Şimdi Ara

Maximum 5x100 TL Market+Akaryakıt = 50 TL Maxipuan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
4.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sandjak

Mesaj atan arkadaşlar. Kayıt alındığına dair geri dönüş oldumu acaba. Bende olmadı. Acaba mesajım ulaşmadımı diye düşünüyorum.

Dün bende sabahtan mesaj attım. Ama geri dönüş olmadı. Hatta akşam 100 TL market harcamam oldu. Atıığım mesajı silmeyip sorun olursa göstermeyi düşünüyorum.
  • Daha önce ziraat maximum ile 3 tane kampanyaya katıldım. Hepsinde katılımın onaylandığına dair mesaj gelmişti. Bu sefer onay mesajı bana da gelmedi.
  • Bana onay geldi hemen.
    Yalnız geçen sefer ki shell kampanyasına da katılmıştım ve puanların yüklenmesi gerekiyordu. henüz yüklenmemiş... aramak lazım bankayı...
  • akaryakıt ve market alışverişleri için maximumun sitesinde belirli firmala var oralardan mı yapıyoruz alışverişi
    örnek market için
    ABİDE PARK AVM SÜPERMARKETİ
    ADESE
    AKUĞUR
    CARREFOUR
    CARREFOUR EXPRES
    DİASA
    KİPA
    MAKROMARKET
    METRO CASH&CARRY
    MİGROS
    ÖZDİLEK MARKET
    PEHLİVANOĞLU MARKET
    REAL HİPERMARKET
    ŞOK
    TANSAŞ
    UYUM GIDA
    YONCA

bilgisi olan varmı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

iş bankası posu tabiiki olur.
    maximum özellikli pos demesi, başka bankalar tarafından verilen ortak posları da ifade etmek için.
    mesela, bir pos makinesinden maximum ile taksit yaptırabiliyorsanız, o makine iş bankasına ait değilse bile maximum özellikli pos makinesidir. (taksitli alışverişi makineyi anlamanız için söyledim, taksitli alırsanız puan kazanamazsınız bu kampanyadan)
    alışveriş yapmadan önce markete veya istasyona muhakkak sorun maximum özellikli veya direk iş bankası posu var mı diye. başka bir postan geçerse puan yok!!!

ben aradım sordum.maximum üye işyeri olması şartı varmış. yoksa bizim mahalledeki markete borucumu kapatıcaktım gunde 100 100 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

Bana onay geldi hemen.
    Yalnız geçen sefer ki shell kampanyasına da katılmıştım ve puanların yüklenmesi gerekiyordu. henüz yüklenmemiş... aramak lazım bankayı...

bana bugün yatmış..

bu arada 40 tl üyelik aidatı kesmişler dün.. ne yapacağız? müşteri hizmetlerini aradım şubenizle görüşün dediler.
  • Bana da Shell kampanyasının puanları henüz yatmadı ama 7 iş günü demişler araya bayram girdiğinden henüz daha 7 iş günü dolmadı, biraz daha beklemek lazım, haa birde şimdiye kadar maximumun hangi kampanyasına mesai dışı bir saate mesaj attıysam hep teknik bir hata oluştu mesajı gliyordu mesai saati içinde tekrar mesaj gönderincede daha önce kaydolmuşsunuz gibi bir mesaj geliyordu, kampanyaya katılacak olanlar tercihen mesajlarını mesai saatleri içinde göndersinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 15 Kasım 2011; 20:29:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

quote:

Orijinalden alıntı: sandjak

Mesaj atan arkadaşlar. Kayıt alındığına dair geri dönüş oldumu acaba. Bende olmadı. Acaba mesajım ulaşmadımı diye düşünüyorum.

Dün bende sabahtan mesaj attım. Ama geri dönüş olmadı. Hatta akşam 100 TL market harcamam oldu. Atıığım mesajı silmeyip sorun olursa göstermeyi düşünüyorum.

