Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar maximum daha önceki senelerde otomatik ödeme talimatı olunca kart aidatını iptal ediyordu, bu sene etmedi. Zaten bi sürü bonus kazanıyorsunuz dedi. 1 senede ortalama 60-70 bin tl lik alışveriş yapıyorum en kötü 70 tl bonus kazanmışım. kart aidatı da 50 tl. Ne anladım ben bu işten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Arkadaşlar maximum daha önceki senelerde otomatik ödeme talimatı olunca kart aidatını iptal ediyordu, bu sene etmedi. Zaten bi sürü bonus kazanıyorsunuz dedi. 1 senede ortalama 60-70 bin tl lik alışveriş yapıyorum en kötü 70 tl bonus kazanmışım. kart aidatı da 50 tl. Ne anladım ben bu işten.
    kartı kapat hemen ekstra 50 tl puan yüklerler. baktın yemiyorlar ısrarla kapat. kart mı yok. nasıl olsa geri ararlar seni
  • Yakıt kampanyası yok mu arkadaşlar?
  • Migros hediyem karta da kredi kartı ile yükleme bitmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yalan,bilgisiz kasiyere denk gelmişsiniz,dün 10 TL bonus puanım vardı onu yükledim hediyemkarta

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Yok hocam yalan,bilgisiz kasiyere denk gelmişsiniz,dün 10 TL bonus puanım vardı onu yükledim hediyemkarta
    Vay arkadaş 2 Migros a da sordum aynı dediler ne yapmak lazım hediyem kartı alıp buna yükleme yap mı diyoruz?

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Müdürünü çağır diyebilirsiniz olmazsa şikayet açın arayıp özür dilerler biz gerekli bilgilendirmeleri yaptık yüklemenizi yapabilirsiniz k.kartınızla derler yok ben uğraşmam bunlarla hangini birini diyorsanız da başka migros a gidin illaki şikayet edilip öğrenmiş vardır:)

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

kartı kapat hemen ekstra 50 tl puan yüklerler. baktın yemiyorlar ısrarla kapat. kart mı yok. nasıl olsa geri ararlar seni

Alıntıları Göster
    kart yok başka diğerlerinin limiti düşük
  • Maximum mobilde 3 defa 150 market alışverişine 40 maxipuan kampanyası gelmiş bankamatik 3 150 15 ile kombolanabilir bilginiz olsun

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    3x150 kredi kartı 5-20 Ağustos tarihlerinde buna dikkat etmek gerekiyor

dediğiniz gibi hepsini bankamatik kartla yaparsak 3x150 tl. ye ,yani 450/55 tl. puan kazanılır
    tek kötü yanı aynı gün sadece tek alışveriş istenmesi
  • 81,9 TL kart aiadatı kesmişler

1 sene daha kullanıp iptal edeceğim.
  • Visa temassiz CarrefourSA kampanyasi baslamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Visa temassiz CarrefourSA kampanyasi baslamis.
    3 kere 50₺ temassız işleme, 20₺ Carrefour da kullanılmak üzere şifre veriliyor. Temassız 50ye 5 kampanyasindan da 15 gelir. 150ye 35 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 17 Ağustos 2019; 8:20:51 >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Aynen fena degil gibi.

• Ayın son perşembesi gelmiş.%50 bonus veriyor. Max 20₺

• Bu ay da maximum mobil yemeksepetinden verilen siparişlere %20 maxipuan gelmiş. Eylül sonuna kadar görünüyor.

Bizim buraya 30 40 dükkan getiriyor ama bu uygulamadan girince sdece komagene cıkıyor

Neyse alrızı gene bir cig köfte paket veya dürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bizim buraya 30 40 dükkan getiriyor ama bu uygulamadan girince sdece komagene cıkıyor

Neyse alrızı gene bir cig köfte paket veya dürüm
    Maximum mobil yemeksepetinden sipariş vermek için öncesinde bir siparisi yemekseptinin kendi mobil uygulamasından vermiş olmak gerekiyor. Sonrasında aynı siparisi maximummobilden tekrarlayabiliyorsunuz.

bunu ogrendıgım ıyı oldu tesekkurler ederim. Ben girip bakıyorum sadece maxımum menuler cıkıuyordu ondada hep komagene vardı
  • Bu üye işyeri olayını nasıl çözüyorsunuz arkadaşlar
    Bugün market alışverişi 4x150 üstü için alışveriş yaptım ancak sayaç ilerlemedi.
    İllaki Migros carfour tarzı büyük marketlerden mi yapmak lazım
    Ankara’da yaşıyorum varsa bilen arkadaş yardımlaşırsak sevinirim

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.