Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özel whatsap grubu varmıdır maximum kampanları için özelden bilgi verirmisiniz eğer varsa?
  • CavaLieR-G kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam eve gidince kurup bakayım bi ondan
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam eve geçince bakayım bi. kampanyayla işimiz olmuyor ki normal gıda giyim akaryakıt harcamaları yapılıyor karttan. 4 adette fatura ödeniyor, bazı arkadaşlar garanti bonus kullanıyor onlarda aynı bizim gibi kampanyayla vs işi olmuyor harcamaları bizden az olduğu halde adam senede 90-100 tl puan biriktiriyor. bide çoğu yerde geçiyor maxipuan migros, carrefour, yemeksepetinde geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

eyvallah hocam eve geçince bakayım bi. kampanyayla işimiz olmuyor ki normal gıda giyim akaryakıt harcamaları yapılıyor karttan. 4 adette fatura ödeniyor, bazı arkadaşlar garanti bonus kullanıyor onlarda aynı bizim gibi kampanyayla vs işi olmuyor harcamaları bizden az olduğu halde adam senede 90-100 tl puan biriktiriyor. bide çoğu yerde geçiyor maxipuan migros, carrefour, yemeksepetinde geçiyor
    Zaten tam o dediginiz sektorlere istinaden kampanya oluyor. Ayrıca maxipuanlari sok, a101, bim ve akaryakıt istasyonlarının %95inde kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    ama her market yada mağazada olmuyor bide bu a101 bim şok markette ki eleman postan çekim yapmaya bile zor beceriyor kaldı ki puanla alışveriş yapacaklar :)
  • Bu kart kullanım ücreti adında 78 TL kestiklerini gördüm. hemen mail attım iade istiyorum diye 1 saat içinde iade ettiler. Bilginize
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Mail nerden attınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Mail nerden attınız hocam?
    internet şubesinden bize ulaşın kısımından
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Maximum internet sitesi sanırım. İade talebimi yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Maximum internet sitesi sanırım. İade talebimi yaptınız?
    işbank internet şubesine girip bize ulaşından; kart aidatının iadesini istiyorum diye yazdım.
  • Yemeksepeti mobil kampanyası ile 50 tl aldım ve 15 tl maxi puan yüklenecek.Bir 50 tl daha alırsam ikinci 15 tl maxipuan yatar mı
    acaba.yoksa kampanya tek kullanımlık sadece 15 tl mi yatar( maximum yemeksepeti mobil %30 maxipuan kampanyası )
  • Maaş taşıma yoluyla emekli maaşımızı bu bankaya taşımak istiyorum sizce kampanyalar vs nasıldır ne önerirsiniz?
  • özket kullanıcısına yanıt
    Gayet başarılı kampanyaları oluyor tavsiye ederim ama emekli sistemine ne veriyor bilmiyorum 🤓🙋🏻‍♂️

• quote:

Orijinalden alıntı: macehh5

Yemeksepeti mobil kampanyası ile 50 tl aldım ve 15 tl maxi puan yüklenecek.Bir 50 tl daha alırsam ikinci 15 tl maxipuan yatar mı
    acaba.yoksa kampanya tek kullanımlık sadece 15 tl mi yatar( maximum yemeksepeti mobil %30 maxipuan kampanyası )
    Kampanya kapsamında Max 30₺ kazanılabilir ibaresi var. Yani Maximum mobil Yemeksepeti sekmesinden yapacağınız 50₺ ye +15 daha gelir. Ama yarını bekleyin isterseniz. Yılın son günü olması sebebiyle ekstra daha da indirim hakkı tanınabilir.(en azından geçmiş 2 yılda öyle oldu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 30 Aralık 2019; 20:44:17 >
  • geçen ay olan maximum gaming kart kampanyasına katılıp maxipuan ı yatan var mı ?
  • 5x150 tl Sayaç yok maalesef..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100/1500 mobilya puanları yatmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

100/1500 mobilya puanları yatmadı
    Evet benim puan da yatmamış henüz

• Puanlar yüklenmiş

• Total puan yüklenen var mı? Bugün yüklenmesi gerekiyordu.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.