Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanyası kendilerinin olsun. Ben de aidat yüzünden kapattım şahsen. O kadar banka, kampanya var. Onları takip ederiz artık. Güle güle işbank

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankamatik kampanyasından temassız ödeme yapıp da puanı yatan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Bankamatik kampanyasından temassız ödeme yapıp da puanı yatan var mı?
    Benimki de yatmadı, kayıt açtırdım, dönüş olmadı daha.
    Yattığını yazan vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exqwerex

Benimki de yatmadı, kayıt açtırdım, dönüş olmadı daha.
    Yattığını yazan vardı

Alıntıları Göster
    Bankamatik kampanyasını temassız yaptım. Yatmadı. Kayıt açtırdım bugün yatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azstek -- 13 Temmuz 2019; 2:44:56 >
  • Temassız 50ye 5te tekrar sayaç gelmiş ve çalışıyor.

• Bankamatik kartı kullanıyorum.Üniversiteyken öğrenci kartı olarak açtırmıştım.Üni biteli 1 sene oldu şuana kadar hesap işletim ücreti falan kesmediler.Bankamatik kartlarından hesap işletim ücreti kesiyorlar mı ? Ona göre kapatacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Bankamatik kartı kullanıyorum.Üniversiteyken öğrenci kartı olarak açtırmıştım.Üni biteli 1 sene oldu şuana kadar hesap işletim ücreti falan kesmediler.Bankamatik kartlarından hesap işletim ücreti kesiyorlar mı ? Ona göre kapatacağım.
    Hayır kesilmiyor. Maximum mobil kullanırsanız bankamatik kartı ile bir çok kampanyaya da katilabiliyorsunuz. Kapatmayın derim.

• Hesaplardan hiü alınmıyor artık. Ben de hem kart limitlerim dolu olduğu için hem de kart aidatı ödememek için hesap açtırıp bankamatik kartı almıştım.

• teşekkürler kalsın o zaman kapatmayayım.
  • 109 TL kart ücreti yansıdı iptal için başvurdum ama iade etmediler.Karti kapatmayı kafaya taktım,50 TL puan verebiliriz dediler kabul ettim puani kullanıp önümüzdeki haftada kartı kapatacağım.
    Avantaj falan kalmadı zaten maksimumda en azından başka bankada puan vs kazanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 22 Temmuz 2019; 15:42:49 >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Bu aralar cok kötü kampanya vs olarak. Bari faizsiz sonradan taksitlendirme kampanyasi yapsalar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 16:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

.
    Maximum Kart Kampanyalar (Genel)  26.08.2020 (GÜNCEL)

Çok varmış :)
  • 16 yaşımdan beri iş bankası kartını aktif olarak kullanıyorum ilk imza ile başlayan ardından üniversite kredi kartı ve son 3 yıldır normal maximum kredi kartı ile birlikte 10 yıldır bankanın içindeyim ve bana da ilk defa yıllık kart ücreti yansıttılar 78 küsür tl yansımış ve aradığımda iptalini istiyorum yıllardır ilk defa alıyorsunuz dedim. Dakikalarca kampanyalardan bahsetti bayağı uğraştırdı ardından artık başka banka ile çalışma zamanı gelmiş dedim ve 50 TL puan talep etti bende kabul ettim. Bayağı rahatsız oldum gerdi telefonda müşteri hizmetlerinde ki kişi. İş bankası kredi kartı miladını doldurdu anladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 25 Temmuz 2019; 13:57:12 >
  • srcn09 kullanıcısına yanıt
    Adama kardeşim tamam anlatmana gerek yok kapat diyorum,benim bu kampanyaları okumam gerekiyor size diyor :)

• Benzin alimindaki kampanyalardan faydalanmak icin internetten online alima musait bir firma varmi? Aytemizi denedim sayacta gorunmedi.
  • akaryakıt kampanyası kapsamında geçen gün üçüncü 150 tl lik yakıt aldım.ilk ikisi sayaçta gözüküyor.ama son aldığım yansımamış.almış olduğum yer üye iş yerleri listesinde var ve işlem işbankası pos cihazından yapıldı.banka müşteri hizmetlerine konuyu açıklayan mail attım kredi kartı slip fotoğrafınıda gönderdim.slipte bulunan üye işyeri numarasıyla listede bulunan numara aynı.ama bankanın maile geei dönüş cevabı ise işlemin maximum postan yapılmadığını söylüyor.şimdi benim merak ettiğim işbankası pos cihazı haricinde bir de maximum pos cihazı mı var? üşenmedim gittim istasyona sordum var mı böyle pos cihazı diye yok dediler.böyle bir durumla karşılaşan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Acaba yapsam mı dediğim bir şeydi. Siz yapmışsınız olmamış. Başka bir kampanya yok sanırım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 14:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFe

akaryakıt kampanyası kapsamında geçen gün üçüncü 150 tl lik yakıt aldım.ilk ikisi sayaçta gözüküyor.ama son aldığım yansımamış.almış olduğum yer üye iş yerleri listesinde var ve işlem işbankası pos cihazından yapıldı.banka müşteri hizmetlerine konuyu açıklayan mail attım kredi kartı slip fotoğrafınıda gönderdim.slipte bulunan üye işyeri numarasıyla listede bulunan numara aynı.ama bankanın maile geei dönüş cevabı ise işlemin maximum postan yapılmadığını söylüyor.şimdi benim merak ettiğim işbankası pos cihazı haricinde bir de maximum pos cihazı mı var? üşenmedim gittim istasyona sordum var mı böyle pos cihazı diye yok dediler.böyle bir durumla karşılaşan var mı?
    bunca uğraşa plaketle birlikte 2 katı puan vermeleri gerekirdi hocam. tebrik ederim. iş bankasının ahmaklığı, peşini bırakmayın fazladan aldırtmasınlar tekrar.

şahsen ben bu kartı kapatacağım. sinema kampanyaları da bitti artık, elle tutulur hiçbirşey yok. hsbc bile bundan daha iyi, en azından her ay 100e 10 veriyor.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.