Şimdi Ara

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU)) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
95
Favori
84.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efekt olduğunu biliyorum, millet o efekti alabilmek için 300$'lık Darbee isimli cihazı kullanıyor.

Masraf yapmadan evvel ne kazancım olacak görnek istiyorum, bir el atıversen hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NJ

Efekt olduğunu biliyorum, millet o efekti alabilmek için 300$'lık Darbee isimli cihazı kullanıyor.

Masraf yapmadan evvel ne kazancım olacak görnek istiyorum, bir el atıversen hocam...

türk halkı olarak çok hazırıcı bir milletiz kendin yap gör neyine el atıcam sanki pc nin işletim sistemini değiştiryom 15 dk iş beğenmessen sil.. doğru ayarları yaparsan kazancın iyi olcak ondan şüphen olmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Nisan 2013; 0:02:23 >
  • Boş adammışsın... MadVR'ı yaklaşık 2 sene evvel kurdum zaten. Benim GPU onboard, o sebepten işlemci kullanımım %70'e çıkmıştı, kare atlamaları vardı, sistem kaldırmıyor diye sildim.

Neyse sana laf anlatmaya vaktim yok. Başkası dener de screenshot koyarsa makbule geçer. Haydi kalın sağlıcakla.
  • quote:

Boş adammışsın... MadVR'ı yaklaşık 2 sene evvel kurdum zaten. Benim GPU onboard, o sebepten işlemci kullanımım %70'e çıkmıştı, kare atlamaları vardı, sistem kaldırmıyor diye sildim.

Neyse sana laf anlatmaya vaktim yok. Başkası dener de screenshot koyarsa makbule geçer. Haydi kalın sağlıcakla.

boşluğum bana kalsın hadi hoşçakal gpu decode yapmazsan daha çok h264 lerde %70 i bulursun madvr iki sene onceki gibi değil zaten...sen evr le takıl güle güle..hemde sayısız ss var bunla ilgili forumda ama aramaya bile tenevzül etmedin bizden isteme hakkın yok 1 sayfaya baksan bile vardı......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Nisan 2013; 0:22:59 >
  • quote:

Efekt olduğunu biliyorum, millet o efekti alabilmek için 300$'lık Darbee isimli cihazı kullanıyor.

sirf efekt icin 300 dolar veren milleti merak ettim. siz heralde yurtdisindan katiliyorsunuz foruma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurik

quote:

sirf efekt icin 300 dolar veren milleti merak ettim. siz heralde yurtdisindan katiliyorsunuz foruma.

+ olarak yazılımsal sharpen effectle donanımsal sharpen effect arasında a la z kadar fark var slapsın motion plusu gibi sırf düzmece.....samsungla lg nin motion plus kalitesi bile farklıyken :) samsung bir kaç adım onde tamamen chipe bağlı bu tip olaylar chiple işlemciyle olur yazılımla anca çakmalamasyon birşey oluyo..donanımsal ozellik yoksa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Nisan 2013; 15:45:36 >
  • Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

Bu resimde seç mi demek istmeişsin, yoksa seçmeyeceğiz mi? Anlamadım. Onun dışında her şey tamam, çok teşekkürler.
  • Şimdi denedim de , maalesef bir sonuç alamadım ben. Dediğin her şeyi yaptım , BS Player ile karşılaştırınca aynı çıkıyor, fark yok.
    BS Player :
    Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

MPC :
    Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ricardo Diaz -- 1 Mayıs 2013; 0:23:24 >
  • Yani biraz fark varmış şiimdi bakınca gördüm de beklediğim kadar değil, niye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Diaz

Yani biraz fark varmış şiimdi bakınca gördüm de beklediğim kadar değil, niye?

filitreler bak madvr lav gozukuyosa tamamdır beklentin çok yüksekmiş mucizeler yaratma sözü vermedim :) koyduduğun fotoda bile fark olduğu kabak gibi belli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Mayıs 2013; 2:01:35 >
  • Neyse zaten ekran kartım kaldıramadı bu madvr olayını. 2 ay sonra yeni pc geldiğinde deneyeceğim. Teşekkürler yeniden, bi önceki sorumu da cevaplar mısın?
  • quote:

Neyse zaten ekran kartım kaldıramadı bu madvr olayını. 2 ay sonra yeni pc geldiğinde deneyeceğim. Teşekkürler yeniden, bi önceki sorumu da cevaplar mısın?

gpu decodeyi atlama, kaldırır şu an işlemciye yük veriyon ondan, o sorun seçilmiycek boş zaten....karta gore tablo var 1 ci sayfada ona gore ayar çek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Neyse zaten ekran kartım kaldıramadı bu madvr olayını. 2 ay sonra yeni pc geldiğinde deneyeceğim. Teşekkürler yeniden, bi önceki sorumu da cevaplar mısın?

gpu decodeyi atlama, kaldırır şu an işlemciye yük veriyon ondan, o sorun seçilmiycek boş zaten....karta gore tablo var 1 ci sayfada ona gore ayar çek..

Yok onu yaptım zaten de benim ekran kart yanık zaten bildiğin, çok bir şey yapamıyorum bu laptopta artık, ölmeyi bekleyen yaşlı bir dede gibi oldu :)
  • Benim laptopta normal şekilde HD filmlerde takılmalar yapıyor yapsam mı yapmasam mı kararsız kaldım.

Not: İ3 2.53 GHz ATI HD 5650 olan sistemde niye takılıyor o konuda hiç bir fikrim de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hphsts

Benim laptopta normal şekilde HD filmlerde takılmalar yapıyor yapsam mı yapmasam mı kararsız kaldım.

Not: İ3 2.53 GHz ATI HD 5650 olan sistemde niye takılıyor o konuda hiç bir fikrim de yok.

şu anda evedeki eski p4 sistemimde 1080 p kasmıyor onu düşün 12-15 gb mkvler nedeni hatalı codec kullanımı gpu çözüm yaptırmamak...yoksa sistemin 1080 p yi yer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Mayıs 2013; 13:58:08 >
  • Mesajım bulunsun birazdan deniyecem güzel konu
  • quote:

quote:

Benim laptopta normal şekilde HD filmlerde takılmalar yapıyor yapsam mı yapmasam mı kararsız kaldım.

şu anda evedeki eski p4 sistemimde 1080 p kasmıyor onu düşün 12-15 gb mkvler nedeni hatalı codec kullanımı gpu çözüm yaptırmamak...yoksa sistemin 1080 p yi yer..

Hocam hiç bişey anlamadım ne yapmalıyım yani açabilir misin?

Konuda anlattıklarını yapsam düzelir mi yani?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam hiç bişey anlamadım ne yapmalıyım yani açabilir misin?

Konuda anlattıklarını yapsam düzelir mi yani?

büyük ihtimal...donanımsal bi problemin yoksa..
  • MAdvr ayarlarını aşağıdaki linkte anlatılanlar gibi yapın

http://imouto.my/madvr/
  • Arkadaşlar bu ayarı yaptım , yaptıktan sonra playerlar falan çok yavaş açılmaya başladı , benim PCde olmayacağını anladım kaldırdım madvryi falan ama hala yavaş açılıyor mesela BS Player. Ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.