Havalimanı'nda bulunan Maximiles Lounge hizmetimiz 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir.

• Maximiles sapıttı iyice Önce 200 TL'ye 1 mil yaptılar şimdi de loungeları kapatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemon0606

Maximiles sapıttı iyice Önce 200 TL'ye 1 mil yaptılar şimdi de loungeları kapatıyorlar.

Aynen doydular sayemizde

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: lemon0606

Maximiles sapıttı iyice Önce 200 TL'ye 1 mil yaptılar şimdi de loungeları kapatıyorlar.

Aynen doydular sayemizde

Aynen hocam doydular. Bu uçuş kartı konusunda bütün bankalar acayip cimrileşti. Önce wings şimdi de maximiles. Yani açık açık kullanmayalım yada iptal ettirelim diye yaptıklarını düşünüyorum.

• Ee ben ne anladim bu maximilestan sozde ucus karti
    Puani en cimri veren kart
    Lounge kapatiyor
    Sitesine bakiyorsun arti hic bir sey yok diger kartlara gore

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.