Şimdi Ara

maximum haftasonu kampanyası 30 tl maxipuan (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
16
Favori
9.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Isbank maximum. Kyk ödemesi yapmistim bomus yatmis.
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abmux

ziraat mh ile görüştüm fatura ödemelerinin yatmama sebebi 29 ve 30 kasımın haftasonuna denk gelmesinden dolayı karttan para 12. ayın 1 inde çekilmiş bu yüzden kampanyadan puan alamamışız,bende sorunun sizin bankanızdan kaynaklandığını,sonuçta kartın limitinde düşüş olmuş ve provizyona düşmüştür,buda beni ilgilendirmez diye söyledim fakat geriye dönük işlem yaptıramadım

Ayni halti banada yediler sikayet kaydi olusturdum bankanin yaptigi musteriyi kandirmak yani sahtekarlik oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: therapyy

quote:

Orijinalden alıntı: abmux

ziraat mh ile görüştüm fatura ödemelerinin yatmama sebebi 29 ve 30 kasımın haftasonuna denk gelmesinden dolayı karttan para 12. ayın 1 inde çekilmiş bu yüzden kampanyadan puan alamamışız,bende sorunun sizin bankanızdan kaynaklandığını,sonuçta kartın limitinde düşüş olmuş ve provizyona düşmüştür,buda beni ilgilendirmez diye söyledim fakat geriye dönük işlem yaptıramadım

Ayni halti banada yediler sikayet kaydi olusturdum bankanin yaptigi musteriyi kandirmak yani sahtekarlik oluyor

kardeş şimdi mesaj geldi tebrikler falan-fistan 20 tl maxipuan hesabınıza yatmıştır diye,şikayet kaydı da oluşturtmamıştım sana bişe geldimi

• İş bankası bankamatik kartıyla alışveriş yapıp puan kazanabilen var mı arkadaşlar ??
  • Arkadaşlar ben maximum master card ile alışveriş yapmıştım. Cinemaximum hediye bilet yazıyor. Sinema bileti veren kampanya mı vardı? Vardıysa kodlar ne zaman ve nasıl geliyor? Bilen biri cevaplarsa sevinirim.
  • işbank bankamatik yattı ama nedense kredi kartından gelmesi gereken 10 tl. ortalarda yok :))
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.