Şimdi Ara

Maximum 5x100 TL Market+Akaryakıt = 50 TL Maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
93
Cevap
1
Favori
3.920
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Maximum 5x100 TL Market+Akaryakıt = 50 TL Maxipuan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    288 Mesaj
    gıda olduğunu nereden bilecek ki iş bankası.. ben yaptım bugün ilk market alışverişimi.. şimdi 4 haftada 4 kere 100 tllik akaryakıtta sıra
    |
    |
  • Yarbay
    4238 Mesaj
    Maximumun shell kampanyasından geçen 50 tl puan kazanmıştım dün shell e gittim 50 tllik yakıt aldım, kartı uzattım puanları kullanalım lütfen dedim, görevli POS cihazını gösterip arızalı demez mi? neyse Allah'tan son günü değildi, artık tekrar harcama teşebbüsünde bulunacağız bakalım, böyle bir olay herzaman başımıza gelebilir o nedenle puan kullanımını son güne bırakmayın arkadaşlar
  • Binbaşı
    1322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Maximumun shell kampanyasından geçen 50 tl puan kazanmıştım dün shell e gittim 50 tllik yakıt aldım, kartı uzattım puanları kullanalım lütfen dedim, görevli POS cihazını gösterip arızalı demez mi? neyse Allah'tan son günü değildi, artık tekrar harcama teşebbüsünde bulunacağız bakalım, böyle bir olay herzaman başımıza gelebilir o nedenle puan kullanımını son güne bırakmayın arkadaşlar

Allahtan benim başıma böyle birşey gelmedi:D

10 tl de kartın puanı vardı. 60 tl mazot aldık
    yarında shell cardının Turkcell çiftçi tarifesinden 30 tl si yatacak + 10 tl de kartın içinde var
    40 tl daha mazot alırım
    100 e tamamlarım 2 hafta devam :D
    |
    |
    Dikkat etmişseniz marketlerde peşin fiyatına taksit diyor altında da küçücük sigara elektronik vs. dahil değildir diyor.Demekki gruplıyorlar ben bugün 100 lük saf gıda alışverişi yapacağım :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Dikkat etmişseniz marketlerde peşin fiyatına taksit diyor altında da küçücük sigara elektronik vs. dahil değildir diyor.Demekki gruplıyorlar ben bugün 100 lük saf gıda alışverişi yapacağım :)

ne demek dahil değildir? kampanyaya elektronik eşya dahil olmaz olur mu hiç. yanılıyorsun bence.
    |
    |
    Ssangyong XLV 1.6 AT Diesel LACİ
  • Er
    8 Mesaj
    maximum kart pos olan full benzin istasyonunu var mı?
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    5234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

ne demek dahil değildir? kampanyaya elektronik eşya dahil olmaz olur mu hiç. yanılıyorsun bence.

gıda alışverişi diyor kampanya bu ucu açık bir tabir değil bence.mesela haftasonu kampanyalarında akaryakıt hariç şartğ vardı şimdi gıda ve akaryakıt diyor.her y,ne çekilecek bir tabir bence.ikinci 100 lüğü harcadık hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    daha öncede yazmıştım marketlerdeki genel kasalarda alışveriş yapılırsa sorun çıkmaması lazım, Türkiye genelinde tek tek kasa fişi ve slip karşılaştırması yapacaklarını sanmıyorum ama çok yüksek tutarlı olanları karşılaştırabilirler, genellikle 100 tl civarı alışveriş yaparsanız ne olduğuna bakmaları pek mümkün değil gibi geliyor bana deneyeceğiz bakalım olacak mı.
    |
    |
  • Yarbay
    2573 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

gıda alışverişi diyor kampanya bu ucu açık bir tabir değil bence.mesela haftasonu kampanyalarında akaryakıt hariç şartğ vardı şimdi gıda ve akaryakıt diyor.her y,ne çekilecek bir tabir bence.ikinci 100 lüğü harcadık hayırlısı.

gıda alışverişi yazmıyor ki hiçbir yerde. onu nereden okudunuz. sadece market diyor ayrıca ''Market sektöründe ayrı reyonlarda yer alan elektronik, beyaz eşya, tekstil alışverişleri ve toptan akaryakıt satışı yapan istasyonlardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.'' şeklinde bir ibare var. yani alınan altını normal kasadan geçiririsen sorun olmaz bence.
    |
    |

• Yarbay
    5234 Mesaj
    http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=219

beyler birleştrebiliyormuyuz?

Maximum Kart'ınızla 24 Kasım-7 Aralık 2011 tarihleri arasında Real'den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin alışverişinizde %10 MaxiPuan
    Üstelik Maximum Kart'a özel 150 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde 12 taksitle şimdi al 2012 Mart'ta ödemeye başla!

Maximum Kart'ınızla 24 Kasım-7 Aralık 2011 tarihleri arasında Real'den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin alışverişinizde %10 MaxiPuan
    Üstelik Maximum Kart'a özel 150 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde 12 taksitle şimdi al 2012 Mart'ta ödemeye başla!

o kampanyayı birleştirebilirsiniz sorun yok ancak marketlerdeki normal kasalardan alınmayacak ürünler hiçbir şekilde kampanyaya dahil değildir bilginiz olsun tecrübeyle sabittir. bugün carrefourdan altın alıp kampanyaya katılmayı düşündüm ancak geçerli değilmiş, çünkü ödenen makine itibariyle kod farkında dolayı görülüyormuş.

• Yarbay
    5234 Mesaj
    quote:

quote:

o kampanyayı birleştirebilirsiniz sorun yok ancak marketlerdeki normal kasalardan alınmayacak ürünler hiçbir şekilde kampanyaya dahil değildir bilginiz olsun tecrübeyle sabittir. bugün carrefourdan altın alıp kampanyaya katılmayı düşündüm ancak geçerli değilmiş, çünkü ödenen makine itibariyle kod farkında dolayı görülüyormuş.

Teşekkürler bilgi için.Bakalım değerlendirelim
    |
    |

• Teğmen
    101 Mesaj
    mesajın ne zaman atıldığının bir önemi var mı?
    Mesela kampanya başlangıcından bu yana 3 tane 100 TL'lik alışveriş yapmışız. Mesajı bugün göndersek bundan öncekiler kabul edilir mi?
    |
    |

Ben Sporcunun Zeki,Çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. M.Kemal ATATÜRK

METİN-ALİ-FEYYAZ
  • Yarbay
    2762 Mesaj
    Olması lazım.
    |
    |
    Toshiba47"ZV635-Pioneer BD120-Yamaha RX-V765 - Front:Yamaha NS-777 Center:Yamaha NS-444 Surround:Yamaha NS-333 BackSurround:Kenwood M-757 Jamo sub300 - 2014 Siyah Honda Civic Elegance Eco OV. - Nokia Lumia 525 - Egreat-R6B
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    kampanya bugün sona erdi.

1i market 4ü akaryakıt olmak üzere 5 adet 100 tl'lik alışverişimizi yaptık. beklemedeyiz.
    |
    |
  • Yarbay
    3568 Mesaj
    puanları yuklenen var mı?
    |
    |
    4238 Mesaj
    puanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü (dikkat edin iş günü) içinde yatacak, yani yatması en erken gelecek hafta cuma olur hatta sonraki haftayı bulabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    yok 5 iş günü içinde diyor.

23 ünde yüklenmesi lazım sanırım.

ben bugün baktım daha yüklenmemişti
    |
    |
    bugün yatması gerekiyor. son gün bugün
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.