Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
499
Favori
755.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros sanal market puan + kredi kartı kullanımı mümkündü.

Bazı sitelerde sadece puan kullanımı mümkün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar standart maximum kartım var mor renk bu maxipuanlar çok az birikiyor. Yani aylık 1.000 tl kesin harcıyorum ama 6 ayda ancak 10 tl oluyor bu işin sırrı nedir nasıl daha çok biriktirebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgililer günü kampanyası oldu mu

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Arada kampanyalar oluyor onlardan biriktirebilirsiniz hocam ama şunu söylemek lazım işbankası puan konusunda çok cimri axess ve bonus baya bonkör.
  • n11 puan yatmadı ayın 3 ünde kayıt oluşturdular, ayın 8 i oldu ne gelen var ne giden ??
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Evet doğru bende maksimum ve Bonus var harcamalarımı maksimum dan yapıyordum puan az veriyor diye bonosu kullanmaya başladım

• can33tokat C kullanıcısına yanıt
    Merhaba can33tokat ,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n11 -- 8 Şubat 2017; 18:26:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Arkadaşlar standart maximum kartım var mor renk bu maxipuanlar çok az birikiyor. Yani aylık 1.000 tl kesin harcıyorum ama 6 ayda ancak 10 tl oluyor bu işin sırrı nedir nasıl daha çok biriktirebiliriz?

Axess Bonus World falan al. İş bankası pinti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar işte üniversitenin kampanyası var 250 tl ye 2 sinema bileti olan. Bu n11 de yapilan alışverişler gecerli mi acaba ? Bilen arkadaş var mi?

• Arkadaşlar,

Bu ay kartın 1. yılı doluyor. Yıllık kart ücreti gelecek. Kart ücretini arayınca geri ödüyorlar mı? Ödemiyorlarsa zaten 400 lira limitim var kapatacağım.
  • macnair kullanıcısına yanıt
    sıkıntı çıkartıyor !
    bence iptal edin,
    bakalım arkadaşlardan nasıl bir öneri gelecek ?

not: konuyu incelerseniz benzeri sorular/cevaplar/yorumları görebilirsiniz
  • Giyim,kozmetik,kuyum alışverişlerinde her 100e 10 maxipuan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum mobil uygulamasında anlaşmalı marketlerde 100 tl ve üzeri alışverişlerde 20 maxipuan. Ayrıntılar uygulamada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 6 Mart 2017; 21:04:48 >
  • Maximum mobil temassız ödemelerde 4x15e 15 tl maxipuan. Ayrıntılar uygulamada (Şimdilik aktifleştiremedim).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 6 Mart 2017; 21:09:09 >
  • Anlasmali marketler nereler acaba..
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Migros, carrefour, sok uye is yeri marketleridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Migros, carrefour, sok uye is yeri marketleridir.

Pos cihazi farketmiyor degil mi?

yani gittik alisveris yaptik her halukarda uye isyeri ?
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Hocam maximum ozellikli uye is yeri pos cihazi olmali migros ve sokta sorun olmuyor fakat carrefourda maximum pos cihazi varken baska bankanin pos cihazindan cektikleri oluyor, alisveris yaptiktan sonra slibinize bakin maximum logosu varsa baska bir deyisle birikmis puaniniz slipte gozukuyorsa, maximum ozellikli pos cihazindan cekim yapilmistir ve kampanya icin puan kazaniminda sorun olmayacaktir.

Not: ozellikle carrefour icin kasiyere odeme oncesinde is bankasi pos cihazindan cekim yapmasini soylemenizde fayda var, kasanin yaninda 2-3 pos cihazlari var cogu zaman kart turune dikkat etmeden canlarinin istedikleri pos cihazindan cekiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 6 Mart 2017; 21:31:55 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam bilgi icin.
  • https://www.maximum.com.tr/TR/destek/sikca-sorulan-sorular/Sayfalar/sikca-sorulan-sorular.aspx
    Ve ikeada 30 tllik gıda alışverişine 5 maxipuan (ikea ile ilgili bilgim yok) . Ayrıntılar uygulamada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 7 Mart 2017; 9:38:52 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.