Şimdi Ara

maximum haftasonu kampanyası 30 tl maxipuan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
16
Favori
9.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gece ziraat maximum ile +100 TL alışveriş yapmıştım.. Mesajı şimdi göndersem kabul eder mi arkadaşlar ?? Yani o alışverişten 10 TL kazanır mıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

"Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir." yazıyor...

Nerede bu katıl butonu ben bulamadım. Ben de çıkmıyor. Sadece SMS veya mail gelen müşterilere özel mi acaba?

not: ie ve chrome ile denedim...

http://www.maximiles.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Hafta+Sonu+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=MzM0-ISB#PopUpFields

buarada maximiles sayfasında çıkıyor ben de oradan katıldım inş sorun yaşatmazlar maximumdaki bende de gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 28 Kasım 2014; 13:39:17 >

• Akaryakıt hariç herşey geçerli arkadaşlar iye isyeri olsun olmasin
    ilk defa bir kampanyaya tam anlamiyla okudum

hatta ve hatta bir ornek bugün
    10 TL 8 TL 2 TL 80 TL ilk 3 alisvsris yaparsak petrol dişinda total 100 TL ediyor puan cuk oturuyor gecen ay akaryakıt hariç demişti ama ben gittim bizim akrabadan petrolden çektirdin geldi ama bu sefer tekrar tekrar önemli uyari koymuşlar petrol olmaz diyeyim ama shell kampanyasına katılan varsa 75 TL shell çektirip üstüne 25 market yaparsa denemiş olur sansini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Bu gece ziraat maximum ile +100 TL alışveriş yapmıştım.. Mesajı şimdi göndersem kabul eder mi arkadaşlar ?? Yani o alışverişten 10 TL kazanır mıyım ?

şansını dene hocam.yatmazsa ararsin yatmadı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

netten katıl butonuna ttıklayınca cep telefonundan tl gidiyor mu yine?

hayır.gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WallacE McKarT

Provizyonda bekleyen işlemim var. Provizyon tarihine mi bakıyorlar yoksa paranın çekildiği tarihe mi bakıyorlar acaba?

paranın çekildiği tarih.provizyonda beklemesi önemli değil.1-2 gün sonra en geç güncel dönem işlemlerine aldığın tarihle yansıyacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Emlak vergisi ve kyk ödemesi de geçerli midir? Yardım lütfen

evet geçerli.akaryakıt hariç aklına gelen karttan çekilen her ödeme geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

Netten katıl dedim ama katıldınız diye SMS falan gelmedi?

önceki kampanyada ben de katıl butonuyla katılmıştım.katıldınız diye sms falan gelmemişti. nolu nolmaz diye bi de sms göndermiştim.zaten katılmışsınız diye cavp geldi.sorun yok yani.@chessmania

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 28 Kasım 2014; 13:59:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

netten katıl butonuna ttıklayınca cep telefonundan tl gidiyor mu yine?

hayır.gitmiyor

eyvallah dostum. bugün 199 tl ye tablet aldım.10 tl maxipuan cepte galiba .:)
  • Olmadı siparişi iptal eder tekrar geçerim hocam.. Hocam bide morhipo, GİYİM kategorisine mi giriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

Netten katıl dedim ama katıldınız diye SMS falan gelmedi?

önceki kampanyada ben de katıl butonuyla katılmıştım.katıldınız diye sms falan gelmemişti. nolu nolmaz diye bi de sms göndermiştim.zaten katılmışsınız diye cavp geldi.sorun yok yani.@chessmania

çok teşekkür ederim hocam cevap için bende netten tekrar başvuru yaptım zaten başvurdunuz dedi:)
  • ucuz altıncı bulan olursa yazar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Olmadı siparişi iptal eder tekrar geçerim hocam.. Hocam bide morhipo, GİYİM kategorisine mi giriyor ?

sanırım elektronik.çünkü, Unvanı : FIRSAT ELEKTRONİK TİC. VE SAN. A.Ş.
  • Çok teşekkürler.
  • gecen aykı kampanyada bana katıldınız mesajı gelmemıstı ve puan falan yatmadı, kayıt olusturdum
  • Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

diyor inş bi cinslik yapmazlar

boşuna harcamayalım
  • Evet önceki kampanyaya o şekilde katıldım puanlarım gelmişti.
  • İGDAŞ doğalgaz 101 TL ödendi 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximiles katıl butonuyla 2 saat felan önce katılım yapmıştım.Şİmdi maxımum butonuyla katıl dediğim zaman gelen mesaj
    ''Kampanyamıza bankamıza ait kayıtlı tüm kartlarınızla bir kere başvuruda bulunabilirsiniz. Daha önceki başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır''
    dolayısıyla katılım teyit edilmişti sorun yok rahat olun...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.