Şimdi Ara

Maximum Ayın Son Perşembesi'nde Yemeksepeti'nde %50 Maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
5
Favori
4.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 42
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • awsedrzxc (5 mesaj) torice (4 mesaj) Ordan Geçenbay (3 mesaj) muhalif13 (2 mesaj) Modu Chanyu (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (21 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (11 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Maximum Ayın Son Perşembesi'nde Yemeksepeti'nde %50 Maxipuan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    23 Mesaj
    30 Ağustos a özel 30/15 yerine 30/20 beklerken tırtingen şıtrayze geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda fırsat deyip alışveriş yaparsanız 30/15 kupon tarihin tozlu sayfalarında yerini alır. ben kullanmıyorum. istemem sınırlı imkanla sipariş verip bonus kazanmak
  • Yüzbaşı
    689 Mesaj
    Maximum uygulamasından hesabımla ilgili hiç birşey görünmüyor nedense, belki daha önce uygulama üzerinden sipariş vermeyip yemeksepeti uygulamasını kullandığım içindir. 30/15 gayet iyiydi, geri dönerler umarım. Olmadı toplu mail atalım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj
    buda fırsat deyip alışveriş yaparsanız 30/15 kupon tarihin tozlu sayfalarında yerini alır. ben kullanmıyorum. istemem sınırlı imkanla sipariş verip bonus kazanmak
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Her ay 15tl hediye çeki veren maximum bu ay farklılık yaparak %50 puan veriyor. Tek sıkıntı sipariş maximum uygulaması üzerinden yapılmalı.
    Puanlar 7 Eylül tarihinde yükleniyor ve 20 gün geçerliliği var. Bir kişi en fazla 100 tl maxipuan kazanabilir.
    Ayrıntılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modu Chanyu -- 30 Ağustos 2018; 3:30:27 >

• Yarbay
    2163 Mesaj
    Çek çok daha iyiydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    Az önce 100.80 TL lik sipariş verdim (daha önceki verdiğim siparişi çoğaltarak 100.80 TL lik yaptım)

Ayrı ayrı mesaj geldi

20 TL ve 30.24 TL puan kazandığıma dair

Yüzde 50 geliyor toplamda

20 sabit + yüzde 30 geliyor

Maximum Mobil Yemeksepeti kampanyasindan yaptiginiz alisverisinizden Ayin Son Persembesi'ne ozel ilave 30,24 TL MaxiPuan kazandiniz. Kazandiginiz MaxiPuan 7 Eylul 2018 tarihinde kartiniza yuklenecektir. Bilgi :www.maximum.com.tr - SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 4722'ye gonderebilirsiniz. T. Is Bankasi A.S. Mersis No: 0481005859000909 B001

Maximum Mobil Yemeksepeti kampanyamizda yaptiginiz alisverisinizden 20,00 TL MaxiPuan kazandiniz. Kazandiginiz MaxiPuan 7 Eylul 2018 tarihinde kartiniza yuklenecektir. Bilgi :https://www.maximum.com.tr/?issp=ys -SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 4722'ye gonderebilirsiniz. T. Is Bankasi A.S. Mersis No: 0481005859000909 B001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula01 -- 30 Ağustos 2018; 15:34:0 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    1-ziraat kartta gecermi?

2-yemeksepeti yukleme olmuyor degilmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1471 Mesaj
    harbiden son perşembe olmuş elveda

|
    |
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Daha önce kullanmayan %50 puan kapıyor iste. Dallandırıp budaklandirmaya gerek yok.
    Daha önce kullanan da kapıyor puanı, niye kullanmayan diye yazdınız ki

• Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Eski siparişlerimin hiç biri görünmüyor beyler var mi çözüm bulabilen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8683 Mesaj
    hayırlı olsun bununda cıvanası çıktı, ne güzel son perşembeler kupon alıyoduk. artık kapattırma zamanı geldi maximum kartını...
    |
    |
  • Yarbay
    2309 Mesaj

Önce yemek sepeti gir sipariş ver sonra iptal et. Sonra aynı üyelikle maximum uygulama da geçmiş sipariş de gözüküyor.

Bana mı öyle geliyor ama Yemeksepeti çok pahalı geliyor. Fiyatlar yüksek.

|
    |
    sonraki sayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1739 Mesaj
    Maximum mobildende adam akıllı alamıyoruz ki.Neyseki çeşitli kombinasyonlarla bir sürü siparişim var.Onlardan birini vereceğiz artık.

ÖZET:

30 ağustos tarihinde maximum mobil uygulamasından; daha önce verdiğiniz siparişler yada semtin favorilerinden birini aldığınızda %50si kadar maxipuan 7 eylülde yatacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 30 Ağustos 2018; 4:17:50 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1142 Mesaj
    Daha önce %20 kampanyasından 20 TL ye kadar indirim kazananlar için kampanya %30 oluyor

Bence kampanya iyi olmamış 30/15 kupon daha iyi

|
    |
  • Er
    10 Mesaj
    Maximum mobil uygulamasi uzerinden nasil yemeksepeti siparisi veriliyor anlatabilecek biri var mi?

Ana sayfada "Firsatlar" menusu altinda Kampanyalar, Petrol ofisi ode-gec, cinemaximum, Yemek Sepeti ve Muze-Oren Yerleri diye basliklar var. Sanirim kastedilen kisim burasi ancak Yemek Sepeti uygulamasinin icine girince once siparis verilen adresin secilmesini istiyor. Adres seciminden sonra devam diyince Gecmis Siparislerim, Semtin favorileri ve Maximum Menu olmak uzere ici bos olan uc baslik geliyor. Bundan sonra ise bir ilerleme sagliyamiyorum.
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    Daha önce kullanmayan %50 puan kapıyor iste. Dallandırıp budaklandirmaya gerek yok.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.