Şimdi Ara

Maxell Tank 1 TB Taşınabilir HDD USB 3.0 139 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
17
Favori
21.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün üye olmuştum. Sabah 9 gibi telefonla bir bayan aradı. Avansas'a 100 tl üstü 10 tl, 200 üstü 20 tl indiriminiz var vs diye bir şeyler söyledi. Uyku sersemiydim şu an bir şey almayacağım dedim. Kadın uzattıkça uzattı ben de yok sağolun diyip kapattım. Direkt kod olarak maile ya da telefona gelseydi buradan verirdim ama kampanyalardan faydalanmak istediğimi seçmedim diye gelmedi herhalde.
  • Kod isteyen acil pm atsin. Ayin 10una kadar gecerli
    BİTTİ ARKADASLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkan058 -- 8 Ocak 2016; 23:26:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kod yeni üye olanlara mı geliyor dün olmuştum ama hala gelmedi bilen biri aydınlatabilir mi bizi

• Alacak olanlar hediyelerini sepete atmayi unutmasin. Ben unuttum. Siparisi iptalde ediyorum. Bari siz unutmayin

• Ķullanmayacak varsa bende bir kod alabilirim

• Evet arkadaslar 150/30 kod aranıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Alacak olanlar hediyelerini sepete atmayi unutmasin. Ben unuttum. Siparisi iptalde ediyorum. Bari siz unutmayin

Hocam hediyeler derken?

• Lütfen acil kod aranıyor.

• Anasayfada hediyeni sec diye bi bolum var. Alisveris tutarina gore hediyeni secim sepete atiyorsun.

• 75/15 tl kod araniyor avantijixinizi kullanabilirim
  • 24 saattir alışverişim provizyonda böyle iş mi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caginsan -- 9 Ocak 2016; 1:59:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ihtiyac fazlasi kodu olan varmi forum donanim sakinleri.

• Kodu olan varsa yollayabilir mi arkadaşlar

• kod verebilecek var mı teşekkürler

• Almak için kod beklemekteyim, yardimci olursaniz sevinirim.

• içindeki disk ve kutu ayrı ayrı mı? hdd ne marka acaba?

• Kodu hangi firma veriyodu?? Bi ara gördüm sanki mailde falan ama hiç hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: körüklüotobüs

quote:

Orijinalden alıntı: Relaxingle

Ne diyosunuz alinir mi site yonunden endiselerim kalkti tek sorun urun oldu suan

kimse o topun altına giremez ki ben 2 tane toshiba bozdum , şuan 1 tane segatte var can çekişiyor, kimse ürün sağlam diyemez (sağlam diyende yalan söyler) ama fiyatta öyle çok iyi fırsat değil 10lira daha eklesen istedğin markaya yürün. ha veriler kıymetli dersen en az 2 tane alıp kurtulacaksın başka yolu yok. (herşeyi yedekleyip)
    millet korsan film dizi +18 video oyun dolduruyor bu aletlere , çocuğumun resmini koyacam dersen en az 2 tane hdd al yoksa başın ağrır.

merak ediyorum ve korkuyorum da, neden harici harddiskler can çekişir, sebebi ne? şu an 1 tb seagate var elimde, aile resimlerim videolarım evraklarım hep içinde ama sorunsuz çalışıyor.. ama çekiniyorum başına birşey gelir de, tecrübenizden de yararlanmak istiyorum, iki yıllık ürün, ne şekilde bir arıza verir, sebebi nedir? saygılar

• beni de avansas sitesinden maxell ürünü uygun alabilmek amacıyla kupon indirim kod bekleyenlerin listesine alırsanız sevinirim:)).. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Alacak olanlar hediyelerini sepete atmayi unutmasin. Ben unuttum. Siparisi iptalde ediyorum. Bari siz unutmayin

Merhaba.
    Hediye için siparişinizi iptal etmeyin.
    Ben hediye bile bakmadan sipariş verdim, cihaz sorunsuz gelsin de hediye onların olsun.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.