Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hg34

Total puan yüklenen var mı? Bugün yüklenmesi gerekiyordu.
    Bana mesaj geldi ve puan yüklemesi internet bankacılığı üzerinden kontrol ettim. Puan yüklemesi gerçekleşmiş durumda.
  • Nfc yatmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankamatik 100e 10 kampanyası benim bildiğim internet alışverişi dahil değildi. Ama bana internet alışverişimden gelmiş 10 puan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isbankasi yine zayif halkayi oynamaya basladi. Temazsiz dalga gecer gibi. Digerleri 150 ye 10 falan. Turkiyenin en buyuk bankasini ne hale getirdiler

• 5x150 50 TL maximum kampanyası ek kart ile oluyor mu ana kart başka diyarlarda ?

• cinemaximum ilk seans kampanyasında kullansın diye çocuğa kartı vermiştim ,gişede temassısla çekmişler puan gelmedi,temassızda puan vermiyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

cinemaximum ilk seans kampanyasında kullansın diye çocuğa kartı vermiştim ,gişede temassısla çekmişler puan gelmedi,temassızda puan vermiyormu
    Neden kartı verdiniz ki? Maksimum mobilden alın bileti kod ile gitsin (daha garanti olurdu)
    Müşteri hizmetlerine kayıt açın sorunu çözerler diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 27 Ocak 2020; 23:36:30 >
  • ben maximum gaming kart'a başvuralı haftalar oldu, fiziksel olarak gelecekti güya halen gelmedi

bu arada maximum gaming kart aynı zamanda maxipara kart mıdır? maxipara kampanyalarına katılabilir mi?
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    belki gitmekten vazgeçerler diye düşünmüştüm,temassızdan çekince puan vermiyormu.eğer öyleyse bilnsinki başkalarıda bu hataya düşmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

belki gitmekten vazgeçerler diye düşünmüştüm,temassızdan çekince puan vermiyormu.eğer öyleyse bilnsinki başkalarıda bu hataya düşmesin
    Mobil ödemeye de puan vermiyor ( örnek güncel 50/5 kampanyası). Şartlarda maxiparanın kampanyaya dahil olmadığını yazan bir ibare yok oysa.

• kasım-aralık biraz hareketlendi 5-6 ay önce kapattırmıştım kasımda tekrar başvurdum 2-3 kampanya aldık sonra şartları saçma sapan internet alışverişlerine kapatmaya başladılar gidişat gene kapattırma olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

ben maximum gaming kart'a başvuralı haftalar oldu, fiziksel olarak gelecekti güya halen gelmedi

bu arada maximum gaming kart aynı zamanda maxipara kart mıdır? maxipara kampanyalarına katılabilir mi?
    evet.
  • 27-31 Ocak tarihleri arası Bankamatik kampanyasından 50 TL puanı yatan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

27-31 Ocak tarihleri arası Bankamatik kampanyasından 50 TL puanı yatan var mı?
    Tekrar kontrol edin yatmış görünüyor.

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Evet yatmış, teşekkürler
  • En yaygın kartlardan bir tek maximum kart yok elimde arkadaşlar. Çıkartmak istiyorum. Üyelik aidatı olmayan kartı var mıdır, bütün kampanyalara dahil olur mu? Olmaz ise yıllık aidat iadesi konusunda işbank nasıldır?
  • Arkadaşlar Maximum yurtdışı kampanyasına katıldım, her 300TL ye 20TL puan kazanımı yazıyor, Alışveriş yapıldı ama sayaç işlemedi, iş bankası posu olmadığından işlem provizyondan düşünce mi sayaç işliyor ? tecrübesi olanlar yorum yaparsa sevinirim !
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    Hocam o kampanya 300 Tl mi yoksa 300 dolarmıydı ona bakarmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Hocam o kampanya 300 Tl mi yoksa 300 dolarmıydı ona bakarmısınız
    her 300TL ye :-D
  • Sayaç bende de işlemiyor hocam 2 kez aldım bugün bir alışveriş daha yapacağım bakalım olmazsa dönüşte MH işe görüşüp bildiririm durumu

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.