Şimdi Ara

Maximum 5x100 TL Market+Akaryakıt = 50 TL Maxipuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
4.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 Kasım- 15 Aralık 2011 tarihleri arasında Gıda ve Akaryakıt alışverişlerinizi Maximum Kart'ınızla yapın, farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri beşinci peşin alışverişinizde 50 TL ilave MaxiPuan kazanın!

http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/kampanyasi.asp?id=217

• gıda denilince markette dahil oluyormuş

Belirli bir akaryakıt firması olmaması ve marketlerinde kampanyaya dahil olması iyi olmuş

aradığım bir kampanyaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLife -- 14 Kasım 2011; 11:24:37 >
  • Tam zamanında
  • bende yola çıkacaktım iyi oldu, bildirene teşekkürler
  • 100 lira fazla ama 1 ay süre var alalım puanları teşekkürler hocam.Dün aldık gazı bugün ilk 100 lüğü yapardık ama sağlık olsun
  • Bu arada harcamaları topluyorlar mı ?

Mesela günlük tek 100 liralık mı olacak peşin alışveriş yoksa toplam peşin alışveriş mi ?
  • 5 ayrı günde, tek seferde minimum 100 tl lik peşin alışveriş yapmanız gerek. bu alışverişlerin maximum özellikli pos lardan ödenmesi gerek. yoksa puan kazanamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytepire -- 14 Kasım 2011; 13:46:14 >
  • maksimum özellikli post ne demek hocam ? Üstünde iş bankası yazan post olsa oluyor mu ?
  • iş bankası posu tabiiki olur.
    maximum özellikli pos demesi, başka bankalar tarafından verilen ortak posları da ifade etmek için.
    mesela, bir pos makinesinden maximum ile taksit yaptırabiliyorsanız, o makine iş bankasına ait değilse bile maximum özellikli pos makinesidir. (taksitli alışverişi makineyi anlamanız için söyledim, taksitli alırsanız puan kazanamazsınız bu kampanyadan)
    alışveriş yapmadan önce markete veya istasyona muhakkak sorun maximum özellikli veya direk iş bankası posu var mı diye. başka bir postan geçerse puan yok!!!
  • eyvallah hocam
  • Şunu internet üzerindende yapılan alışverişlerde dahil etseler ne olur
  • Haber verdiğiniz için teşekkürler. Güzel paylaşım olmuş.
  • hepsini benzin yada market yapsakda yararlanabiliymuyuz acaba alışverişleri

edit: hepsi benzin olsa olurmuki şartalrda bişey yazmamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexus -- 14 Kasım 2011; 17:40:56 >
  • ziraat bankasında da geçerli mi acaba? ben 2 kartla da alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

hepsini benzin yada market yapsakda yararlanabiliymuyuz acaba alışverişleri

Kampanyadan MaxiPuan kazanılabilmesi için gıda ve akaryakıt sektörlerinin her birinden farklı günlerde en az bir alışveriş yapılmış olması gerekmektedir.

Yalnızca akaryakıt ya da yalnızca gıda alışverişi olmuyor. araya bir tane de diğerinden sıkıştırmak gerek..

ziraat maximum da varmış evet
  • Yaa market deyince belli marketleri yazmışlar. Neden kimse buna vurgu yapmamış. Kampanyaya katıldım ama sonradan gördüm ordaki marketlerin hiçbirine gitmem ben. Ayrıca akaryakıtda da belli şirketleri yazmışlar.

http://www.maximum.com.tr/markalar/search.asp?strsearchh=55&searchoption=0

Düzeltme: ben yanılıyorum galiba. İlanda en üstte akaryakıt ve gıda yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca05 -- 14 Kasım 2011; 22:30:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

quote:

Kampanyadan MaxiPuan kazanılabilmesi için gıda ve akaryakıt sektörlerinin her birinden farklı günlerde en az bir alışveriş yapılmış olması gerekmektedir.

Yalnızca akaryakıt ya da yalnızca gıda alışverişi olmuyor. araya bir tane de diğerinden sıkıştırmak gerek..

Arkadaşlar benim arabam yok bu nedenle 5 tane gıda alışverişi yapsam olmuyor mu?Daha önce bu yada benzer kampanyalardan yararlanan arkadaşlar cevap yazabilir mi?Sanki bana 5 tane en az 100 Tl'lik Gıda alışverişine 50 Tl puan vercekmiş gibi geliyor,aydınlatırsanız seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: satem

quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

quote:

Arkadaşlar benim arabam yok bu nedenle 5 tane gıda alışverişi yapsam olmuyor mu?Daha önce bu yada benzer kampanyalardan yararlanan arkadaşlar cevap yazabilir mi?Sanki bana 5 tane en az 100 Tl'lik Gıda alışverişine 50 Tl puan vercekmiş gibi geliyor,aydınlatırsanız seviniriz.

Gayet açık bir şekilde yazmışlar. Her ikisinden de olacak diye:

• Mesaj atan arkadaşlar. Kayıt alındığına dair geri dönüş oldumu acaba. Bende olmadı. Acaba mesajım ulaşmadımı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

iş bankası posu tabiiki olur.
    maximum özellikli pos demesi, başka bankalar tarafından verilen ortak posları da ifade etmek için.
    mesela, bir pos makinesinden maximum ile taksit yaptırabiliyorsanız, o makine iş bankasına ait değilse bile maximum özellikli pos makinesidir. (taksitli alışverişi makineyi anlamanız için söyledim, taksitli alırsanız puan kazanamazsınız bu kampanyadan)
    alışveriş yapmadan önce markete veya istasyona muhakkak sorun maximum özellikli veya direk iş bankası posu var mı diye. başka bir postan geçerse puan yok!!!

Geçenn haftasonu İşbankası kartla Bimeksden 1,100 alışveriş yaptım 0 puan sinir oldum..bizim şansımıza diğerlerinde de ne puan ne hediye çeki vs yoktu bayram haftası
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.