Şimdi Ara

Maximum Kalitede Video İzleme(MADVR-MPCVideoRenderer-MPC-LAV(GPU)) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
95
Favori
84.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madvr kullanıyorum ve o kadar alıştım ki artık diğer oynatıcılar kalitesiz geliyor. Bir sorum olacak fullscreen exclusive mode ile windowed mode arasında kalite farkı var mı? Ben eğer 8 bit film ve panel kullanıyorsanız fark olmuyor diye duydum. Yani eğer film 10 bit ise ve kullandığınız monitör veya tv de 10 bit ise o zaman exclusive mode işe yarıyormuş...

Bir de hangi versiyonu kullandığımızı yazalım, ben son çıkan 91.7 versiyonu yükledim ve NGU AA medium u seçtim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyi madvr ayarları nedir beyler?
    önerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

en iyi madvr ayarları nedir beyler?
    önerisi olan?

Ekran kartın ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    750ti
    i5-4590
  • Mail verin size setting dosyası atayım

• gtx 1070
    i7-6700k

için hangi ayarları önerirsiniz upscaling'de nediyi 256 neuron yaptım ama gpu gereksiz yüksek sıcaklıklara çıkıyor. genellikle 1080p remux veya 14-16gb'lık yüksek bitrate'li ripleri tercih ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aborjini

gtx 1070
    i7-6700k

için hangi ayarları önerirsiniz upscaling'de nediyi 256 neuron yaptım ama gpu gereksiz yüksek sıcaklıklara çıkıyor. genellikle 1080p remux veya 14-16gb'lık yüksek bitrate'li ripleri tercih ediyorum.

Madvr nin son versiyonlarına eklenen NGU AA algoritmasını denediniz mi. Hem kaliteli hem de çok abartmadıkça çok ısınmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rogue One:" A Star Wars Story 4K VISIONPLUSHDR-1000 [ 4:2:2 Edition ] " bu filmi indirdim 42 GB ancak splash, km player oynatmıyor gom ve mediaplayerclassic de kesik kesik oynatıyor. Nedenini araştırırken bu sayfaya geldim. Bu işin olayı nedir? Yardımcı olabilir misiniz bu arkadaşların bahsettiği MadVR falan nedir nasıl ayarlayabilrim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: projekta

Rogue One:" A Star Wars Story 4K VISIONPLUSHDR-1000 [ 4:2:2 Edition ] " bu filmi indirdim 42 GB ancak splash, km player oynatmıyor gom ve mediaplayerclassic de kesik kesik oynatıyor. Nedenini araştırırken bu sayfaya geldim. Bu işin olayı nedir? Yardımcı olabilir misiniz bu arkadaşların bahsettiği MadVR falan nedir nasıl ayarlayabilrim?

En az i5 pc en az 970 ekran kartınız yoksa bulaşmayın

Bunlar varda madvr son nokta

• O değil de bu konu nasıl güncel olmaz ya

• İnsanlar malesef media player lere sıkışıp kalıyorlar

• K-Lite Mega Codec Pack kullanıyorum bu programla arasında ne kadar fark olabilir ki bana göre en iyisi K-Lite Mega Codec Pack dır.
  • İki alakasız program yaptığı isler baska baska

• Madvr nin tam olarak ne ise yaradığını biliyor mu sunuz

Yada alli nin

• Hayırlı forumlar
  • mesaj dursun tv gelince lazım olacak :)
    bende aynı filmi indiriyordum tv gelince test etmek için yalnız işlemci i5 ama ekran kartı gtx770 işimi görmezmi gtx770? görmezse 1-2 ayar değişsek yine kurtarmazmı durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

bende aynı filmi indiriyordum tv gelince test etmek için yalnız işlemci i5 ama ekran kartı gtx770 işimi görmezmi gtx770? görmezse 1-2 ayar değişsek yine kurtarmazmı durumu

Gtx 770 le olacak is degil ustadim

970 minimum konfig hatta 980

bende diyorum pc neden 4k 10bit 60fps vidyoları donarak oynatıyor i5 gtx770 le izleyebileceğim max kalite nedir hocam birde 980 alsak kesin çözermiyiz bu olayı gerçi sürekli böyle filmler izleyemem çokta yok şuan herhalde sadece test için izleyecektim tanesi 50gb kota dayanmaz:)
  • gtx 1060 6 gb kullanıyorum ayarlar hakkında yardım edebilirmisiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.