Şimdi Ara

Maximum 5x100 TL Market+Akaryakıt = 50 TL Maxipuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
4.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gıda olduğunu nereden bilecek ki iş bankası.. ben yaptım bugün ilk market alışverişimi.. şimdi 4 haftada 4 kere 100 tllik akaryakıtta sıra
  • Maximumun shell kampanyasından geçen 50 tl puan kazanmıştım dün shell e gittim 50 tllik yakıt aldım, kartı uzattım puanları kullanalım lütfen dedim, görevli POS cihazını gösterip arızalı demez mi? neyse Allah'tan son günü değildi, artık tekrar harcama teşebbüsünde bulunacağız bakalım, böyle bir olay herzaman başımıza gelebilir o nedenle puan kullanımını son güne bırakmayın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Maximumun shell kampanyasından geçen 50 tl puan kazanmıştım dün shell e gittim 50 tllik yakıt aldım, kartı uzattım puanları kullanalım lütfen dedim, görevli POS cihazını gösterip arızalı demez mi? neyse Allah'tan son günü değildi, artık tekrar harcama teşebbüsünde bulunacağız bakalım, böyle bir olay herzaman başımıza gelebilir o nedenle puan kullanımını son güne bırakmayın arkadaşlar

Allahtan benim başıma böyle birşey gelmedi:D

10 tl de kartın puanı vardı. 60 tl mazot aldık
    yarında shell cardının Turkcell çiftçi tarifesinden 30 tl si yatacak + 10 tl de kartın içinde var
    40 tl daha mazot alırım
    100 e tamamlarım 2 hafta devam :D
  • Dikkat etmişseniz marketlerde peşin fiyatına taksit diyor altında da küçücük sigara elektronik vs. dahil değildir diyor.Demekki gruplıyorlar ben bugün 100 lük saf gıda alışverişi yapacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Dikkat etmişseniz marketlerde peşin fiyatına taksit diyor altında da küçücük sigara elektronik vs. dahil değildir diyor.Demekki gruplıyorlar ben bugün 100 lük saf gıda alışverişi yapacağım :)

ne demek dahil değildir? kampanyaya elektronik eşya dahil olmaz olur mu hiç. yanılıyorsun bence.
  • maximum kart pos olan full benzin istasyonunu var mı?
  • bugün büyük hata yaptım.. shellden benzin aldım.. otobanda başka alternatifim yoktu.. 100tlilik aldım. ödeme yapıcam .. baktım işbankasına üye değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Dikkat etmişseniz marketlerde peşin fiyatına taksit diyor altında da küçücük sigara elektronik vs. dahil değildir diyor.Demekki gruplıyorlar ben bugün 100 lük saf gıda alışverişi yapacağım :)

ne demek dahil değildir? kampanyaya elektronik eşya dahil olmaz olur mu hiç. yanılıyorsun bence.

gıda alışverişi diyor kampanya bu ucu açık bir tabir değil bence.mesela haftasonu kampanyalarında akaryakıt hariç şartğ vardı şimdi gıda ve akaryakıt diyor.her y,ne çekilecek bir tabir bence.ikinci 100 lüğü harcadık hayırlısı.
  • daha öncede yazmıştım marketlerdeki genel kasalarda alışveriş yapılırsa sorun çıkmaması lazım, Türkiye genelinde tek tek kasa fişi ve slip karşılaştırması yapacaklarını sanmıyorum ama çok yüksek tutarlı olanları karşılaştırabilirler, genellikle 100 tl civarı alışveriş yaparsanız ne olduğuna bakmaları pek mümkün değil gibi geliyor bana deneyeceğiz bakalım olacak mı.
  • quote:

quote:

quote:

gıda alışverişi diyor kampanya bu ucu açık bir tabir değil bence.mesela haftasonu kampanyalarında akaryakıt hariç şartğ vardı şimdi gıda ve akaryakıt diyor.her y,ne çekilecek bir tabir bence.ikinci 100 lüğü harcadık hayırlısı.

gıda alışverişi yazmıyor ki hiçbir yerde. onu nereden okudunuz. sadece market diyor ayrıca ''Market sektöründe ayrı reyonlarda yer alan elektronik, beyaz eşya, tekstil alışverişleri ve toptan akaryakıt satışı yapan istasyonlardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.'' şeklinde bir ibare var. yani alınan altını normal kasadan geçiririsen sorun olmaz bence.

• http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=219

beyler birleştrebiliyormuyuz?

Maximum Kart'ınızla 24 Kasım-7 Aralık 2011 tarihleri arasında Real'den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin alışverişinizde %10 MaxiPuan
    Üstelik Maximum Kart'a özel 150 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde 12 taksitle şimdi al 2012 Mart'ta ödemeye başla!
  • quote:

http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=219

Maximum Kart'ınızla 24 Kasım-7 Aralık 2011 tarihleri arasında Real'den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin alışverişinizde %10 MaxiPuan
    Üstelik Maximum Kart'a özel 150 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde 12 taksitle şimdi al 2012 Mart'ta ödemeye başla!

o kampanyayı birleştirebilirsiniz sorun yok ancak marketlerdeki normal kasalardan alınmayacak ürünler hiçbir şekilde kampanyaya dahil değildir bilginiz olsun tecrübeyle sabittir. bugün carrefourdan altın alıp kampanyaya katılmayı düşündüm ancak geçerli değilmiş, çünkü ödenen makine itibariyle kod farkında dolayı görülüyormuş.

• quote:

quote:

http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=219

o kampanyayı birleştirebilirsiniz sorun yok ancak marketlerdeki normal kasalardan alınmayacak ürünler hiçbir şekilde kampanyaya dahil değildir bilginiz olsun tecrübeyle sabittir. bugün carrefourdan altın alıp kampanyaya katılmayı düşündüm ancak geçerli değilmiş, çünkü ödenen makine itibariyle kod farkında dolayı görülüyormuş.

Teşekkürler bilgi için.Bakalım değerlendirelim

• mesajın ne zaman atıldığının bir önemi var mı?
    Mesela kampanya başlangıcından bu yana 3 tane 100 TL'lik alışveriş yapmışız. Mesajı bugün göndersek bundan öncekiler kabul edilir mi?
  • Olması lazım.
  • kampanya bugün sona erdi.

1i market 4ü akaryakıt olmak üzere 5 adet 100 tl'lik alışverişimizi yaptık. beklemedeyiz.
  • puanları yuklenen var mı?
  • puanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü (dikkat edin iş günü) içinde yatacak, yani yatması en erken gelecek hafta cuma olur hatta sonraki haftayı bulabilir.
  • yok 5 iş günü içinde diyor.

23 ünde yüklenmesi lazım sanırım.

ben bugün baktım daha yüklenmemişti
  • bugün yatması gerekiyor. son gün bugün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.