Şimdi Ara

Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
4.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim olmasına sevindim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi5S kullanıyorum, Cüzdan ve Cepteteb ile Mobil Ödeme yapıyorum ama Maximum ile yapamadım.
    Aynı telefon, aynı izinler. NFC Açık, Maximum seçili vs. ama arkadaşın o attığı ekran (Mobil Temassız İşelmler) bende de çıkmıyor.
  • Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan

Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan

Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan

Müşteri temsilcisi uygulamayı kaldırın yükleyin dedi. Yaptım olmadı. Ayarlar yukarı da sorun yok gibi gözüküyor ama sorun var:)

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Sanrım benim kartın cinsinden dolayı müşteri tipi hatası veriyor. Normal maximum kart ama üniversite zamanı almıştım aidat kesintisi olmuyor sanırım bu yüzden müşteri tipi hatası veriyor. SS alıp twitterdan yolladım bakalım ne cevap gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Sanrım benim kartın cinsinden dolayı müşteri tipi hatası veriyor. Normal maximum kart ama üniversite zamanı almıştım aidat kesintisi olmuyor sanırım bu yüzden müşteri tipi hatası veriyor. SS alıp twitterdan yolladım bakalım ne cevap gelecek.

Aidatsız kartlar hariç eklenebiliyor diye biliyorum, hangi twitter adresine yollayacaksınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    işbank destek var hocam oraya yolladım. Pek cevap vermiyorlar ama bakalım bekliyoruz :D
  • Arkadaşlar aidatsız kredi kartı olup da temassız ödeme özelliğini aktif edebilen veya kullanabilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Ulkede iphone gibi gerizekalı bir cihazi kullanan yok zaten

Bunun sorumlusu bankalar değil Apple

• quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

quote:

Orijinalden alıntı: cumuut

Ulkede iphone gibi gerizekalı bir cihazi kullanan yok zaten

Bunun sorumlusu bankalar değil Apple

Olayi biraz daha ileri gotureyim. Bunun sorumlusu Apple degil, BDDK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı sorun var. Çözerseniz haberimiz olsun.
  • Demek benim kartlarım bu yüzden silinmiş ... Aidatsız kartlarıma veremiyorum artık sadece banka kartıma verebiliyorum ...
  • Mi5 telefonum var, ne yaptımsa mobil temassız ödeme butonu bende çıkmadı. Romu değiştirdim, global developer dı, eu stabile geçtim. İngilizce bir kaynakta Configure Android Pay on Your NFC Mi Device konusunda kaynak site
    belirtilen:
    1-Your device must be running OFFICIAL Stable Android ROM.
    2- Your device must not be rooted.
    3- Your device's bootloader must be LOCKED.
    maddelere istinaden global stabile sürüme geçtim, root değildim zaten, bootloader kilidi de kapattım. İlk sorun olduğunda android 7 yüklüydü telefonumda, şimdi android 6 Version: V8.1.4.0.MAAMIDI (MIUI8) rom yüklü

Bu işlemlerden sonra uygulamayı tekrar yüklemek durumda kaldım, denedim ama sonuç aynı. Uygulamayı yeniden kurup ilk çalıştırdığımda ben de bir de her seferinde aynı uyarı çıkıyor. Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan
    Oysa dediğim gibi ne root um ne de custom rom kullanıyorum. iş bankası desteğe durumu ve ekran görüntüleri gönderdim ilgili birime yönlendirdik diye cevap geldi ama henüz çözüm konusunda ilerleyemedik.

• giovanni G kullanıcısına yanıt
    Çözebildiniz mi sorunu. Aynı hatayı alıyorum ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: giovanni

Mi5 telefonum var, ne yaptımsa mobil temassız ödeme butonu bende çıkmadı. Romu değiştirdim, global developer dı, eu stabile geçtim. İngilizce bir kaynakta Configure Android Pay on Your NFC Mi Device konusunda kaynak site
    belirtilen:
    1-Your device must be running OFFICIAL Stable Android ROM.
    2- Your device must not be rooted.
    3- Your device's bootloader must be LOCKED.
    maddelere istinaden global stabile sürüme geçtim, root değildim zaten, bootloader kilidi de kapattım. İlk sorun olduğunda android 7 yüklüydü telefonumda, şimdi android 6 Version: V8.1.4.0.MAAMIDI (MIUI8) rom yüklü

Bu işlemlerden sonra uygulamayı tekrar yüklemek durumda kaldım, denedim ama sonuç aynı. Uygulamayı yeniden kurup ilk çalıştırdığımda ben de bir de her seferinde aynı uyarı çıkıyor. Maximum 4×15 temassiz odeme 15 puan
    Oysa dediğim gibi ne root um ne de custom rom kullanıyorum. iş bankası desteğe durumu ve ekran görüntüleri gönderdim ilgili birime yönlendirdik diye cevap geldi ama henüz çözüm konusunda ilerleyemedik.

Lg g3 root vardi temassiz hic olmuyordu.

Root kaldirdim yine bu hatayi tum bankalar veriyor ama teb çalıstı.

Maximum calismiyor.

• dreamer99 D kullanıcısına yanıt
    Maalesef, bir çok kez denedim. Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar yükledim. Her seferinde; ilk kurulumda önce aynı uyarı ekranı çıkıyor. Aktivasyondan sonra da temassız butonu çıkmıyor bende.

• kart ayalrıama girdim

vasayılan kart
    kart ayarları yönetmi
    şifre işlemlei yöneimi
    sektörel işlemelr yöneimi var sadece

tlefon 4.4.2 oysa? nye yok o ayar? nfc yok ondna mı eski tel
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemler dahil mi

• Tüm ayarlar tamam nfc açık ama ödeme esnasında pos ekranında desteklenmeyen kart tipi diyor neden ama

• Kampanya bitti puanları bekliyoruz

• Puanlar yüklenmiş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.