Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.613
Cevap
498
Favori
755.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt.com.tr de 500 tl ve üzeri alışverişe 25 maxipuanhttps://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=mediamarktcomtrde-25-tl-maxipuan-kazanma-ayricaligi&IdCampaign=MTMxNg==-ISB
    İş kültür de 75 tl ve üzeri alışverişe 15 maxipuanhttps://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=is-kulturde-75-tl-ve-uzerine-15-tl-maxipuan&IdCampaign=MTMyNA==-ISB
    Ayrıntılar uygulamada da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 7 Mart 2017; 17:43:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 10-12 Mart tarihleri arasında Restoran ödemelerinde İşbankası kredi kartı veya bankamatik kartı kullanarak 100 tl ve üzeri ödemeye 10 tl maximum. Ayrıntılar uygulamada ve (maximum sitesinde bulamadım).
    Bunun dışında 'Petrol ofisi öde geç' gelecekmiş maximum mobile araçtan inmeden ödeme sanırım ( maximum mobile başka banka kartları da eklenebildiği için sadece maximum için geçerli olmayacakmış sanırım cinemaximumda bilet alma gibi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 10 Mart 2017; 0:46:52 >
  • Petrol ofisi maxipuan kampanyası var 30 veya 50 (maximum mobil) kazanılabiliyor. Maximum sitesinde ve uygulamasında. Ayrıntılara dikkat bazı şartlar koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 15 Mart 2017; 10:21:42 >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    http://petrolofisi.com.tr/basin-odasi/basin-bultenleri/2017/lists/bas%C4%B1n-b%C3%BCltenleri-2017/50-tl-ye-varan-maxipuan-l%C4%B1-maximum-petrol-ofisi-kampanyas%C4%B1!

15 nisana kadar, 100 tl üzeri alıcan, 3 kere alıcan, farklı günlerde alıcan
    sms le katılırsan 30tl, mobil uygulamadan katılırsan 50tl puan veriyor
    zaman biraz daha uzun olsaydı katılırdım..
  • Uygulamada sürekli sistem hatası alıyorum sizlerde de bu tip hata alan var mı? Kampanyaların hiç birine mobilden katılım sağlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

http://petrolofisi.com.tr/basin-odasi/basin-bultenleri/2017/lists/bas%C4%B1n-b%C3%BCltenleri-2017/50-tl-ye-varan-maxipuan-l%C4%B1-maximum-petrol-ofisi-kampanyas%C4%B1!

15 nisana kadar, 100 tl üzeri alıcan, 3 kere alıcan, farklı günlerde alıcan
    sms le katılırsan 30tl, mobil uygulamadan katılırsan 50tl puan veriyor
    zaman biraz daha uzun olsaydı katılırdım..

Katıldım teşekkür ederim haber verdiğin için uygulamadan girdim güzel şeyler olacak gibi bu uygulama sayesinde.
    Ayrıca mediamarkt internetten 500 tl ye 25 tl puan veriyor vodafone olanlar 1000 üstüne 100 tl indirimle combo yapabilir

• Hem SMS

Hem uygulama yaptık

Nolcak simdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Hem SMS

Hem uygulama yaptık

Nolcak simdi

ilk sms attıysanız onu dikkate alır büyük ihtimalle
  • Yurtdışı alışverişi kampanyası yapılmış, aliexpresten alınanlar dahil sanırım

250 liraya 25 puan

Maximum Kart Kampanyalar (Genel)  26.08.2020 (GÜNCEL)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 e 10 restoran ve 1 alana 1 bedava cinemaximum kampanyası gelmiş,ayrıntılara sitesinden ve apptan katılım sadece apptan sanırım. Bir de vialendle ilgili bir kampanya gördüm ilgim olmadığı için bilgim yok maalesef. Kusura bakmayın link paylaşamıyorum, uyarı almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 17 Mart 2017; 0:19:59 >
  • 100 e 10 restoran var yine şartları dikkatli okuyun derim.

• Merhaba,
    Maximumkart'ın 2.500TL harcama kampanyasından iki bilet yüklendi şeklinde sms'i geldi. Bunu sadece kredi kartımla mı kullanabiliyorum? PNR kodu gelecek diye bekliyordum, online işlemlerden de kodları göremedim. Müşteri hizmetleri PNR kodu olarak paylaşır mı? Kart ile gişeden kullanmak mı gerekiyor? Cinemaximum'un sitesinden alırken bu iki hediye bilet hakkı kullanılabiliyor mu?

• sceptic S kullanıcısına yanıt
    Gişede kartımdaki biletleri kullanmak istiyorum diyorsunuz o kadar online da geçerli değil.

• Teşekkür ederim
  • Maximum mobil ödeme 4*15 kampanyasında ardışık işlemler oluyor mu... 60 liralık ürünü 4 parçada alsak sıkıntı çıkıyor mu. Detaylarda farklı gün vs yazmıyor

• N11 maxipuanı yatan varmı?
  • Ziraat yattı

• sceptic S kullanıcısına yanıt
    2500 e 2 bilet kampanyası devam ediyor mu sitesinde ve maximum mobil'de göremedim.

• mufit kullanıcısına yanıt
    Yatmadi bekliyorum bende yatinca yazarmisiniz buraya

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Geçen kampanyadan kazanılan biletler için sormuştum, Şubat'ta kazanmıştım, 60 gün sonra yani Nisan başında süresi doluyordu. Şu an mobil uygulamadan https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maximum-mobilden-hediye-cinemaximum-sinema-bileti&IdCampaign=MTM3Ng==-ISB hediye kampanyası var

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.