Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahakt

75 maxipuan yatmadı. ekran görüntüsünü nereye nasıl yollayıp başvuracağız?
    Yarını bekleyelim dedi muşteri hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyegen01 -- 5 Aralık 2019; 21:59:18 >
  • yarin mh arayinca... 912. siradasiniz, lütfen bekleyiniz moduna baglanmayalim da:) kontör, dakika vs. ne gerekiyorsa bugünden doldurun, yarin lazim olabilir:)
  • mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sağol...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 puan hiç yatan var mı yoksa kimseye mi yatmadı?
  • Bana Hem 75 Yattı hemde 30 tl.
  • emir341907 kullanıcısına yanıt
    Hangi siteden yapmıştınız alışverişi

• quote:

Orijinalden alıntı: wesile

75 puan hiç yatan var mı yoksa kimseye mi yatmadı?
    Yatmadı. Az önce arayıp kayıt oluşturdum

• Bende aradım biraz önce oluşturdular ekran görüntüleri var kemküm ederlerse sayaçta işledi müşteri temsilcisi şartları sağlamışsınız dedi. Hızlı bağlanmak için iş cepten bize ulaşın kısmından ararsanız direkt olarak müşteri temsilcisine bağlıyor.
  • 25-30 Kasım arası Bankamatik kampanyası puanı bugün yatacaktı ancak henüz yatmadı. Puanı yatan var mı

• cglynfrk kullanıcısına yanıt
    Bende de yok

• Puan konusunda en isteksiz ve problemli kredi kartı maximum olabilir

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Geçen ay da öğle saatlerinde yatmıştı. Bakalım bu sefer ne zaman yatacacak. Diğer puanlar gece hemen yatmıştı. Bankamatik kampanyası puanları hep geç yatıyor ne hikmetse.

• quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

Bende de yok
    Bende de yok. bankamatik puanı yatarsa alıntılayalım birbirimizi hocam.
  • Bana da yatmadı. Kampanya esnasında böyle bir şart var mı hatırlamıyorum ama "Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir." diye bir şart vardı mh onu okudu bana. Yine de kayıt oluşturdu. İnşallah yatar ama benim ümidim yok. bye bye 75tl
  • nuribaki N kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarını sonradan belirttiğiniz gibi değiştirdiler. Ben de n11 den almıştım. Ben de ümitsizim bu konuda

• İlk şartın ekran görüntüsü varsa alırsınız

• Varsa eğer elinizde eskisi paylaşın hocam. böyle iş olmaz. Hadi kampanya esnasında değiştir istersen toptan iptal et tamam da değişmeden önce yapanlara müdahale edilmez yani.

Ne yapacaz bundan sonra her kampanyanın ss ini mi saklıycaz bi de..
  • defansagelsenizelan D kullanıcısına yanıt
    Yattı

• Dün mail atmıştım olumsuz dönüş maili attılar biraz önce tekrar aradım ben katıldığımda böyle bir ibare yoktu ekran görüntüsü tarafımda mevcut ve maximum mobilde de kampanyanın işlediği görüntüsü var hatta şuan bile aktif görünüyor bende sonra yapılan değişiklik beni bağlamaz dedim haklı gördü tekrardan detaylı bir yazı yazdı genel müdürlüğe bakalım ondaki sonuç nasıl işleyecek. Sonuçta elimde kendi bankalarına ait uygulamada kazandığıma dair görüntü var birde kampanyanın eski hali var çok uğraştıracaklarını sanmıyorum çift yönlü haksızlar. Kampanya şartları 28 inden sonra bi tarihte değişti sanırsam emin değilim ondan sonraki işlemler biraz sıkıntılı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

Dün mail atmıştım olumsuz dönüş maili attılar biraz önce tekrar aradım ben katıldığımda böyle bir ibare yoktu ekran görüntüsü tarafımda mevcut ve maximum mobilde de kampanyanın işlediği görüntüsü var hatta şuan bile aktif görünüyor bende sonra yapılan değişiklik beni bağlamaz dedim haklı gördü tekrardan detaylı bir yazı yazdı genel müdürlüğe bakalım ondaki sonuç nasıl işleyecek. Sonuçta elimde kendi bankalarına ait uygulamada kazandığıma dair görüntü var birde kampanyanın eski hali var çok uğraştıracaklarını sanmıyorum çift yönlü haksızlar. Kampanya şartları 28 inden sonra bi tarihte değişti sanırsam emin değilim ondan sonraki işlemler biraz sıkıntılı olabilir.
    Kampanyanın ilk halinin ekran görüntüsü var mı hocam, paylaşır mısın?

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.