Şimdi Ara

MAXİMUM 250 TL'YE BİSİKLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam.Arkadaşlar iş git gel bir bisiklet almayı düşünüyorum bütcem 250 lira ile sınırlı fakat 10-20 lira oynayabilir esneme payı.Bu fiyata alınabilecek en iyi marka nedir.?

Ayrıca amortisörsüz bisikletler daha süratli gidiyor diyorlar doğrumudur bu ?

• Güncel.
  • salcano ng 650 ye bakabilirsin.350tl civarında ama.ortada amortisör olunca uyguladığın kuvvetin bi kısmını emer.o yüzden tek amortisörle daha rahat gidersin.

http://www.bisikletforum.com/

biraz bakındım bende.2008 modelleri tam dediğin gibi 260-270 arasında değişiyomuş galiba.sanırsam daha ucuzada bulabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 3 Temmuz 2009; 18:17:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CCaaNN

salcano ng 650 ye bakabilirsin.350tl civarında ama.ortada amortisör olunca uyguladığın kuvvetin bi kısmını emer.o yüzden tek amortisörle daha rahat gidersin.

http://www.bisikletforum.com/

biraz bakındım bende.2008 modelleri tam dediğin gibi 260-270 arasında değişiyomuş galiba.sanırsam daha ucuzada bulabilirsin...

350 aşar beni
  • Ankara da oturuyor isen bana pm at önüne gelen ilk bisikleti alma amortisörlü alma.Hafif olmasına dikkat et.Genede pm at
  • Salcanoyu boşver. Artık eskisi gibi yapmıyorlar. 300 lira civarına trek sedona falan bulursan al derim. 250 civarına da bianchi nin güzel modelleri mevcut. Salcano iyice tel maşa yapmaya başladı.
  • sakın çift amortisörlü bisikletlerden alma onlar sadece göz boyama.

sadece ön amortisör şehir içinde seni gayet rahat ettirir.

ikinci el bir sedona borla 2008 alabilirsin iyi bir bisiklettir.
    resim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43F737972 -- 3 Temmuz 2009; 19:11:00 >
  • Neden çift amortisor olmasın ?
  • İstanbuldaysan bisikletler çarşısına git amörtisörlü bisikletler çok süper 200 civarı birşey.
  • ankarada nerden alınır uygun fiyatlı bisiklet??
  • Hafif bisiklet en iyi bisiklettir, bu yüzden amortisörsüz tercih et fakat öndeki amortisör fena olmaz.
    Siz bisikleti taşımamalısınız, bisiklet sizi taşımalı, en hafifi neyse onu alın.
  • Aynen hafif iyidir amörtisör' leri boşver, gıcırdıyor zamanla... almışken paraya kıyıp sağlam bişey almak lazım
  • Tabiki haklısınız fakat malum kriz enfazla 250-300 verebilirim.Bu fiyata alınabilecek en uygun marka nedir acaba ?
  • Güncel
  • bendede bianchi ares var 550tl ye almıştım geçen sene 2-3 ay kullandım o kadar uzun bi bisikletki nerdeyse bi hb araç kadar model olarak çok hoşuma gidiyor fakat motosiklet aldığımdan geçen seneden beri kullanmadım ankaradan isteyen olursa görüşelim.
  • ankarada nerden bisilet alınacağını, nereden parça ve ikinci el çeşitleri bulabileceğimizi kimse yazmamış...

bilen varsa paylaşsın...sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

bendede bianchi ares var 550tl ye almıştım geçen sene 2-3 ay kullandım o kadar uzun bi bisikletki nerdeyse bi hb araç kadar model olarak çok hoşuma gidiyor fakat motosiklet aldığımdan geçen seneden beri kullanmadım ankaradan isteyen olursa görüşelim.

uzay gemisi gibi be çok çirkin orasındaki amortisör filan

• quote:

Orijinalden alıntı: norveçli balıkçı

bir de şu bisiklet nasıl, ederi nedir?

http://www.sahibinden.com/kron_xc_500_kask_wireless_kilometre_bisiklet_kilidi-69WQQaXQQ20421450WQQpXQQdisplayitem

Başlangıç için iyi bisiklet yada birazdaha para biriktirim yakında sedonanın 2010 modelleri çıkıyı onlara bakabilirsin.

www.bisikletforum.com

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.