Şimdi Ara

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU)) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
95
Favori
84.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Devian

ben monitorde izliyorum solukluk yok , madvr yi açmadan önce soluk baya ama açınca coşuyor..

Alıntıları Göster
    Ustat player nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Ustat player nedir

Alıntıları Göster
    mpc x64 (media player classic home cinema)
  • quote:

mpc x64 (media player classic home cinema)

Alıntıları Göster
    Mpc be deneyin bi bakalım

• quote:

Mpc be deneyin bi bakalım

Alıntıları Göster
    BE yi yükledim onda oluyor ama HC nin görüntüsü çok daha güzel daha net ve daha canlı renkler.. Yan yana bariz fark oluyor

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

Edit: 1-2 ayar ile çözdüm sayılır tutmayan altyazılarda en azından idare ederim bununla sağol hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 21 Temmuz 2018; 18:49:24 >

• quote:

BE yi yükledim onda oluyor ama HC nin görüntüsü çok daha güzel daha net ve daha canlı renkler.. Yan yana bariz fark oluyor

Edit: 1-2 ayar ile çözdüm sayılır tutmayan altyazılarda en azından idare ederim bununla sağol hocam

Alıntıları Göster
    Madvr yi aktif attın mi hocam ctrl j yapıp ekran görüntü su paylaşır mi sin

• quote:

Madvr yi aktif attın mi hocam ctrl j yapıp ekran görüntü su paylaşır mi sin

Alıntıları Göster
    Evet onu unutmuş olabilirim Aktif ettim düzeldi hocam sağol
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız ayarları ve ekran görüntünüzü paylaşır mısınız, kendiminkilerle karşılaştırmak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

• Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU))

• 3 mt perde projeksiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Kullandığınız ayarları ve ekran görüntünüzü paylaşır mısınız, kendiminkilerle karşılaştırmak istiyorum.
    Ayar dosyası icin Mail verin atayım size

Mail i gönderdim.
    Bir de ctrl j ile çıkan ekranınızı ve kullandığınız ekran kartı ve tv veya projektörün özelliklerini de yazar mısınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Mail i gönderdim.
    Bir de ctrl j ile çıkan ekranınızı ve kullandığınız ekran kartı ve tv veya projektörün özelliklerini de yazar mısınız.
    Asus strix gtx 1080

İ7 6700k

16 rem

256 m2 evo ssd

JVC rs 520 projeksiyon

Ekran görüntü su çekerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 23 Temmuz 2018; 11:12:9 >
  • hazır setup lar cok işinize yaramaz, eray ın pc cok üst seviye calıstırabilir, projeksiyonda izledigi ve cözünürlük yüksek oldugu için ayarlar gözle fark edilebilir, ancak ortalama bir tv ve 1080p de farkı anlamak zor olabilir, nnedi cıktıgı dönemde bile jinc öneriliyordu cogu kişiye, dropped ve repeated frame lere göre ayar cekmek, frame interval 24p filmlerde 41 üzerine cıkmayacak sekilde avrage rendering takip ederek ayar yapmak önemli, aksi halde görüntü kayıpları veya takılmalar yasarsınız.

izlediginiz film dosyası cöznürlük nedir, ekran cözünürlük nedir ozaman upscale ayarları fark yaratır, onun dısında 1080p film 1080p ekran izliyorsanız dithering, chroma scaling vs daha önemli ayarlardır luma ya göre, ama siz 720p veya 360p film 1080p ekrana veya 1080p film 4k ekrana upscale yapacak iseniz sizin için luma scaling daha önemli hale gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hozes

hazır setup lar cok işinize yaramaz, eray ın pc cok üst seviye calıstırabilir, projeksiyonda izledigi ve cözünürlük yüksek oldugu için ayarlar gözle fark edilebilir, ancak ortalama bir tv ve 1080p de farkı anlamak zor olabilir, nnedi cıktıgı dönemde bile jinc öneriliyordu cogu kişiye, dropped ve repeated frame lere göre ayar cekmek, frame interval 24p filmlerde 41 üzerine cıkmayacak sekilde avrage rendering takip ederek ayar yapmak önemli, aksi halde görüntü kayıpları veya takılmalar yasarsınız.

izlediginiz film dosyası cöznürlük nedir, ekran cözünürlük nedir ozaman upscale ayarları fark yaratır, onun dısında 1080p film 1080p ekran izliyorsanız dithering, chroma scaling vs daha önemli ayarlardır luma ya göre, ama siz 720p veya 360p film 1080p ekrana veya 1080p film 4k ekrana upscale yapacak iseniz sizin için luma scaling daha önemli hale gelir.
    Haklısın dostum

hocam selamlar. birkaç ay evvel forumda pek de akfif olmadığınız bir aralıkta geri dönüş yaptığınızda görüp yanıtlayacağınızı umarak özel mesaj da yollamıştım, ancak sanırım araya kaynamış. v0.92.14 için güncel ayarlarınızı yollamanız mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

hocam selamlar. birkaç ay evvel forumda pek de akfif olmadığınız bir aralıkta geri dönüş yaptığınızda görüp yanıtlayacağınızı umarak özel mesaj da yollamıştım, ancak sanırım araya kaynamış. v0.92.14 için güncel ayarlarınızı yollamanız mümkün müdür?
    Lütfen Mail yazın göndereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

Geldi mi mail

• quote:

Geldi mi mail

Alıntıları Göster
    gelmedi hocam, diğer e-posta adresimi yollayacağım. eğer sakıncası yoksa bir de oraya yollar mısınız?
  • Birkaç aydır gtx 1070 ile mpb-be, madvr ve lav kullanıyorum.
    Çok iyi dedikleri oppo 103d aldım ayrıca.
    İkisinin görüntü kalitesini karşılaştırdığımda kesinlikle mpc be ve madvr önde.
    Nvidia nin yeni seri kartlarını bekliyorum.
    Madvr nin yeni versiyonu da gelir herhalde bu kartlarla birlikte.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.