Şimdi Ara

Maximum Kart'ınıza hafta sonu 40 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
1
Favori
930
Tıklama
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Maximum Kart'ınıza hafta sonu 40 TL MaxiPuan Fırsatı!

  24-27 Ekim 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız gün başına 10 TL, toplamda 40 TL'ye varan MaxiPuan kazanma fırsatı sizi bekliyor!

  Katılmak için "KAZAN" yazmanız, bir boşluk bırakıp Maximum Kart'ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402'ye göndermeniz yeterli! Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

  Kampanya Koşulları:

  1. 24-27 Ekim 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılan alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
  2. Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 40 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  3. Kampanyamıza tüm Maximum Kartlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahildir. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
  4. Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
  5. Taksitli alışverişler, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanyamız döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
  6. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
  7. Bir müşterimizin kampanyamızdan kazanabileceği azami hediye MaxiPuan tutarı 40 TL'dir.
  8. Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 7 Kasım 2014 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları kredi kartlarına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 17 Kasım olup, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 18 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  9. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
  10.Kampanyamıza kayıt için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Mesajı atmadan önce sabah 100TL'lik harcamam olmuştu, acaba sayılır mı?
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.