Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.920
Cevap
10
Favori
256.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 2 oyunun gölgesinde kalıcağı kesin ama piyasadaki çoğu oyundan daha iyi olucağına eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Sabah multiplayer videosunu izledikten sonra bu oyunu alacağım kesinleşti. Arkadaşlarla çete işlerine gireriz hemen.

Oyunun Steamworks olmasıda cabası.

Her türlü çeteye girilir :)
    Oyunun multisi bana Red Dead Redemption havası verdi. Grup halinde çatışmalar, bullet time.

Payne Killer modunu beğendim ben asıl. O ikiliden biri olup gücü hissedeceğiz resmen :)
  • Oyun muhteşem gözüküyor orijinal alacağım kesin
  • Hikaye, içerik, grafik, oynanış süresi, müzikler, optimizasyon, öncesi, sonrası ne olursa olsun.Multiplayer gibi ucu açık ve sınırsız oynayış imkanı sunan içerik yoksa, günümüz oyunları kalıcı olamaz hale geldi.Multiplayer başarılı gibi ilk etapta, kısmen de olsa farklı bir tat var gibi.
  • rockstarın oyunlarını gözüm kapalı alıyorum, max payne'in multiside benim çok hoşuma gitti hafiften RDR tadı var sanki. Onunda multisini hala oynuyorum ve epeyde oyuncu var hala...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

rockstarın oyunlarını gözüm kapalı alıyorum, max payne'in multiside benim çok hoşuma gitti hafiften RDR tadı var sanki. Onunda multisini hala oynuyorum ve epeyde oyuncu var hala...

RDR gibisi yok hocam, sadece bölüm başındaki duellolar yeter. Gruplar kalabalıksa kan gövdeyi götürüyor.
    Free roam kısmı gibi yok zaten şu an piyasada.(belki San andereas)

Max güzel geliyor, Bullet time olayını da mantıklı oturttularsa tadından yenmez. videoda belli bir alandaki herkesi etkilyecek diyor, görmek lazım oyun içinde.
  • ağzımın suyu akıyor hadi artık
  • 1,5-2 ay gibi bir süre kaldı sanırım.
  • Efsanenin donusunu 4 gozle bekliyoruz
  • Efsane geri dönüyor. Az kaldı.
  • Ben de hayal kırıklığı beklemiyorum.Gerçi önceleri korkuttular bizi Maxin o kasvetli karanlık havasını bozmuşlar gibi görüntü verdiler ama şu son yayınlanan görseller bu konuda rahatlattı beni..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Hikaye, içerik, grafik, oynanış süresi, müzikler, optimizasyon, öncesi, sonrası ne olursa olsun.Multiplayer gibi ucu açık ve sınırsız oynayış imkanı sunan içerik yoksa, günümüz oyunları kalıcı olamaz hale geldi.Multiplayer başarılı gibi ilk etapta, kısmen de olsa farklı bir tat var gibi.

Uçmuş bunlar andrei

Geçen El-cezeri ile assassins in harekete duyarlı sistemini konuştuk, kararımız bu işte sınır olmadığı
  • Oyunun çıkmasına yaklaşık 1,5-2 ay var hala sistem gereksinimleri açıklanmadı mı?İnşallah sistem gereksinimleri ağır olmaz eğer benim pc kaldırmazsa hayal kırıklığına uğrarımMax Payne 2 nin Credits'teki "Poets Of The Fall-Late Goodbye" şarkısı güzeldi Max Payne 3'ün müziklerini de PotF yapsa keşke
  • 12 nisanda ıosa çıkıyor.bizim tarafta varmı bir gelişme...
  • İosa oyun mu yoksa rehber mi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan0123

İosa oyun mu yoksa rehber mi çıkıyor.

Max Payne 1 çıkıyor arkadaş onu kast etmiş heralde. Android için 2 hafta sonra çıkıcaktı diye biliyorum. Çıksın çıksında iPhone'da denerim MP3 gelmeden hazırlık yapmış olurum.
  • yeni yayınlanan bullet time videosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan0123

İosa oyun mu yoksa rehber mi çıkıyor.

Max Payne 1 çıkıyor arkadaş onu kast etmiş heralde. Android için 2 hafta sonra çıkıcaktı diye biliyorum. Çıksın çıksında iPhone'da denerim MP3 gelmeden hazırlık yapmış olurum.

Steamda ön siparişe açılmış sanırım oyun.
    Ön sipariş ile alanlar belirli fırsatlardan yararlanabiliyor:

Pre-Purchase now and receive a copy of Max Payne 1 and 2 to play now in addition to the following DLC at launch!

Classic Multiplayer Character Pack

Contains eight playable multiplayer characters for Max Payne 3 Multiplayer, including fan favorites from the original Max Payne and Max Payne 2 like Max Payne from Max Payne 2, Mona Sax and Vladimir Lem.

Disorderly Conduct Multiplayer Weapons Pack

Includes the Hammerhead Auto Shotgun, G9 Grenade Launcher and Molotov cocktail for Max Payne 3 Multiplayer.

Pill Bottle Item

This loadout item provides you with the capacity to carry extra painkillers - helping you survive longer amidst the killing fields of online multiplayer.

Max Payne Retro Avatar

Customize your multiplayer avatar with this Classic Max Payne Character inspired by the original Max Payne.

Sizce almaya değer mi?
    Ön sipariş özelliklerinde ülkeye göre kısıtlama oluyor mu ? İlk oyunların kopyalarının bizim ülkemize verilmemesi gibi bir durum falan ?

• @Chidori

Ülkeye göre kısıtlama yok. Geçen birkaç kişi aldı MP 1-2 kopyaları Steam'larına eklendi.

Kişisel fikrim henüz Steam'dan almamayı düşünüyorum 60 dolar biraz bekleyelim bakalım. Bende zaten MP 1-2 var Steam'da o yüzden pre orderla gelen Multiplayer içerikleri ilgimi çekiyor.

Eğer region free ve Steamworks olursa key alınabilir. Region locked olursa bulaşmam hiç. Tabi pre order bonusları gelmez bu şekilde.

Birde nuuvem seçeneği var. Eğer Steamworks olursa oyun buradan alabilirizhttp://www.nuuvem.com.br/produto/642-max-payne-3 80 TL'ye denk geliyor ve pre-order bonuslarıda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 18 Nisan 2012; 20:15:34 >

• Kotaku, multiplayerı beğenmiş baya. Singleplayer yanında multide sarıcak anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.