Şimdi Ara

MAX2 vS A1 vS iPhone 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar Bu iki cihaz hakkında bilgisi olan varmı? Max 2 büyük ekranı pili ile resmen beni al diyor video oyun oynarım tam bana göre lakin elimden kaymasına ve oturmamasına korkuyorum a1 ise saf android stabil arayüzü 2 yıl güncelleme alması portre modu kamerasi vs resmen çok güzel bi cihaz birde iphone 6 var bunu ikinci el alıcağım iphonenin hic avantajı yok sadece ucuz alıyorum diye ekledim listeye onun dısında bir önerisi olan varmı?

• Xiaomi cihazlarda bence saf android deneyimine gerek yok. Miui zaten gayet stabil ve kullanıcı dostu. Ama bu demek değil ki A1 kötü bir cihaz. Aksine gayet tercih edilesi ama bu üçü arasında Max 2 tercih ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 senelik cihaza 1800 lira verilmez.(iphone)

MAX2 ve A1 arasında batarya kamera performans vs. kıyasla en çok hangisi içine yatarsa onu al.

Benim tercihim mi max2 olurdu.
  • Bence Mi Note 3 almalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

3 senelik cihaza 1800 lira verilmez.(iphone)

MAX2 ve A1 arasında batarya kamera performans vs. kıyasla en çok hangisi içine yatarsa onu al.

Benim tercihim mi max2 olurdu.

MAX2 vs A1 kamerasi arasinda cok fark varmı? İnceliyeceğim biyer yokki baksam boyutuna. Acaba gittigidiyordan alsam 14 gün içinde iade edebilirmiyim? Max 2 çok sıcak bi firsat benim için lakin boyutu ve kamerasi düsündürüyor sürekli kamerasini aşağılamalar felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nediyonlasen -- 17 Şubat 2018; 0:37:33 >
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Bütçem yok malesef hocam ilk tercihim olacakti yoksa mavi renge aşık oldum ama bütçem maks 1200

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Banada max 2 iyi bir seçenek gibi geliyor en düsündüren kısmı bataryası ve kamerasi

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    İnceleme videolarindan bakabilirsiniz.

• Max2

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.