Ben defalarca denedim. Mesaj gitmiyor. Bakiye eksilmiyor. Kullandığım operatör Vodafone. Sanırım 4402 de prb var.
    Bugün 4440202 aradım durumu izah ettim. Kontrol ettiler mesaj gönderemediğimi not ettiler ve göndermiş muamelesi yapacaklarını artık göndermeme gerek olmadığını söylediler.

Teyid mesajı gelmeyen arkadaşlar bence telefon açıp garantiye alsınlar derim.

• Beni Shell maxipuanlarımda az önce yatırıldı.
    Birde Turkcell shellclup smart puanlarım yatacak + kartında kendi puanlarını alınca 100 tl mazotu bedavaya getirecem :D:D
  • Geçen 150 tl ye 15 tl maxipuan kampanyasından kazandığım puanları 1 hafta önce yatırdılar. İş bankası puanları bayağı geç yatırıyor.
  • benimde shell maxi puanlarım bu gün yatmış, ben bu kampanyayaya da katılıp ilk 100 tl lik harcamamı yaptım gene beleşe yatacağız ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenzturk

akaryakıt ve market alışverişleri için maximumun sitesinde belirli firmala var oralardan mı yapıyoruz alışverişi
    örnek market için
    ABİDE PARK AVM SÜPERMARKETİ
    ADESE
    AKUĞUR
    CARREFOUR
    CARREFOUR EXPRES
    DİASA
    KİPA
    MAKROMARKET
    METRO CASH&CARRY
    MİGROS
    ÖZDİLEK MARKET
    PEHLİVANOĞLU MARKET
    REAL HİPERMARKET
    ŞOK
    TANSAŞ
    UYUM GIDA
    YONCA

bilgisi olan varmı..?

Hayır bu marketlerden almak mecburi değil. Çünkü aynı kampanyaya ziraat maksimum kartları da dahil. Ziraat maksimum sitesinde market ismi yok. Sadece bu açıklama var:

Kampanya 14 Kasım-15 Aralık 2011 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.

http://www.ziraatmaximum.com/

• 5*100=50
    birde ayrıca özdilek marketlerden
    5*75=50 puan kampanyası var, birleşip birleşmediğini bankayı arayan bir arkadaş öğrenebilir mi?
    aynı harcamalarda hangisi geçerli olacak?

birleşirse yarın gider 2 kart çıkartırım falla !..
  • bende ayrı 2 tane kart var. marketi olup da 800 lira çeken olursa 80 liranın 40 lirasını ona verebilirim.
  • isterseniz 1000 tane kartınız olsun kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabiliyor buna dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

quote:

Orijinalden alıntı: kenzturk

akaryakıt ve market alışverişleri için maximumun sitesinde belirli firmala var oralardan mı yapıyoruz alışverişi

Hayır bu marketlerden almak mecburi değil. Çünkü aynı kampanyaya ziraat maksimum kartları da dahil. Ziraat maksimum sitesinde market ismi yok. Sadece bu açıklama var:

Kampanya 14 Kasım-15 Aralık 2011 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.

http://www.ziraatmaximum.com/

Peki bu marketlerden sadece gıda harcamaları mı geçerli, ayrıntılı bilgiyi göremedim ben.

• bazı büyük marketlerde elektronik vb kasaları ayrı yerde oluyor garanti olması açısından genel kasalardan ödeme yapılırsa sorun olmaz gibi geliyor çünkü pos ta ne alındığını görmeleri imkansız sadece çekilen para görünür bu kadar alışverişi tek tek satış fişleri ile karşılaştırmaları çok zor, ama kasa grubuna göre ayırabilirler çünkü hangi pos hangi kasada bilinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

isterseniz 1000 tane kartınız olsun kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabiliyor buna dikkat edin

biri eşimin adına olursa bal gibi yararlanılır...
  • peki marketlerden altın alsak 4 gün üst üste 100 liralık sizce olur mu? 1 tane de po dan benzin alırız.
  • gıda alışverişi yazması benide düşündürdü neler giriyor neler girmiyor fikri olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.