Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bugun denedim ama bu kampanyada sayac yok markette sayac var. Birlesir bence cunku bu kampanyada sadece uye isyeri sarti var. Benim 1 market kaldi onu da carrefourdan yapacam 200 e 20 de ordan geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilal_176 -- 28 Ekim 2019; 17:51:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilal_176 kullanıcısına yanıt
    Diğer marketleri nereden yaptınız? Migros sanal market olur mu? Yada bim a-101 şok migros hediye kartları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakgez H kullanıcısına yanıt
    Sanalmarketi kullanmıyorum hiç. Diğer 2 alışverişi migrostan yaptım. Ayrıca bu marketlerden yapıyorum üye işyeri hepsi. CARREGOUR - A101 - ŞOK - BİM
  • hakgez H kullanıcısına yanıt
    Benim sanal market alisverisimi provizyondan cikinca sehrimdeki migros posuna aktarmislardi kampanyaya dahil olmusdu. Sanalmarkette sadece kredi karti ile alinabiliyor bu arada. Ama pos istenbilir mi acaba eve bankamatik karti ile.de kampanyaya katilinir.

• Son perşembe gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maximum mobilden siparis verecektim ama yemeksepeti bolumu gitmis. Gorunmuyor. Sadece bende mi boyle???

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwtr

Bende de öyle.
    Şimdi gelmiş ama tekrar edebileceğim siparişlerin çoğu gitmiş sistemden.

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Bende tamamen düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

15 güne kadar kart ücreti kesecekler. Kesilmeden engellemenin bir yolu var mı ?
    Kart ücretini ne zaman kesecekler, bunu nereden nasıl öğrenebiliriz?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Geçen seneye ait ekstreleri bulup öğrenebilirsiniz.

Bankayı aramayın göremiyoruz diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Geçen seneye ait ekstreleri bulup öğrenebilirsiniz.

Bankayı aramayın göremiyoruz diyorlar.
    Ne yazık ki geçmiş ekstreleri mail olarak saklamıyorum. Başka bir bulma yolu yok mu?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Çok önceden şubeyi arayıp sorduğumda kartın geçerlilik tarihinde bulunan ay kısmından bir önceki ayın ekstresinde kesilir demişti. Benim kartın geçerlilik tarihi bunu doğrular nitelikte. Sizde bir şubeyi arayıp sorun isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Ne yazık ki geçmiş ekstreleri mail olarak saklamıyorum. Başka bir bulma yolu yok mu?

Alıntıları Göster
    son bir senenin ekstresini ben işbank mobilde görebiliyorum internet şubesinden de görülebilir ..
  • Arkadaşlar merhaba, hepiniz kampanyalar kısmında görmüşsünüzüdür Polo'da ek yüzde 10 indirim vardı dün sondu. Ben de hazır 11.11 indirimleri varken birkaç şey almak istedim, kampanyaya katıl dedim ama sms gelmedi katılıyor gözükmeme rağmen. Aradım müşteri hizmetlerini bir sorun olmuş ama gün içinde gelir dediler. Akşam tekrar aradım gelmediği için saat 20.00 civarı temsilci bana kampanyaya katılmış görünüyorsunuz ama sms gitmemiş haklısınız dedi, hata bildirimi açıyorum ama gün içinde sonlanmaz o zaman da kampanya biter yapacak bir şey yok dedi.

Başka bir arkadaşımdan alıp kullandım o kodu ama daha yeni Maximum karta geçtim birkaç ay oldu, böyle sorunlar hep yaşanıyor mu yoksa bana mı denk geldi? Ayrıca mesela açtıkları vaka sonuçlandı ve mağdur olduğum ortaya çıktı ne yapabiliriz bu konuda? Maximum ilgileniyor mu böyle şeylerle?
  • RHN397 R kullanıcısına yanıt
    arada bir oluyor. bana sinema bileti gelmemişti. sonradan verilmişti de size indirimi nasıl tanımlarlar bilmiyorum. ama dediğim gibi yemeksepeti kodları falan gecikmeli geldiği oluyor. sınırları zorlayın, belki maxipuan vs verirler bi ihtimal.

• kişiye özel bu ay 2000 tl.alışverişe 50 maxipuan,mobilden katılınızı yapın sms si geldi,ama kampanyalarda böyle bir katılım yeri görünmüyor,bende kayıt açtırdım bakalım ne cevap gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

kişiye özel bu ay 2000 tl.alışverişe 50 maxipuan,mobilden katılınızı yapın sms si geldi,ama kampanyalarda böyle bir katılım yeri görünmüyor,bende kayıt açtırdım bakalım ne cevap gelecek.
    Selamlar, biz nu kampanyaya nasıl katılırız bu ay 3 bin tl üzerinde harcama yapacağım.

• AED07 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadar haklıymışsın :) Aradılar beni Polo kodu gelmemiş size ama baktık alışveriş yapmışsınız polodan o yüzden alışverişinizin yüzde 10u kadar maxipuan veriyoruz dediler :)
  • RHN397 R kullanıcısına yanıt
    sevindim hocam sizin adınıza, %19 indiriminiz oldu şimdi hahaha

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.