Şimdi Ara

Max Payne 3'ü bitirdim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayatımda oynadığım en iyi seriydi.Ama bu kadar kısa olması beni çıldırtıyor
    Senaryosu mükemmeldi, insanları eleştirirken sanki beynimi okuyor gibiydi...
    Soundtrackleri ise (son bölümdeki hariç) kötüydü
    Oynadığım en iyi seri artık etkisinden 1 hafta kurtulamam
    Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hll qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unreal Nerd

Hll qnq

Sağol

• Önemli değil kim olsa aynısını yapardı.Bu arada max payne 3ün singleını beğendim ama çok fazla etkilenmedim multiplayerıne aşık olmama rağmen korsan ve orjinalde oyuncu bulamamamdan dolayı hevesim kursağımda kaldı.Bendekide şans
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unreal Nerd

Önemli değil kim olsa aynısını yapardı.Bu arada max payne 3ün singleını beğendim ama çok fazla etkilenmedim multiplayerıne aşık olmama rağmen korsan ve orjinalde oyuncu bulamamamdan dolayı hevesim kursağımda kaldı.Bendekide şans

eski max payne havası yok ama yine de harikaydı bence
  • beni o kadar etkilemedi. ilk oyundan daha iyisini bulamadım ayrıca diğerleri süprüntü, belki biraz ikinci oyun iyi olabilir
  • Laf açılmışken ne zamandır oynamıyoruz önümüzdeki iki haftalık tatilde oyunu orjinal olanlarla beraber maç atabiliriz. Ne dersiniz olumlu olursa konu açıp toplanalım
  • beni etkilemeyi başardın hemen yüklüyorum
  • Güzeldi ama abartmışsın bence o kadar da etkilememişti beni R* yerine gene Remedy yapsaydı çok farklı olurdu bence
  • Oyunun hikayesi ve oyunun kendisi güzeldi.Oyunun sonundaki şarkıda çok güzeldi . Ama oyunun multi sini açıkçası çok beğenmedim bence daha güzel olabilirdi.
    Ayrıca şarkının adını bilen varsa yazabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturet

Oyunun hikayesi ve oyunun kendisi güzeldi.Oyunun sonundaki şarkıda çok güzeldi . Ama oyunun multi sini açıkçası çok beğenmedim bence daha güzel olabilirdi.

Health-tears

• Bende geçen hafta bitirdim oyunun hikayesi süperdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Notrius Monster

quote:

Oyunun hikayesi ve oyunun kendisi güzeldi.Oyunun sonundaki şarkıda çok güzeldi . Ama oyunun multi sini açıkçası çok beğenmedim bence daha güzel olabilirdi.

Health-tears

TEŞEKKÜR EDERİM

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Notrius Monster

quote:

Health-tears

TEŞEKKÜR EDERİM

Rica ederim ne demek

• Ben de oynuyorum yeni indirdim kayıkların ordaki bölümdeyim şu an chapter kaç bilmiyorum, çok uzun sürecek mi daha merak ediyorum.

Yalnız ara sahneler çok sıktı beni, oynanış ve hikaye güzel ama ara sahneler girip durunca konsantre olamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.