Şimdi Ara

Maxi-Cosi Mura Plus 3 bebek arabası %50indirimli n11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kaliteli bebek arabası arayan varsa ve bizim gibi uzun süre düşünmüş bir türlü karar verememiş olanlar varsa eğer bu fiyat gerçekten cezbedici. N11 satıcısı Grup Baby tarafından satışa sunulan bu bebek arabası normalde 4000 üzerinde. Hatta yanında fiyatı 1000 tl civarında olan oto koltuğunu da fiyata dahil etmişler.

Siyah/kırmızı/kahve renkleri mevcut sayfayı karıştırınca bulursunuz. Hepsinden 10ar adet stok gösterilmiş.

Siyahın için

Maxi-Cosi Mura Plus 3 Travel Sistem Bebek Arabası / Black Raven 5.270,00 TL yerine 2.635,00 TL
    https://urun.n11.com/travel-sistem-bebek-arabasi/maxi-cosi-mura-plus-3-travel-sistem-bebek-arabasi-black-raven-P318306705

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnızca pusetsiz bebek arabasının fiyatı 4.000-4.300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mys66 -- 6 Şubat 2019; 9:4:16 >
  • Yalnızca puset-oto koltuğunun fiyatı

• fiyattan bağımsız olarak 3000 tl verip araba ve koltuğu en fazla 2 yaşına kadar kullanabilmek mantıklı bir harcama gibi durmuyor.
  • aslında yazdığınız fiyattan pek bağımsız olmamış :)) yine de katılıyorum söylediğinize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    kastım ürünün pahalı veya ucuz olup olmadığına veya emsallerine göre uygun olup olmadığına dairdi.
  • Bukadar para verilir mi yazik ya vallaha ben beneto 500trio aldim ayni ozelikde hatta fazlasi vardi yaninda hediyelerle geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

Bukadar para verilir mi yazik ya vallaha ben beneto 500trio aldim ayni ozelikde hatta fazlasi vardi yaninda hediyelerle geldi
    Beklenti, bütçe ve kullanım alanına bağlı. Kimisi tüm güvenlik testlerinden geçmiş bir markayı ister, kimisi benim için önemli değil der. Kimisi para harcayacak yer arar, kimisinin de durumu olmaz. Benim mesela çok fazla seçim yapma şansım yok. Minimum 2500-3000 lirayı gözden çıkarmam gerekiyordu. O yüzden gittim biraz daha masraf yapıp güvenlik testlerinden geçmiş bir model aldım. Hatta yaptığım kombinasyonlarla travel sisteme dönüştürdüm hepsini.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.